Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                  30.9.2012 11:22:47
                                                                                                             Šumavský kufr 14.ročník
===ČSOS-KSH========================================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km   35m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-116     6-100   
  1 Richtrová Kamila               21.31  2.44/2    6.03/2   10.11/1*  14.49/1*  19.12/1*  21.00/1*  21.31/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.44/2    3.19/5    4.08/1*   4.38/6    4.23/5    1.48/7    0.31/5  
  2 Staňková Radka                 22.42  3.14/3    7.43/3   12.24/2   16.13/2   20.36/2   22.12/2   22.42/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.14/3    4.29/6    4.41/2    3.49/5    4.23/5    1.36/3    0.30/4  
  3 Chladová Martina               23.30  6.47/5    9.12/4   14.45/4   18.13/4   21.34/4   23.05/3   23.30/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.47/5    2.25/1*   5.33/3    3.28/2    3.21/2    1.31/1*   0.25/1* 
  4 Kovářová Lucie                 23.39  2.26/1*   5.40/1*  13.28/3   17.15/3   21.24/3   23.10/4   23.39/4  
    KČT Aš                                2.26/1*   3.14/4    7.48/5    3.47/4    4.09/4    1.46/6    0.29/3  
  5 Nádeníčková Iva                26.37  9.40/8   12.10/6   17.47/6   21.15/5   24.36/5   26.09/5   26.37/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.40/8    2.30/2    5.37/4    3.28/2    3.21/2    1.33/2    0.28/2  
  6 Kateřina Černá                 30.10  9.09/7   12.17/7   22.07/7   25.07/7   27.56/6   29.39/6   30.10/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  9.09/7    3.08/3    9.50/7    3.00/1*   2.49/1*   1.43/4    0.31/5  
  7 Pěstová Eliška                 32.15  5.04/4    9.40/5   17.45/5   22.24/6   29.53/7   31.38/7   32.15/7  
    Ski Klub Lenora                       5.04/4    4.36/7    8.05/6    4.39/7    7.29/7    1.45/5    0.37/7  
  8 Komárková Jindra               50.50  8.55/6   21.47/8   32.22/8   37.44/8   47.04/8   50.11/8   50.50/8  
    TJ OK Tolar                           8.55/6   12.52/8   10.35/8    5.22/8    9.20/8    3.07/8    0.39/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.9km   50m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-123     3-103     4-106     5-107     6-116     7-127     8-100   
  1 Tokárová Regina                20.43  3.52/3    4.53/3   10.07/1*  11.22/1*  14.31/1*  17.16/1*  19.03/1*  20.21/1*  20.43/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.52/3    1.01/2    5.14/1*   1.15/1*   3.09/2    2.45/2    1.47/2    1.18/1*   0.22/1* 
  2 Nádeníčková Pavla              23.50  2.23/1*   3.22/1*  13.40/3   14.59/3   17.43/3   20.27/3   22.04/3   23.24/2   23.50/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      2.23/1*   0.59/1*  10.18/4    1.19/2    2.44/1*   2.44/1*   1.37/1*   1.20/2    0.26/4  
  3 Škáchová Magdalena             24.09  3.45/2    4.52/2   10.26/2   13.00/2   16.48/2   19.37/2   21.59/2   23.44/3   24.09/3  
    SK Kamenice                           3.45/2    1.07/3    5.34/2    2.34/3    3.48/3    2.49/3    2.22/3    1.45/4    0.25/3  
  4 Staňková Markéta               48.03 12.57/6   17.11/6   24.03/4   34.47/5   39.07/5   43.36/4   46.08/4   47.33/4   48.03/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  12.57/6    4.14/4    6.52/3   10.44/7    4.20/4    4.29/4    2.32/4    1.25/3    0.30/7  
  5 Ash Kristina                   53.42  4.05/4   11.38/4   29.31/5   33.26/4   38.46/4   47.53/5   50.56/5   53.18/5   53.42/5  
    Orienteering club České Budějovice    4.05/4    7.33/5   17.53/6    3.55/6    5.20/5    9.07/5    3.03/6    2.22/7    0.24/2  
  6 Pelcová Kateřina               56.44  5.37/5   14.43/5   32.38/6   36.20/6   41.40/6   50.52/6   54.02/6   56.17/6   56.44/6  
    TJ ČZ Strakonice                      5.37/5    9.06/7   17.55/7    3.42/4    5.20/5    9.12/6    3.10/7    2.15/6    0.27/5  
  7 Horáková Barbora               65.46 16.08/7   23.46/7   41.36/7   45.24/7   50.49/7   60.07/7   63.06/7   65.19/7   65.46/7  
    USK Praha                            16.08/7    7.38/6   17.50/5    3.48/5    5.25/7    9.18/7    2.59/5    2.13/5    0.27/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.1km  100m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-105     3-102     4-103     5-117     6-107     7-129     8-122     9-100   
  1 Marešová Alexandra             31.26  3.19/3    6.48/3   11.34/3   13.05/2   15.52/2   20.51/2   23.48/1*  29.26/1*  30.51/1*  31.26/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.19/3    3.29/4    4.46/4    1.31/1*   2.47/2    4.59/2    2.57/1*   5.38/1*   1.25/3    0.35/3  
  2 Pelcová Tereza                 32.47  2.11/2    4.45/1*   8.38/1*  11.29/1*  13.51/1*  19.24/1*  23.53/2   30.34/2   32.12/2   32.47/2  
    KČT Aš                                2.11/2    2.34/3    3.53/1*   2.51/4    2.22/1*   5.33/5    4.29/3    6.41/3    1.38/5    0.35/3  
