Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        23.9.2012 17:21:28
                                  Šumavský kufr 14.ročník
===ČSOS-KSH===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.6km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Kateřina Černá           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 C     18.03  +      0.00
  2>Kovářová Lucie           KČT Aš               MAS0350 C     19.23  +      1.20
  3>Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     21.16  +      3.13
  4>Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     22.14  +      4.11
  5>Chladová Martina         MLOK Mariánské Lázně MLA0250 C     22.38  +      4.35
  6>Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     25.12  +      7.09
  7>Pěstová Eliška           Ski Klub Lenora      LEN0251       48.35  +     30.32
  8>Komárková Jindra         TJ OK Tolar          TJH0451 C     75.58  +     57.55
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         1.8km    5m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 C     19.12  +      0.00
  2>Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 C     22.30  +      3.18
  3>Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     25.13  +      6.01
  4>Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 C     31.29  +     12.17
  5>Horáková Barbora         Ski Klub Lenora      LEN0150       41.58  +     22.46
  6>Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C     44.23  +     25.11
  7>Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C     50.26  +     31.14
  8>Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051 C     53.24  +     34.12
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         3.2km   85m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B     43.19  +      0.00
  2>Pelcová Tereza           KČT Aš               MAS9853 C     46.18  +      2.59
  3>Štastná Jana             KČT Aš               MAS9854 C     52.31  +      9.12
  4>Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B     53.34  +     10.15
  5>Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851 B     63.41  +     20.22
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.8km  125m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Jirsová Anna             TJ Kašperské Hory    KSH9751 C     51.12  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         5.4km  135m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 B     57.21  +      0.00
  2>Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     61.34  +      4.13
  3>Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B     62.06  +      4.45
  4>Zemanová Aneta           Ski Klub Lenora      LEN9551       73.57  +     16.36
  5>Hudečková Veronika       Ski Klub Lenora      LEN9550       75.19  +     17.58
    Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 C DISK              
    Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21         6.7km  230m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     59.37  +      0.00  R:    0b
  2>Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     60.02  +      0.25  R:    0b
  3>Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     63.33  +      3.56  R:    0b
  4>Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     67.10  +      7.33  R:    0b
  5>Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     69.58  +     10.21  R:    0b
  6>Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850       72.46  +     13.09  R:    0b
  7>Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     76.13  +     16.36  R:    0b
  8>Kovářová Josefa          TJ Lokomotiva Teplic LTP8653 C     77.03  +     17.26  R:    0b
  9>Flašarová Kristýna       SK Praga Praha       PGP9054 C     78.43  +     19.06  R:    0b
 10>Škáchová Petra           SK Slavia Praha      SLP7051 C     79.24  +     19.47  R:    0b
 11>Soudková Martina         SK Technik České Bud TCB8551 C     79.54  +     20.17  R:    0b
 12>Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     99.34  +     39.57  R:    0b
 13>Zemanová Lenka           SK Kotnov Tábor      KTA8851 C    109.09  +     49.32  R:    0b
 14>Soudková Alena           SK Technik České Bud TCB5851 C    114.33  +     54.56  R:    0b
 15>Vejrostová Lenka         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8853 C    116.53  +     57.16  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         5.4km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Komárková Lenka          TJ OK Tolar          TJH7651 C     56.21  +      0.00
  2>Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     56.32  +      0.11
  3>Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     58.04  +      1.43
  4>Bischofová Petra         MLOK Mariánské Lázně MLA7552 C     62.35  +      6.14
  5>Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     65.13  +      8.52
  6>Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     67.47  +     11.26
  7>Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C     68.47  +     12.26
  8>Jirsová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7251 C     71.52  +     15.31
  9>Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     73.47  +     17.26
 10>Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6352 C     76.08  +     19.47
 11>Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     76.12  +     19.51
 12>Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     76.16  +     19.55
 13>Ledererová Kamila        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7352 C     76.34  +     20.13
 14>Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C     76.35  +     20.14
 15>Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     77.32  +     21.11
 16>Hudečková Jana           Ski Klub Lenora      LEN6750 C     87.04  +     30.43
 17>Pešlová Martina          Ski Klub Lenora      LEN6751       93.03  +     36.42
 18>Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450 C     98.07  +     41.46
 19>Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C    103.11  +     46.50
 20>Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7050 C    111.31  +     55.10
 21>Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C    128.16  +     71.55
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         4.8km   75m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šedivá Mirka             VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     53.54  +      0.00
