Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        22.9.2012 19:59:26
                                  Šumavský kufr 14.ročník
===ČSOS-KSH===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.8km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     21.31  +      0.00
  2>Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     22.42  +      1.11
  3>Chladová Martina         MLOK Mariánské Lázně MLA0250 C     23.30  +      1.59
  4>Kovářová Lucie           KČT Aš               MAS0350 C     23.39  +      2.08
  5>Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     26.37  +      5.06
  6>Kateřina Černá           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 C     30.10  +      8.39
  7>Pěstová Eliška           Ski Klub Lenora      LEN0251       32.15  +     10.44
  8>Komárková Jindra         TJ OK Tolar          TJH0451 C     50.50  +     29.19
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         1.9km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 C     20.43  +      0.00
  2>Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 C     23.50  +      3.07
  3>Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 C     24.09  +      3.26
  4>Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     48.03  +     27.20
  5>Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051 C     53.42  +     32.59
  6>Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C     56.44  +     36.01
  7>Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C     65.46  +     45.03
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.1km  100m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B     31.26  +      0.00
  2>Pelcová Tereza           KČT Aš               MAS9853 C     32.47  +      1.21
  3>Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B     38.50  +      7.24
  4>Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851 B     40.16  +      8.50
  5>Štastná Jana             KČT Aš               MAS9854 C     46.07  +     14.41
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         2.3km   60m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     24.34  +      0.00
  2>Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 C     40.14  +     15.40
  3>Jirsová Anna             TJ Kašperské Hory    KSH9751 C     56.52  +     32.18
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         3.2km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B     42.23  +      0.00
  2>Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     45.49  +      3.26
  3>Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 C     55.08  +     12.45
  4>Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 B     55.15  +     12.52
  5>Hudečková Veronika       Ski Klub Lenora      LEN9550       65.59  +     23.36
 
Průběžné výsledky kategorie: D21         3.7km  150m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     31.08  +      0.00  R:    0b
  2>Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     34.30  +      3.22  R:    0b
  3>Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     34.39  +      3.31  R:    0b
  4>Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850       39.47  +      8.39  R:    0b
  5>Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     40.05  +      8.57  R:    0b
  6>Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     40.27  +      9.19  R:    0b
  7>Kovářová Josefa          TJ Lokomotiva Teplic LTP8653 C     42.34  +     11.26  R:    0b
  8>Flašarová Kristýna       SK Praga Praha       PGP9054 C     42.51  +     11.43  R:    0b
  9>Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051 C     46.39  +     15.31  R:    0b
 10>Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     49.20  +     18.12  R:    0b
 11>Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     52.49  +     21.41  R:    0b
 12>Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     55.01  +     23.53  R:    0b
 13>Šedivá Mirka             VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     60.27  +     29.19  R:    0b
 14>Vejrostová Lenka         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8853 C     71.57  +     40.49  R:   -0b
 15>Fremrová Jaroslava       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7954 C     76.17  +     45.09  R:   -0b
 16>Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C     85.36  +     54.28  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         3.2km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Komárková Lenka          TJ OK Tolar          TJH7651 C     36.12  +      0.00
  2>Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     37.43  +      1.31
  3>Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     39.42  +      3.30
  4>Bischofová Petra         MLOK Mariánské Lázně MLA7552 C     41.10  +      4.58
  5>Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6352 C     41.35  +      5.23
  6>Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     43.33  +      7.21
  7>Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     44.35  +      8.23
  8>Jirsová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7251 C     46.16  +     10.04
  9>Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C     48.28  +     12.16
 10>Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     48.55  +     12.43
 11>Polívková Markéta        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7354 C     49.46  +     13.34
 12>Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C     49.48  +     13.36
 13>Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     55.40  +     19.28
 14>Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     58.27  +     22.15
 15>Beránková Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7051 C     61.28  +     25.16
 16>Ledererová Kamila        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7352 C     61.48  +     25.36
 17>Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C     67.42  +     31.30
 18>Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7050 C     83.50  +     47.38
 19>Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450 C     92.48  +     56.36
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         2.3km   60m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C     31.26  +      0.00
  2>Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     35.40  +      4.14
  3>Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C     37.39  +      6.13
  4>Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C     37.41  +      6.15
  5>Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450 C     42.22  +     10.56
  6>Janečková Eva            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150 C     44.37  +     13.11
  7>Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     44.54  +     13.28
  8>Šmejkalová Karla         MLOK Mariánské Lázně MLA6256 C     46.01  +     14.35
  9>Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     47.52  +     16.26
 10>Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     52.22  +     20.56
 11>Macurová Jana            MLOK Mariánské Lázně MLA6657 C     54.53  +     23.27
 12>Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C     58.40  +     27.14
 13>Bremová Hilda            Ski Klub Lenora      LEN6151 C     62.51  +     31.25
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         1.6km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     29.37  +      0.00
  2>Bischofová Alena         MLOK Mariánské Lázně MLA5251 C     48.22  +     18.45
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         1.6km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     36.10  +      0.00
  2>Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C     36.15  +      0.05
  3>Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     51.16  +     15.06
 