  3 Kroupová Eliška                38.50  1.55/1*   5.36/2   11.14/2   13.12/3   21.29/4   25.34/4   30.00/3   36.38/3   38.15/3   38.50/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.55/1*   3.41/5    5.38/5    1.58/2    8.17/5    4.05/1*   4.26/2    6.38/2    1.37/4    0.35/3  
  4 Štefanyuková Eliška            40.16  5.17/4    7.47/4   11.45/4   14.37/4   18.17/3   23.38/3   30.24/4   38.23/4   39.47/4   40.16/4  
    TJ ČZ Strakonice                      5.17/4    2.30/2    3.58/2    2.52/5    3.40/3    5.21/4    6.46/4    7.59/4    1.24/1*   0.29/1* 
  5 Štastná Jana                   46.07 11.07/5   13.36/5   17.40/5   20.27/5   24.11/5   29.26/5   36.15/5   44.14/5   45.38/5   46.07/5  
    KČT Aš                               11.07/5    2.29/1*   4.04/3    2.47/3    3.44/4    5.15/3    6.49/5    7.59/4    1.24/1*   0.29/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.3km   60m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-105     4-102     5-113     6-111     7-117     8-129     9-127    10-100   
  1 Kovářová Lenka                 24.34  1.55/1*   3.14/1*   5.23/1*   8.17/1*  11.01/1*  13.36/1*  15.24/1*  19.14/1*  23.06/1*  24.08/1*  24.34/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.55/1*   1.19/1*   2.09/1*   2.54/1*   2.44/1*   2.35/1*   1.48/1*   3.50/1*   3.52/1*   1.02/2    0.26/3  
  2 Hlinovská Johana               40.14  1.55/1*   4.10/2    7.42/2   12.24/2   16.37/2   20.12/2   24.31/2   32.45/2   38.31/2   39.51/2   40.14/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.55/1*   2.15/3    3.32/2    4.42/2    4.13/2    3.35/2    4.19/3    8.14/3    5.46/3    1.20/3    0.23/1* 
  3 Jirsová Anna                   56.52 14.46/3   16.26/3   20.18/3   25.05/3   33.03/3   39.31/3   42.27/3   50.15/3   55.30/3   56.28/3   56.52/3  
    TJ Kašperské Hory                    14.46/3    1.40/2    3.52/3    4.47/3    7.58/3    6.28/3    2.56/2    7.48/2    5.15/2    0.58/1*   0.24/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.2km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-119     2-127     3-108     4-121     5-131     6-102     7-113     8-110     9-107    10-112    11-100   
  1 Otrusinová Jana                42.23  5.23/4    8.48/3   15.09/3   17.15/1*  24.45/1*  29.33/1*  31.28/1*  36.48/1*  37.39/1*  39.39/1*  41.57/1*  42.23/1* 
    KOB MOIRA Brno                        5.23/4    3.25/1*   6.21/3    2.06/1*   7.30/2    4.48/1*   1.55/1*   5.20/5    0.51/1*   2.00/1*   2.18/3    0.26/3  
  2 Kuberková Lucie                45.49  2.35/2    6.14/1*  11.53/1*  19.15/2   27.50/2   33.42/2   36.24/2   39.10/2   40.06/2   42.58/2   45.21/2   45.49/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.35/2    3.39/2    5.39/1*   7.22/3    8.35/3    5.52/3    2.42/3    2.46/3    0.56/2    2.52/4    2.23/4    0.28/4  
  3 Doležalová Anna                55.08  2.58/3    7.35/2   13.52/2   21.57/3   31.00/3   40.32/3   43.32/3   46.53/3   48.14/3   51.04/3   54.40/3   55.08/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.58/3    4.37/4    6.17/2    8.05/4    9.03/4    9.32/5    3.00/4    3.21/4    1.21/4    2.50/3    3.36/5    0.28/4  
  4 Křivancová Zdenka              55.15  2.12/1*   9.31/4   16.09/4   30.58/4   37.58/4   43.23/4   45.47/4   48.19/4   49.22/4   52.49/4   54.51/4   55.15/4  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.12/1*   7.19/5    6.38/4   14.49/5    7.00/1*   5.25/2    2.24/2    2.32/2    1.03/3    3.27/5    2.02/2    0.24/1* 
  5 Hudečková Veronika             65.59  7.56/5   11.46/5   32.21/5   34.57/5   46.26/5   52.44/5   56.36/5   58.53/5   61.16/5   63.39/5   65.35/5   65.59/5  
    Ski Klub Lenora                       7.56/5    3.50/3   20.35/5    2.36/2   11.29/5    6.18/4    3.52/5    2.17/1*   2.23/5    2.23/2    1.56/1*   0.24/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         3.7km  150m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-102     4-113     5-110     6-109     7-114     8-115     9-105    10-131    11-121    12-129    13-108    14-122    15-100   
  1 Baldrianová Barbora            31.08  1.41/3    2.51/3    5.06/1*   6.37/1*   8.23/1*   9.32/1*  11.39/1*  13.55/1*  17.08/1*  20.51/1*  25.55/1*  26.35/1*  27.19/1*  29.20/1*  30.41/1*  31.08/1* 
    USK Praha                             1.41/3    1.10/2    2.15/1*   1.31/1*   1.46/1*   1.09/2    2.07/2    2.16/2    3.13/1*   3.43/1*   5.04/1*   0.40/2    0.44/3    2.01/1*   1.21/6    0.27/3  
  2 Bořánková Karolína             34.30  1.30/2    2.46/2    5.07/3    7.00/3    9.00/3   10.24/4   13.07/3   15.40/3   18.58/3   22.56/3   29.04/3   29.50/3   30.35/3   32.52/3   34.03/2   34.30/2  
    SK Kamenice                           1.30/2    1.16/3    2.21/2    1.53/4    2.00/3    1.24/6    2.43/6    2.33/3    3.18/2    3.58/2    6.08/4    0.46/3    0.45/4    2.17/2    1.11/1*   0.27/3  
  3 Svobodová Jitka                34.39  1.53/5    2.57/4    5.30/4    7.11/4    9.03/4   10.23/3   12.10/2   14.13/2   17.52/2   22.32/2   28.58/2   29.31/2   30.12/2   32.45/2   34.13/3   34.39/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 1.53/5    1.04/1*   2.33/4    1.41/2    1.52/2    1.20/5    1.47/1*   2.03/1*   3.39/3    4.40/8    6.26/5    0.33/1*   0.41/1*   2.33/3    1.28/10   0.26/1* 