  2>Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C     61.12  +      7.18
  3>Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     69.24  +     15.30
  4>Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C     71.46  +     17.52
  5>Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450 C     71.55  +     18.01
  6>Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C     74.16  +     20.22
  7>Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C     77.24  +     23.30
  8>Bremová Hilda            Ski Klub Lenora      LEN6151 C     81.04  +     27.10
  9>Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     82.40  +     28.46
 10>Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     86.23  +     32.29
 11>Šmejkalová Karla         MLOK Mariánské Lázně MLA6256 C     91.28  +     37.34
 12>Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C     97.42  +     43.48
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         2.8km   50m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     43.04  +      0.00
  2>Bischofová Alena         MLOK Mariánské Lázně MLA5251 C     62.10  +     19.06
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         2.2km   55m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     38.58  +      0.00
  2>Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     56.26  +     17.28
  3>Hudečková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C     71.20  +     32.22
 
Průběžné výsledky kategorie: DL          1.6km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šafaříková Lucie         TJ ČZ Strakonice     CST0351 C     24.42  +      0.00
  2>Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     27.50  +      3.08
  3>Zemanová Andrea          Ski Klub Lenora      LEN0451       39.53  +     15.11
  4>Hegnerová Adéla          OK Lokomotiva Plzeň  LPM           65.57  +     41.15
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.6km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 C     16.10  +      0.00
  2>Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300 C     19.13  +      3.03
  3>Škácha Vít               SK Slavia Praha      SLP0301 C     19.51  +      3.41
  4>Kovář Ondřej             KČT Aš               MAS0200 C     22.13  +      6.03
  5>Kohoutek Olda            KOB Baník Sokolov    BSO0301       25.13  +      9.03
  6>Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     28.07  +     11.57
  7>Stehlík Petr             KČT Aš               MAS0202 C     34.50  +     18.40
  8>Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     36.05  +     19.55
  9>Knepr Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO0200       37.05  +     20.55
 10>Mareš Jakub              Ski Klub Lenora      LEN0201 C     48.55  +     32.45
 11>Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     59.04  +     42.54
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.5km   60m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     21.50  +      0.00
  2>Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B     30.18  +      8.28
  3>Solomko Adam             KOB Baník Sokolov    BSO0002 C     34.23  +     12.33
  4>Hejduk Jan               KOB Baník Sokolov    BSO0001       39.19  +     17.29
  5>Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C     45.45  +     23.55
  6>Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     86.48  +     64.58
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         3.8km  125m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hasal Martin             TJ Jiskra Nejdek     NEJ9801 C     51.16  +      0.00
  2>Macura Vít               MLOK Mariánské Lázně MLA9800 C     64.11  +     12.55
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         5.4km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 C     62.57  +      0.00
  2>Štětka Matěj             Neregistrovaní       NER9600       67.49  +      4.52
  3>Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C     70.49  +      7.52
  4>Pešek Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9602 C     80.37  +     17.40
  5>Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B    117.19  +     54.22
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         7.7km  190m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Valeš Jiří               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9502 C     74.36  +      0.00
  2>Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 B     77.36  +      3.00
  3>Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     77.43  +      3.07
  4>Knepr Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9401 B     94.28  +     19.52
  5>Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B    146.36  +     72.00
 
Průběžné výsledky kategorie: H21         9.2km  325m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E     59.29  +      0.00  R:    0b
  2>Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 E     64.15  +      4.46  R:    0b
  3>Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     69.37  +     10.08  R:    0b
  4>Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C     71.20  +     11.51  R:    0b
  5>Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C     72.36  +     13.07  R:    0b
  6>Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708 C     72.58  +     13.29  R:    0b
  7>Hrobař Štěpán            KOB MOIRA Brno       ABM9106 R     74.39  +     15.10  R:    0b
  8>Novotný Ondřej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 A     76.04  +     16.35  R:    0b
  9>Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     78.26  +     18.57  R:    0b
 10>Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     78.38  +     19.09  R:    0b
 11>Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     80.13  +     20.44  R:    0b
 12>Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     82.09  +     22.40  R:    0b
 13>Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     84.06  +     24.37  R:    0b
 14>Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     90.20  +     30.51  R:    0b
 15>Kovář Vladimír           KČT Aš               MAS7200 C     90.54  +     31.25  R:    0b
 16>Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C     91.03  +     31.34  R:    0b
 17>Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C     91.15  +     31.46  R:    0b