Průběžné výsledky kategorie: DL          1.7km   35m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šafaříková Lucie         TJ ČZ Strakonice     CST0351 C     26.03  +      0.00
  2>Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     28.39  +      2.36
  3>Zemanová Andrea          Ski Klub Lenora      LEN0451       32.22  +      6.19
  4>Hegnerová Adéla          OK Lokomotiva Plzeň  LPM           56.07  +     30.04
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.8km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300 C     16.09  +      0.00
  2>Škácha Vít               SK Slavia Praha      SLP0301 C     18.34  +      2.25
  3>Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     20.22  +      4.13
  4>Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 C     22.32  +      6.23
  5>Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     28.59  +     12.50
  6>Kovář Ondřej             KČT Aš               MAS0200 C     34.26  +     18.17
  7>Knepr Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO0200       38.42  +     22.33
  8>Mareš Jakub              Ski Klub Lenora      LEN0201 C     38.43  +     22.34
  9>Stehlík Petr             KČT Aš               MAS0202 C     41.10  +     25.01
 10>Polívka Vratislav        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0203 C     52.34  +     36.25
 11>Kohoutek Olda            KOB Baník Sokolov    BSO0301       61.30  +     45.21
 12>Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     76.50  +     60.41
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.1km   90m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     19.36  +      0.00
  2>Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B     22.34  +      2.58
  3>Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     31.24  +     11.48
  4>Hlinovský Ondřej         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0102 C     37.06  +     17.30
  5>Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C     37.14  +     17.38
  6>Solomko Adam             KOB Baník Sokolov    BSO0002 C     38.50  +     19.14
  7>Hejduk Jan               KOB Baník Sokolov    BSO0001       50.16  +     30.40
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         2.3km   60m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C     25.46  +      0.00
  2>Hasal Martin             TJ Jiskra Nejdek     NEJ9801 C     30.45  +      4.59
  3>Macura Vít               MLOK Mariánské Lázně MLA9800 C     33.20  +      7.34
  4>Jirsa Adam               TJ Kašperské Hory    KSH9901 C     59.53  +     34.07
    Horák Petr               Ski Klub Lenora      LEN9800   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         3.5km   95m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C     37.52  +      0.00
  2>Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 C     40.19  +      2.27
  3>Pešek Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9602 C     70.05  +     32.13
  4>Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B     89.36  +     51.44
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         3.7km  150m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Valeš Jiří               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9502 C     32.36  +      0.00
  2>Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     35.06  +      2.30
  3>Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 B     37.14  +      4.38
  4>Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B     47.39  +     15.03
  5>Knepr Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9401 B     50.47  +     18.11
 