  4 Městková Lucie                 39.47  1.16/1*   2.38/1*   5.06/1*   6.47/2    8.51/2   10.06/2   13.29/4   16.51/4   22.32/6   27.04/6   32.19/4   33.13/4   34.39/4   37.50/4   39.15/4   39.47/4  
    Tempo Praha                           1.16/1*   1.22/5    2.28/3    1.41/2    2.04/4    1.15/3    3.23/11   3.22/9    5.41/12   4.32/7    5.15/2    0.54/5    1.26/13   3.11/9    1.25/9    0.32/11 
  5 Horová Magda                   40.05  2.40/12   4.12/12   8.04/10  10.09/9   12.25/8   14.23/8   16.51/7   20.18/7   24.04/7   28.20/7   33.50/6   34.45/6   35.34/5   38.19/5   39.37/5   40.05/5  
    USK Praha                             2.40/12   1.32/6    3.52/10   2.05/7    2.16/7    1.58/10   2.28/4    3.27/11   3.46/4    4.16/4    5.30/3    0.55/6    0.49/5    2.45/4    1.18/3    0.28/6  
  6 Kožinová Jana                  40.27  2.13/8    4.08/11   6.47/7    8.41/6   10.47/5   11.54/5   14.34/6   17.37/6   21.23/4   25.42/4   32.54/5   34.37/5   35.41/6   38.40/6   40.00/6   40.27/6  
    SK Praga Praha                        2.13/8    1.55/10   2.39/6    1.54/5    2.06/5    1.07/1*   2.40/5    3.03/5    3.46/4    4.19/6    7.12/7    1.43/15   1.04/8    2.59/7    1.20/5    0.27/3  
  7 Kovářová Josefa                42.34  2.19/9    3.40/5    6.30/5    9.01/7   12.35/9   14.29/9   17.12/8   20.27/8   24.26/8   28.38/8   36.25/8   37.15/8   37.57/8   40.49/8   42.08/7   42.34/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.19/9    1.21/4    2.50/7    2.31/8    3.34/14   1.54/9    2.43/6    3.15/7    3.59/6    4.12/3    7.47/9    0.50/4    0.42/2    2.52/6    1.19/4    0.26/1* 
  8 Flašarová Kristýna             42.51  2.19/9    3.56/8    6.30/5    8.24/5   10.49/6   12.04/6   14.14/5   17.26/5   21.36/5   26.48/5   33.51/7   35.01/7   36.26/7   40.36/7   42.19/8   42.51/8  
    SK Praga Praha                        2.19/9    1.37/7    2.34/5    1.54/5    2.25/9    1.15/3    2.10/3    3.12/6    4.10/8    5.12/9    7.03/6    1.10/8    1.25/12   4.10/13   1.43/13   0.32/11 
  9 Škáchová Petra                 46.39  1.59/7    3.47/6    7.05/8   10.03/8   12.16/7   13.44/7   17.25/9   23.30/11  27.54/10  32.10/9   39.43/9   40.59/9   42.03/9   44.54/9   46.11/9   46.39/9  
    SK Slavia Praha                       1.59/7    1.48/9    3.18/9    2.58/12   2.13/6    1.28/7    3.41/13   6.05/15   4.24/10   4.16/4    7.33/8    1.16/10   1.04/8    2.51/5    1.17/2    0.28/6  
 10 Kavková Dana                   49.20  1.56/6    4.06/9    7.20/9   11.18/11  13.41/11  15.23/10  18.15/10  21.16/9   26.58/9   32.26/10  40.23/10  42.50/10  43.43/10  47.25/10  48.49/10  49.20/10 
    AC Sparta Praha                       1.56/6    2.10/13   3.14/8    3.58/15   2.23/8    1.42/8    2.52/8    3.01/4    5.42/13   5.28/11   7.57/10   2.27/16   0.53/7    3.42/10   1.24/8    0.31/8  
 11 Bohuslavová Jana               52.49  2.27/11   4.07/10   8.28/11  10.59/10  13.38/10  15.58/11  19.33/11  23.16/10  28.07/11  34.22/11  44.00/11  45.18/11  46.31/11  50.45/11  52.17/11  52.49/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.27/11   1.40/8    4.21/11   2.31/8    2.39/11   2.20/11   3.35/12   3.43/13   4.51/11   6.15/13   9.38/13   1.18/11   1.13/11   4.14/14   1.32/11   0.32/11 
 12 Kovářová Jitka                 55.01  1.50/4    3.54/7   14.02/13  16.55/13  19.32/13  22.47/12  25.45/12  29.10/12  33.18/12  38.42/12  48.17/12  49.14/12  50.06/12  53.07/12  54.29/12  55.01/12 
    KČT Aš                                1.50/4    2.04/12  10.08/15   2.53/10   2.37/10   3.15/14   2.58/9    3.25/10   4.08/7    5.24/10   9.35/12   0.57/7    0.52/6    3.01/8    1.22/7    0.32/11 
 13 Šedivá Mirka                   60.27  3.51/15   5.46/13  11.18/12  14.44/12  17.43/12  23.25/13  26.38/13  29.53/13  34.05/13  39.39/13  52.08/13  53.21/13  54.32/13  58.18/13  59.56/13  60.27/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.51/15   1.55/10   5.32/13   3.26/14   2.59/12   5.42/15   3.13/10   3.15/7    4.12/9    5.34/12  12.29/15   1.13/9    1.11/10   3.46/11   1.38/12   0.31/8  
 14 Vejrostová Lenka               71.57  3.34/13   7.04/15  17.05/15  19.59/15  23.16/14  25.54/14  29.55/14  35.00/14  40.54/14  50.06/14  61.04/14  62.33/14  64.12/14  69.01/14  71.20/14  71.57/14 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   3.34/13   3.30/16  10.01/14   2.54/11   3.17/13   2.38/13   4.01/14   5.05/14   5.54/15   9.12/15  10.58/14   1.29/13   1.39/15   4.49/15   2.19/16   0.37/15 
 15 Fremrová Jaroslava             76.17  7.02/16   9.28/16  14.25/14  19.24/14  23.20/15  30.21/15  34.39/15  38.07/15  43.52/15  53.33/15  62.35/15  64.10/15  70.03/15  73.50/15  75.46/15  76.17/15 
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.02/16   2.26/14   4.57/12   4.59/16   3.56/15   7.01/16   4.18/16   3.28/12   5.45/14   9.41/16   9.02/11   1.35/14   5.53/16   3.47/12   1.56/14   0.31/8  