 18>Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     91.34  +     32.05  R:    0b
 19>Koldinský Jan            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8506 C     93.26  +     33.57  R:    0b
 20>Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     94.08  +     34.39  R:    0b
 21>Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     94.56  +     35.27  R:    0b
 22>Paták Jan                TJ Kašperské Hory    KSH8901 C    101.17  +     41.48  R:    0b
 23>Komárek Arnošt           TJ OK Tolar          TJH7701 C    105.49  +     46.20  R:    0b
 24>Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    108.07  +     48.38  R:    0b
 25>Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B    110.18  +     50.49  R:    0b
 26>Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    113.17  +     53.48  R:    0b
 27>Badura Václav            TJ Slovan Karlovy Va SKV8101 C    114.55  +     55.26  R:    0b
 28>Hegner Lukáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8104 C    118.39  +     59.10  R:    0b
 29>Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 B    122.17  +     62.48  R:    0b
 30>Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C    126.08  +     66.39  R:    0b
 31>Kolman Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8501 C    131.52  +     72.23  R:   -0b
 32>Hudeček Petr             SK Kotnov Tábor      KTA9201 C    135.51  +     76.22  R:   -0b
 33>Donát Michal             OK Lokomotiva Plzeň  LPM     C    160.36  +    101.07  R:   -0b
    Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         7.7km  190m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C     56.24  +      0.00
  2>Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     66.25  +     10.01
  3>Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     68.07  +     11.43
  4>Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     72.50  +     16.26
  5>Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C     74.20  +     17.56
  6>Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     78.24  +     22.00
  7>Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802       79.18  +     22.54
  8>Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401 C     81.27  +     25.03
  9>Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404 C     83.32  +     27.08
 10>Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     93.46  +     37.22
 11>Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C     96.57  +     40.33
 12>Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C     99.47  +     43.23
 13>Libor Černý              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C    102.22  +     45.58
 14>Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C    106.20  +     49.56
 15>Jeníček Jiří             TJ ČZ Strakonice     CST7100 C    114.38  +     58.14
    Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         6.7km  230m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     69.57  +      0.00
  2>Jan Flašar               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     73.40  +      3.43
  3>Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     76.30  +      6.33
  4>Soudek Vojtěch           SK Technik České Bud TCB5601 C     81.03  +     11.06
  5>Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009 C     97.12  +     27.15
  6>Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     99.37  +     29.40
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         4.8km   75m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     52.38  +      0.00
  2>Štětka Petr              Neregistrovaní       NER6500       55.22  +      2.44
  3>Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     56.11  +      3.33
  4>Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601 C     61.34  +      8.56
  5>Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     62.06  +      9.28
  6>Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C     64.29  +     11.51
  7>Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     65.11  +     12.33
  8>Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     65.15  +     12.37
  9>Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401 C     73.36  +     20.58
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         2.8km   50m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     42.04  +      0.00
  2>Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     50.23  +      8.19
  2>Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     50.23  +      8.19
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         1.6km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hudečková Lucie          Ski Klub Lenora      LEN0551 C     24.22  +      0.00
  2>Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     27.57  +      3.35
  3>Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     28.39  +      4.17
  4>Viki a Zuzi Škáchovy     SK Slavia Praha      SLP           34.41  +     10.19
  5>Kohoutková Klara         KOB Baník Sokolov    BSO           36.45  +     12.23
  6>Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM     C     48.50  +     24.28
  7>Jitka Pravdová           TJ Kašperské Hory    KSH           54.42  +     30.20
  8>Bohuslav Fanda           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0901 C     70.00  +     45.38
 
Průběžné výsledky kategorie: HL          1.6km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kašpar Adam              OK Lokomotiva Plzeň  LPM           23.39  +      0.00
  2>Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501 C     32.14  +      8.35
  3>Jonáš Černý              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     35.17  +     11.38
  4>Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C     38.52  +     15.13
  5>Milota Břetislav         MLOK Mariánské Lázně MLA0301 C     48.58  +     25.19
  6>Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     57.55  +     34.16
  7>Bohuslav Pepa            OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     59.51  +     36.12
 
Průběžné výsledky kategorie: P           3.9km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Liberda Ondřej           TJ Kašperské Hory    KSH           55.07  +      0.00
  2>Irena Ellis              Neregistrovaní       NER           77.04  +     21.57
  3>Safernová Zuzana         TJ Kašperské Hory    KSH8651 C     98.34  +     43.27