Průběžné výsledky kategorie: H21         4.5km  200m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     37.51  +      0.00  R:    0b
  2>Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 E     39.23  +      1.32  R:    0b
  3>Novotný Ondřej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 A     39.42  +      1.51  R:    0b
  4>Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C     39.55  +      2.04  R:    0b
  5>Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     40.00  +      2.09  R:    0b
  6>Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     40.30  +      2.39  R:    0b
  7>Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708 C     40.56  +      3.05  R:    0b
  8>Hrobař Štěpán            KOB MOIRA Brno       ABM9106 R     41.50  +      3.59  R:    0b
  9>Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     43.38  +      5.47  R:    0b
 10>Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C     44.34  +      6.43  R:    0b
 11>Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     45.08  +      7.17  R:    0b
 12>Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C     45.12  +      7.21  R:    0b
 13>Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     46.56  +      9.05  R:    0b
 14>Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     49.13  +     11.22  R:    0b
 15>Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     50.24  +     12.33  R:    0b
 16>Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     51.47  +     13.56  R:    0b
 17>Paták Jan                TJ Kašperské Hory    KSH8901 C     53.03  +     15.12  R:    0b
 18>Kovář Vladimír           KČT Aš               MAS7200 C     54.13  +     16.22  R:    0b
 19>Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     55.40  +     17.49  R:    0b
 20>Koldinský Jan            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8506 C     57.44  +     19.53  R:    0b
 21>Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     60.58  +     23.07  R:    0b
 22>Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C     61.13  +     23.22  R:    0b
 23>Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B     62.38  +     24.47  R:    0b
 24>Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     62.57  +     25.06  R:    0b
 25>Badura Václav            TJ Slovan Karlovy Va SKV8101 C     63.10  +     25.19  R:    0b
 26>Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     64.27  +     26.36  R:    0b
 27>Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C     64.50  +     26.59  R:    0b
 28>Komárek Arnošt           TJ OK Tolar          TJH7701 C     76.15  +     38.24  R:    0b
 29>Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C     76.21  +     38.30  R:    0b
 30>Hegner Lukáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8104 C     77.30  +     39.39  R:    0b
 31>Vonášek Adam             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9101 B     82.50  +     44.59  R:   -0b
 32>Kolman Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8501 C     86.01  +     48.10  R:   -0b
 33>Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 B     87.11  +     49.20  R:   -0b
 34>Donát Michal             OK Lokomotiva Plzeň  LPM     C     97.00  +     59.09  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         3.7km  150m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C     29.08  +      0.00
  2>Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     34.32  +      5.24
  3>Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     36.20  +      7.12
  4>Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     37.32  +      8.24
  5>Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     38.36  +      9.28
  6>Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     40.00  +     10.52
  7>Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802       41.11  +     12.03
  8>Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO7100 C     44.45  +     15.37
  9>Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401 C     45.54  +     16.46
 10>Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C     46.12  +     17.04
 11>Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C     46.48  +     17.40
 12>Polívka Vratislav        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7003 C     48.59  +     19.51
 13>Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404 C     50.28  +     21.20
 14>Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     51.00  +     21.52
 15>Libor Černý              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C     54.17  +     25.09
 16>Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C     54.46  +     25.38
 17>Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     56.53  +     27.45
 18>Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C     63.17  +     34.09
 19>Jeníček Jiří             TJ ČZ Strakonice     CST7100 C     73.47  +     44.39
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         3.5km   95m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jan Flašar               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     38.14  +      0.00
  2>Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     39.20  +      1.06
  3>Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     42.00  +      3.46
  4>Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     45.46  +      7.32
  5>Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     51.38  +     13.24
  6>Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009 C     61.29  +     23.15
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         3.2km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     37.05  +      0.00
  2>Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     42.43  +      5.38
  3>Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601 C     49.12  +     12.07
  4>Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C     49.31  +     12.26
  5>Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401 C     50.08  +     13.03
  6>Vonášek Jiří             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5401 C     50.52  +     13.47
  6>Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     50.52  +     13.47
  8>Novák Pavel              ABK České Budějovice ACB4801 C     76.13  +     39.08
  9>Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     77.11  +     40.06
 10>Janeček Eduard           OK Lokomotiva Plzeň  LPM5100 C     83.35  +     46.30
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         1.6km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     24.30  +      0.00
  2>Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     31.02  +      6.32
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         1.7km   35m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     31.04  +      0.00
  2>Hudečková Lucie          Ski Klub Lenora      LEN0551 C     31.37  +      0.33
  3>Kohoutková Klara         KOB Baník Sokolov    BSO           36.06  +      5.02
  4>Viki a Zuzi Škáchovy     SK Slavia Praha      SLP           37.21  +      6.17
  5>Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     37.32  +      6.28
  6>Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C     37.41  +      6.37
  7>Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C     37.51  +      6.47
  8>Třísková Tereza          Neregistrovaní       NER           39.59  +      8.55
  9>Polívková Magdaléna      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C     41.46  +     10.42
 10>Komárková Zbyňka         TJ OK Tolar          TJH0751       48.06  +     17.02
 11>Tříska Lukáš             Neregistrovaní       NER           48.47  +     17.43
 12>Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM     C     57.15  +     26.11
 13>Kovářová Lenka           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7851 C     65.40  +     34.36
 14>Bohuslav Fanda           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0901 C     69.06  +     38.02
 15>Liberdová Magdaléna      TJ Kašperské Hory    KSH5751 C     80.19  +     49.15
 
Průběžné výsledky kategorie: HL          1.7km   35m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jonáš Černý              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     29.12  +      0.00
  2>Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501 C     31.59  +      2.47
  3>Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     41.07  +     11.55
  4>Milota Břetislav         MLOK Mariánské Lázně MLA0301 C     46.59  +     17.47
  5>Bohuslav Pepa            OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     52.15  +     23.03
  6>Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C     55.42  +     26.30
  7>Kašpar Adam              OK Lokomotiva Plzeň  LPM           62.00  +     32.48
 
Průběžné výsledky kategorie: P           2.1km   90m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Štětka Matěj             Neregistrovaní       NER9600       24.55  +      0.00
  2>Hlinovský Milan          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM           30.45  +      5.50
  3>Štětka Petr              Neregistrovaní       NER6500       31.53  +      6.58
  4>Červenka Jiří            MLOK Mariánské Lázně MLA5804 C     37.10  +     12.15
  5>Safernová Zuzana         TJ Kašperské Hory    KSH8651 C     40.55  +     16.00
  6>Eliška Marková           TJ Kašperské Hory    KSH          109.24  +     84.29