 16 Zemanová Lenka                 85.36  3.34/13   6.32/14  27.00/16  30.06/16  34.17/16  36.46/16  40.58/16  47.34/16  54.06/16  62.15/16  74.56/16  76.19/16  77.45/16  82.39/16  84.52/16  85.36/16 
    SK Kotnov Tábor                       3.34/13   2.58/15  20.28/16   3.06/13   4.11/16   2.29/12   4.12/15   6.36/16   6.32/16   8.09/14  12.41/16   1.23/12   1.26/13   4.54/16   2.13/15   0.44/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.2km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-119     2-127     3-108     4-121     5-131     6-102     7-113     8-110     9-107    10-112    11-100   
  1 Komárková Lenka                36.12  2.54/9    5.54/3   10.36/2   12.35/1*  18.59/1*  24.33/2   28.28/2   31.17/2   32.05/2   33.43/1*  35.48/1*  36.12/1* 
    TJ OK Tolar                           2.54/9    3.00/4    4.42/8    1.59/1*   6.24/1*   5.34/3    3.55/16   2.49/6    0.48/1*   1.38/1*   2.05/2    0.24/2  
  2 Městková Kateřina              37.43  2.24/3    5.07/2   10.58/4   12.58/4   20.01/3   24.52/3   26.34/1*  28.46/1*  29.39/1*  34.47/2   37.12/2   37.43/2  
    USK Praha                             2.24/3    2.43/1*   5.51/13   2.00/2    7.03/4    4.51/1*   1.42/1*   2.12/2    0.53/4    5.08/17   2.25/3    0.31/11 
  3 Staňková Marcela               39.42  2.07/2    4.54/1*   7.51/1*  12.54/2   19.21/2   24.28/1*  29.41/4   31.48/3   34.34/3   36.32/3   39.13/3   39.42/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.07/2    2.47/2    2.57/1*   5.03/18   6.27/2    5.07/2    5.13/19   2.07/1*   2.46/17   1.58/3    2.41/7    0.29/8  
  4 Bischofová Petra               41.10  5.25/19   8.36/15  12.57/11  15.15/9   23.00/8   29.47/6   32.50/6   35.25/6   36.17/5   38.45/5   40.47/4   41.10/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.25/19   3.11/5    4.21/5    2.18/5    7.45/6    6.47/8    3.03/10   2.35/5    0.52/3    2.28/8    2.02/1*   0.23/1* 
  5 Kolovská Ilona                 41.35  3.35/16   6.49/8   11.43/8   13.50/6   22.08/7   28.52/5   31.18/5   34.39/5   35.49/4   38.12/4   41.03/5   41.35/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.35/16   3.14/6    4.54/9    2.07/3    8.18/9    6.44/7    2.26/4    3.21/14   1.10/9    2.23/6    2.51/10   0.32/13 
  6 Bartošová Jana                 43.33  3.12/13   6.07/4   10.44/3   12.56/3   20.11/4   26.02/4   28.41/3   32.40/4   37.52/6   40.04/6   43.06/6   43.33/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.12/13   2.55/3    4.37/6    2.12/4    7.15/5    5.51/4    2.39/6    3.59/16   5.12/19   2.12/5    3.02/13   0.27/5  
  7 Bínová Kateřina                44.35  3.14/14   7.41/14  12.42/10  15.34/10  23.54/10  31.00/8   34.27/7   37.25/7   38.38/7   41.07/7   44.04/7   44.35/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.14/14   4.27/13   5.01/10   2.52/10   8.20/10   7.06/9    3.27/13   2.58/9    1.13/10   2.29/9    2.57/12   0.31/11 
  8 Jirsová Pavla                  46.16  2.43/5    6.08/5   13.05/13  16.00/11  25.02/11  30.53/7   34.39/8   39.18/8   40.38/9   43.09/8   45.51/8   46.16/8  
    TJ Kašperské Hory                     2.43/5    3.25/7    6.57/15   2.55/11   9.02/12   5.51/4    3.46/14   4.39/18   1.20/12   2.31/11   2.42/8    0.25/3  
  9 Kamarytová Martina             48.28  2.24/3    6.47/7   13.02/12  16.30/13  25.38/12  35.17/11  38.01/10  41.12/11  42.37/10  44.45/9   48.00/9   48.28/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.24/3    4.23/12   6.15/14   3.28/13   9.08/13   9.39/10   2.44/7    3.11/12   1.25/13   2.08/4    3.15/14   0.28/7  
 10 Horáková Lenka                 48.55  3.09/12   7.09/11  11.17/5   13.41/5   21.50/5   37.26/12  39.53/12  42.26/12  43.17/11  45.47/10  48.25/10  48.55/10 
    USK Praha                             3.09/12   4.00/9    4.08/4    2.24/7    8.09/8   15.36/16   2.27/5    2.33/4    0.51/2    2.30/10   2.38/5    0.30/10 
 11 Polívková Markéta              49.46  3.35/16  10.21/19  14.23/15  19.01/15  27.52/13  34.21/9   38.07/11  41.02/10  44.04/12  46.40/12  49.11/11  49.46/11 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.35/16   6.46/19   4.02/2    4.38/16   8.51/11   6.29/6    3.46/14   2.55/7    3.02/18   2.36/12   2.31/4    0.35/16 
 12 Pecharová Michaela             49.48  2.50/7    7.17/12  11.23/6   16.27/12  23.12/9   34.21/9   36.41/9   39.38/9   40.36/8   46.39/11  49.19/12  49.48/12 
    OOB TJ Sokol Troja                    2.50/7    4.27/13   4.06/3    5.04/19   6.45/3   11.09/12   2.20/3    2.57/8    0.58/5    6.03/19   2.40/6    0.29/8  
 13 Richtrová Lucie                55.40  2.03/1*   6.14/6   11.31/7   14.01/7   21.52/6   41.51/13  44.54/13  48.02/13  49.05/13  51.42/13  55.14/13  55.40/13 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.03/1*   4.11/11   5.17/12   2.30/8    7.51/7   19.59/17   3.03/10   3.08/11   1.03/6    2.37/13   3.32/15   0.26/4  
 14 Marie Flašarová                58.27  2.50/7    6.59/10  12.15/9   14.47/8   29.01/14  41.59/14  46.40/14  49.12/14  50.17/14  52.04/14  57.55/14  58.27/14 
    KOB Český Krumlov                     2.50/7    4.09/10   5.16/11   2.32/9   14.14/17  12.58/14   4.41/17   2.32/3    1.05/8    1.47/2    5.51/18   0.32/13 
 15 Beránková Lenka                61.28  3.06/11   6.52/9   18.41/17  21.00/17  36.35/18  47.51/16  50.46/16  54.01/16  55.16/16  58.04/15  60.55/15  61.28/15 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.06/11   3.46/8   11.49/18   2.19/6   15.35/19  11.16/13   2.55/8    3.15/13   1.15/11   2.48/14   2.51/10   0.33/15 
 16 Ledererová Kamila              61.48  3.35/16   9.39/18  14.20/14  18.21/14  31.00/15  46.28/15  48.46/15  51.44/15  52.47/15  58.32/16  61.21/16  61.48/16 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.35/16   6.04/18   4.41/7    4.01/15  12.39/16  15.28/15   2.18/2    2.58/9    1.03/6    5.45/18   2.49/9    0.27/5  
 17 Černá Monika                   67.42  3.30/15   8.41/16  19.03/18  24.01/19  38.26/19  49.14/17  52.30/17  56.09/17  57.38/17  60.03/17  67.05/17  67.42/17 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.30/15   5.11/16  10.22/17   4.58/17  14.25/18  10.48/11   3.16/12   3.39/15   1.29/14   2.25/7    7.02/19   0.37/19 
 18 Tokárová Regina                83.50  2.59/10   8.42/17  15.50/16  19.39/16  31.22/16  64.38/18  69.24/18  73.29/18  74.58/18  78.32/18  83.14/18  83.50/18 
    TJ Jiskra Nejdek                      2.59/10   5.43/17   7.08/16   3.49/14  11.43/15  33.16/18   4.46/18   4.05/17   1.29/14   3.34/15   4.42/17   0.36/18 
 19 Marešová Marcela               92.48  2.48/6    7.18/13  19.19/19  22.39/18  32.52/17  73.35/19  76.34/19  82.16/19  83.56/19  87.34/19  92.13/19  92.48/19 
    TJ Jiskra Nejdek                      2.48/6    4.30/15  12.01/19   3.20/12  10.13/14  40.43/19   2.59/9    5.42/19   1.40/16   3.38/16   4.39/16   0.35/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.3km   60m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-105     4-102     5-113     6-111     7-117     8-129     9-127    10-100   
  1 Opavová Stanislava             31.26  2.53/5    5.05/4    8.03/3   11.18/1*  13.25/1*  17.41/1*  20.37/1*  25.30/1*  29.52/1*  30.58/1*  31.26/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.53/5    2.12/5    2.58/1*   3.15/4    2.07/1*   4.16/3    2.56/6    4.53/1*   4.22/2    1.06/1*   0.28/2  
  2 Gabrielová Šárka               35.40  2.40/4    4.38/3    7.58/2   11.30/2   15.37/2   18.05/2   21.35/2   27.58/2   33.37/2   35.08/2   35.40/2  
    SKOB Ostrov                           2.40/4    1.58/3    3.20/2    3.32/6    4.07/7    2.28/1*   3.30/8    6.23/3    5.39/11   1.31/10   0.32/7  
  3 Sklenářová Jana                37.39  1.08/1*   2.58/1*   7.47/1*  13.30/5   15.58/4   20.14/3   24.19/3   31.00/3   35.55/3   37.08/3   37.39/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.08/1*   1.50/2    4.49/11   5.43/13   2.28/2    4.16/3    4.05/12   6.41/5    4.55/6    1.13/4    0.31/5  
  4 Kovářová Alena                 37.41  2.21/3    9.09/10  12.52/10  16.14/10  19.12/7   22.21/4   25.30/4   31.02/4   35.57/4   37.13/4   37.41/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.21/3    6.48/10   3.43/4    3.22/5    2.58/3    3.09/2    3.09/7    5.32/2    4.55/6    1.16/7    0.28/2  
  5 Doležalová Lucie               42.22  5.38/12   8.02/9   12.21/9   15.20/8   18.28/6   23.07/5   27.00/5   35.05/5   40.35/5   41.45/5   42.22/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.38/12   2.24/6    4.19/9    2.59/3    3.08/5    4.39/5    3.53/10   8.05/7    5.30/10   1.10/3    0.37/12 
  6 Janečková Eva                  44.37  2.18/2    4.26/2    8.24/4   12.57/3   15.55/3   26.58/7   29.40/7   37.50/7   42.45/6   44.05/6   44.37/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.18/2    2.08/4    3.58/6    4.33/10   2.58/3   11.03/13   2.42/3    8.10/9    4.55/6    1.20/8    0.32/7  
  7 Mágrová Ivana                  44.54  4.19/10   5.58/5    9.24/5   12.59/4   20.55/8   27.21/8   31.24/8   38.21/8   43.09/7   44.22/7   44.54/7  
    TJ Loko Chomutov                      4.19/10   1.39/1*   3.26/3    3.35/7    7.56/10   6.26/8    4.03/11   6.57/6    4.48/3    1.13/4    0.32/7  
  8 Šmejkalová Karla               46.01  3.03/6    6.10/6   11.09/6   14.54/7   18.16/5   25.50/6   29.23/6   37.35/6   43.56/8   45.28/8   46.01/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.03/6    3.07/8    4.59/12   3.45/8    3.22/6    7.34/10   3.33/9    8.12/10   6.21/12   1.32/12   0.33/10 
  9 Zemanová Alena                 47.52  3.18/8    7.36/8   11.26/7   16.01/9   21.31/9   29.55/10  32.44/9   41.17/9   46.05/9   47.19/9   47.52/9  
    SK Kotnov Tábor                       3.18/8    4.18/9    3.50/5    4.35/11   5.30/9    8.24/12   2.49/4    8.33/11   4.48/3    1.14/6    0.33/10 
 10 Zavadilová Naďa                52.22  4.32/11   7.19/7   11.40/8   14.38/6   24.06/11  30.34/11  33.24/11  45.03/11  50.22/10  51.53/10  52.22/10 
    AC Sparta Praha                       4.32/11   2.47/7    4.21/10   2.58/2    9.28/11   6.28/9    2.50/5   11.39/13   5.19/9    1.31/10   0.29/4  
 11 Macurová Jana                  54.53  3.08/7    9.56/11  15.28/11  18.24/11  22.37/10  27.38/9   33.18/10  42.00/10  52.47/11  54.22/11  54.53/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.08/7    6.48/10   5.32/13   2.56/1*   4.13/8    5.01/6    5.40/13   8.42/12  10.47/13   1.35/13   0.31/5  
 12 Peřinková Irena                58.40  3.24/9   11.33/12  15.41/12  20.05/12  36.32/12  41.59/12  44.39/12  52.48/12  57.08/12  58.14/12  58.40/12 
    KPKS BETA Brno                        3.24/9    8.09/12   4.08/8    4.24/9   16.27/13   5.27/7    2.40/1*   8.09/8    4.20/1*   1.06/1*   0.26/1* 
 13 Bremová Hilda                  62.51  6.21/13  14.36/13  18.38/13  23.14/13  39.00/13  46.52/13  49.33/13  56.01/13  60.50/13  62.12/13  62.51/13 
    Ski Klub Lenora                       6.21/13   8.15/13   4.02/7    4.36/12  15.46/12   7.52/11   2.41/2    6.28/4    4.49/5    1.22/9    0.39/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.6km   30m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-130     3-102     4-113     5-111     6-107     7-126     8-127     9-100   
  1 Městková Eva                   29.37  2.42/1*   4.03/1*  12.57/1*  15.11/1*  20.52/1*  22.33/1*  25.39/1*  27.49/1*  29.01/1*  29.37/1* 
    Tempo Praha                           2.42/1*   1.21/1*   8.54/2    2.14/1*   5.41/2    1.41/1*   3.06/1*   2.10/1*   1.12/1*   0.36/2  
  2 Bischofová Alena               48.22 15.53/2   19.03/2   24.31/2   28.40/2   33.36/2   35.44/2   41.36/2   45.30/2   47.52/2   48.22/2  
    MLOK Mariánské Lázně                 15.53/2    3.10/2    5.28/1*   4.09/2    4.56/1*   2.08/2    5.52/2    3.54/2    2.22/2    0.30/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.6km   30m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-130     3-102     4-113     5-111     6-107     7-126     8-127     9-100   
  1 Boučková Ludmila               36.10  1.34/1*   4.31/1*  10.15/1*  14.18/1*  18.49/1*  21.39/1*  28.07/1*  31.43/1*  34.18/1*  36.10/1* 
    Orienteering club České Budějovice    1.34/1*   2.57/3    5.44/3    4.03/2    4.31/2    2.50/2    6.28/3    3.36/2    2.35/2    1.52/3  
  2 Hudečková Alena                36.15  4.04/2    6.07/2   10.22/2   17.46/2   21.43/2   23.41/2   29.59/2   33.33/2   35.42/2   36.15/2  
    SK Kotnov Tábor                       4.04/2    2.03/1*   4.15/1*   7.24/3    3.57/1*   1.58/1*   6.18/2    3.34/1*   2.09/1*   0.33/1* 
  3 Zmeková Míla                   51.16 12.34/3   14.47/3   19.06/3   22.48/3   34.48/3   37.49/3   43.36/3   47.16/3   50.32/3   51.16/3  
    SK Slavia Praha                      12.34/3    2.13/2    4.19/2    3.42/1*  12.00/3    3.01/3    5.47/1*   3.40/3    3.16/3    0.44/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DL          1.7km   35m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-100   
  1 Šafaříková Lucie               26.03  2.56/1*   8.59/1*  14.48/1*  20.46/1*  25.32/1*  26.03/1* 
    TJ ČZ Strakonice                      2.56/1*   6.03/2    5.49/1*   5.58/2    4.46/1*   0.31/2  
  2 Bartošová Marie                28.39  7.25/4   10.50/2   18.32/2   22.17/2   28.11/2   28.39/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.25/4    3.25/1*   7.42/3    3.45/1*   5.54/3    0.28/1* 
  3 Zemanová Andrea                32.22  4.32/2   14.54/3   20.46/3   27.04/3   31.51/3   32.22/3  
    Ski Klub Lenora                       4.32/2   10.22/3    5.52/2    6.18/3    4.47/2    0.31/2  
  4 Hegnerová Adéla                56.07  7.04/3   20.28/4   32.31/4   44.36/4   55.25/4   56.07/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.04/3   13.24/4   12.03/4   12.05/4   10.49/4    0.42/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km   35m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-116     6-100   
  1 Kožina Štěpán                  16.09  1.51/1*   5.04/1*   8.30/1*  11.07/1*  14.07/1*  15.42/1*  16.09/1* 
    SK Praga Praha                        1.51/1*   3.13/2    3.26/1*   2.37/1*   3.00/3    1.35/2    0.27/5  
  2 Škácha Vít                     18.34  2.12/2    6.12/2   10.21/2   13.40/2   16.28/2   18.10/2   18.34/2  
    SK Slavia Praha                       2.12/2    4.00/4    4.09/2    3.19/4    2.48/2    1.42/3    0.24/2  
  3 Pelc Matyáš                    20.22  2.51/3    7.36/4   11.46/3   15.04/3   17.48/3   19.56/3   20.22/3  
    TJ ČZ Strakonice                      2.51/3    4.45/5    4.10/3    3.18/3    2.44/1*   2.08/7    0.26/3  
  4 Hasman Marek                   22.32  4.26/6    6.29/3   13.38/4   16.49/4   20.42/4   22.09/4   22.32/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.26/6    2.03/1*   7.09/6    3.11/2    3.53/5    1.27/1*   0.23/1* 
  5 Horák Pavel ml.                28.59  3.57/4   10.14/5   18.14/5   23.11/5   26.23/5   28.23/5   28.59/5  
    USK Praha                             3.57/4    6.17/7    8.00/8    4.57/9    3.12/4    2.00/5    0.36/9  
  6 Kovář Ondřej                   34.26 11.45/10  15.14/7   20.19/7   25.08/6   30.41/6   33.47/6   34.26/6  
    KČT Aš                               11.45/10   3.29/3    5.05/4    4.49/8    5.33/8    3.06/12   0.39/11 
  7 Knepr Tomáš                    38.42  9.19/8   16.27/8   23.40/8   27.37/7   36.11/8   38.07/8   38.42/7  
    KOB Baník Sokolov                     9.19/8    7.08/11   7.13/7    3.57/5    8.34/12   1.56/4    0.35/8  
  8 Mareš Jakub                    38.43  4.05/5   10.47/6   19.58/6   30.04/8   35.36/7   38.02/7   38.43/8  
    Ski Klub Lenora                       4.05/5    6.42/9    9.11/9   10.06/11   5.32/7    2.26/11   0.41/12 
  9 Stehlík Petr                   41.10 10.34/9   16.33/9   26.35/9   32.57/9   38.28/9   40.39/9   41.10/9  
    KČT Aš                               10.34/9    5.59/6   10.02/10   6.22/10   5.31/6    2.11/10   0.31/7  
 10 Polívka Vratislav              52.34 14.54/11  21.33/10  39.06/11  43.31/10  49.59/10  52.08/10  52.34/10 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  14.54/11   6.39/8   17.33/12   4.25/6    6.28/11   2.09/8    0.26/3  
 11 Kohoutek Olda                  61.30 23.56/12  30.44/12  48.08/12  52.39/11  58.53/11  61.03/11  61.30/11 
    KOB Baník Sokolov                    23.56/12   6.48/10  17.24/11   4.31/7    6.14/9    2.10/9    0.27/5  
 12 Baldrián Tomáš                 76.50  7.48/7   26.38/11  33.00/10  67.45/12  74.09/12  76.13/12  76.50/12 
    USK Praha                             7.48/7   18.50/12   6.22/5   34.45/12   6.24/10   2.04/6    0.37/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.1km   90m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-105     3-103     4-117     5-107     6-129     7-127     8-100   
  1 Richtr Lukáš                   19.36  2.50/1*   4.40/1*   6.27/1*   8.28/1*  12.37/1*  15.07/1*  18.30/1*  19.14/1*  19.36/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.50/1*   1.50/1*   1.47/2    2.01/1*   4.09/2    2.30/2    3.23/1*   0.44/1*   0.22/2  
  2 Hasman Ondřej                  22.34  4.28/3    6.33/2    8.19/2   10.51/2   14.13/2   16.29/2   21.13/2   22.15/2   22.34/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.28/3    2.05/2    1.46/1*   2.32/2    3.22/1*   2.16/1*   4.44/2    1.02/3    0.19/1* 
  3 Bartoš Václav                  31.24  4.19/2    8.43/3   11.13/3   13.52/3   18.35/3   23.07/3   29.30/3   31.02/3   31.24/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.19/2    4.24/6    2.30/4    2.39/3    4.43/4    4.32/5    6.23/4    1.32/6    0.22/2  
  4 Hlinovský Ondřej               37.06  6.51/6   11.46/6   14.03/6   16.54/5   21.24/4   26.03/4   35.44/5   36.42/5   37.06/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   6.51/6    4.55/7    2.17/3    2.51/4    4.30/3    4.39/6    9.41/6    0.58/2    0.24/4  
  5 Vecko Jan                      37.14  5.30/4    9.10/4   12.15/4   16.02/4   22.20/5   29.14/5   34.56/4   36.34/4   37.14/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.30/4    3.40/5    3.05/5    3.47/5    6.18/7    6.54/7    5.42/3    1.38/7    0.40/7  
  6 Solomko Adam                   38.50  6.36/5    9.28/5   13.02/5   19.46/6   25.02/6   29.25/6   36.53/6   38.18/6   38.50/6  
    KOB Baník Sokolov                     6.36/5    2.52/4    3.34/7    6.44/6    5.16/5    4.23/4    7.28/5    1.25/5    0.32/6  
  7 Hejduk Jan                     50.16 12.59/7   15.25/7   18.30/7   26.07/7   31.44/7   35.32/7   48.40/7   49.48/7   50.16/7  
    KOB Baník Sokolov                    12.59/7    2.26/3    3.05/5    7.37/7    5.37/6    3.48/3   13.08/7    1.08/4    0.28/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.3km   60m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-105     4-102     5-113     6-111     7-117     8-129     9-127    10-100   
  1 Bartoš Vojtěch                 25.46  2.09/2    3.21/1*   5.46/1*  11.19/2   13.35/2   15.24/2   17.17/1*  21.07/1*  24.23/1*  25.23/1*  25.46/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.09/2    1.12/1*   2.25/1*   5.33/3    2.16/1*   1.49/1*   1.53/1*   3.50/1*   3.16/1*   1.00/2    0.23/1* 
  2 Hasal Martin                   30.45  1.45/1*   3.34/2    6.48/2    8.52/1*  11.52/1*  15.13/1*  17.28/2   23.56/2   29.22/2   30.21/2   30.45/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      1.45/1*   1.49/2    3.14/2    2.04/1*   3.00/3    3.21/4    2.15/3    6.28/3    5.26/4    0.59/1*   0.24/2  
  3 Macura Vít                     33.20  3.34/3    7.05/3   11.01/3   14.47/3   17.23/3   19.35/3   21.35/3   26.53/3   31.33/3   32.48/3   33.20/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.34/3    3.31/3    3.56/3    3.46/2    2.36/2    2.12/2    2.00/2    5.18/2    4.40/3    1.15/4    0.32/4  
  4 Jirsa Adam                     59.53 16.53/4   22.54/4   28.18/4   35.09/4   40.33/4   42.55/4   48.20/4   54.53/4   58.24/4   59.27/4   59.53/4  
    TJ Kašperské Hory                    16.53/4    6.01/4    5.24/4    6.51/4    5.24/4    2.22/3    5.25/4    6.33/4    3.31/2    1.03/3    0.26/3  
    Horák Petr                 DISK           /         /         /         /         /         /    23.31/         /         /    33.56/    34.24/   
    Ski Klub Lenora                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.5km   95m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-119     2-112     3-113     4-110     5-115     6-105     7-102     8-131     9-121    10-108    11-122    12-100   
  1 Peřinka Šimon                  37.52  2.40/1*   5.22/1*   8.08/2   10.25/2   15.02/2   19.21/2   21.30/2   25.35/2   31.51/1*  33.23/1*  36.07/1*  37.24/1*  37.52/1* 
    KPKS BETA Brno                        2.40/1*   2.42/1*   2.46/2    2.17/2    4.37/2    4.19/2    2.09/1*   4.05/2    6.16/1*   1.32/2    2.44/2    1.17/2    0.28/2  
  2 Sova František                 40.19  2.47/2    5.48/2    7.51/1*   9.59/1*  14.14/1*  17.58/1*  21.05/1*  25.02/1*  34.55/2   36.19/2   38.53/2   39.58/2   40.19/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.47/2    3.01/2    2.03/1*   2.08/1*   4.15/1*   3.44/1*   3.07/2    3.57/1*   9.53/2    1.24/1*   2.34/1*   1.05/1*   0.21/1* 
  3 Pešek Martin                   70.05  3.04/3    6.46/3   18.17/4   21.30/4   30.00/3   35.51/3   42.13/3   49.10/3   62.34/3   64.32/3   67.59/3   69.34/3   70.05/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.04/3    3.42/3   11.31/4    3.13/3    8.30/3    5.51/3    6.22/4    6.57/3   13.24/3    1.58/3    3.27/3    1.35/3    0.31/3  
  4 Ash Adam                       89.36  3.54/4   10.15/4   15.16/3   19.44/3   31.21/4   43.54/4   48.51/4   59.23/4   74.42/4   77.55/4   85.05/4   88.39/4   89.36/4  
    Orienteering club České Budějovice    3.54/4    6.21/4    5.01/3    4.28/4   11.37/4   12.33/4    4.57/3   10.32/4   15.19/4    3.13/4    7.10/4    3.34/4    0.57/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.7km  150m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-102     4-113     5-110     6-109     7-114     8-115     9-105    10-131    11-121    12-129    13-108    14-122    15-100   
  1 Valeš Jiří                     32.36  2.03/3    3.11/2    5.14/2    7.51/3   10.26/3   11.52/3   14.16/3   16.21/3   19.27/3   23.08/1*  28.06/1*  28.39/1*  29.20/1*  31.10/1*  32.15/1*  32.36/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.03/3    1.08/1*   2.03/2    2.37/3    2.35/5    1.26/4    2.24/4    2.05/1*   3.06/1*   3.41/1*   4.58/1*   0.33/1*   0.41/1*   1.50/1*   1.05/2    0.21/1* 
  2 Frank Jiří                     35.06  2.01/2    3.11/2    4.55/1*   6.58/1*   8.48/1*  10.07/1*  12.08/1*  14.56/1*  19.01/1*  23.12/2   29.29/2   30.08/2   30.52/2   33.22/2   34.40/2   35.06/2  
    KČT Aš                                2.01/2    1.10/2    1.44/1*   2.03/2    1.50/1*   1.19/3    2.01/2    2.48/3    4.05/4    4.11/3    6.17/2    0.39/2    0.44/2    2.30/2    1.18/4    0.26/4  
  3 Hulec Filip                    37.14  1.37/1*   3.03/1*   5.29/3    7.16/2    9.39/2   10.52/2   13.02/2   15.31/2   19.24/2   23.30/3   30.47/3   31.29/3   32.15/3   35.10/3   36.51/3   37.14/3  
    SKP České Budějovice                  1.37/1*   1.26/4    2.26/3    1.47/1*   2.23/3    1.13/2    2.10/3    2.29/2    3.53/3    4.06/2    7.17/4    0.42/3    0.46/4    2.55/4    1.41/5    0.23/3  
  4 Bouček Jakub                   47.39  2.31/5    4.34/5    7.43/4   11.37/4   13.50/4   16.00/4   18.45/4   22.30/4   27.30/5   33.10/5   40.11/4   41.26/4   42.45/4   45.59/4   47.12/4   47.39/4  
    Orienteering club České Budějovice    2.31/5    2.03/5    3.09/4    3.54/5    2.13/2    2.10/5    2.45/5    3.45/5    5.00/5    5.40/5    7.01/3    1.15/5    1.19/5    3.14/5    1.13/3    0.27/5  
  5 Knepr Lukáš                    50.47  2.14/4    3.33/4   11.41/5   15.01/5   17.31/5   18.40/5   20.37/5   23.40/5   27.29/4   31.44/4   44.58/5   46.03/5   46.48/5   49.24/5   50.25/5   50.47/5  
    KOB Baník Sokolov                     2.14/4    1.19/3    8.08/5    3.20/4    2.30/4    1.09/1*   1.57/1*   3.03/4    3.49/2    4.15/4   13.14/5    1.05/4    0.45/3    2.36/3    1.01/1*   0.22/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         4.5km  200m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-128     3-130     4-102     5-105     6-115     7-114     8-124     9-118    10-120    11-108    12-121    13-131    14-109    15-110    16-113    17-112    18-127    19-100   
  1 Kamaryt Tomáš                  37.51  0.58/1*   2.26/5    3.17/2    5.27/3    6.33/2    8.42/2   10.33/5   12.39/5   17.31/2   21.06/5   22.57/3   24.14/2   29.24/2   31.12/2   32.16/2   34.22/2   35.43/2   36.55/1*  37.33/1*  37.51/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   0.58/1*   1.28/13   0.51/1*   2.10/11   1.06/4    2.09/2    1.51/14   2.06/7    4.52/3    3.35/9    1.51/4    1.17/3    5.10/10   1.48/3    1.04/5    2.06/4    1.21/1*   1.12/3    0.38/3    0.18/2  
  2 Flašar Jan                     39.23  1.09/4    3.25/15   4.21/12   6.06/7    7.14/7    9.24/7   10.53/7   13.24/8   18.58/9   22.12/8   23.58/6   25.14/4   29.38/4   31.37/3   33.13/5   35.34/4   36.59/4   38.20/2   39.02/2   39.23/2  
    SK Praga Praha                        1.09/4    2.16/26   0.56/3    1.45/1*   1.08/5    2.10/5    1.29/9    2.31/13   5.34/12   3.14/4    1.46/3    1.16/1*   4.24/3    1.59/4    1.36/22   2.21/8    1.25/3    1.21/7    0.42/7    0.21/10 
  3 Novotný Ondřej                 39.42  1.23/9    2.59/10   3.51/6    5.36/5    6.37/3    8.53/4   10.17/3   12.25/3   17.17/1*  20.07/1*  21.50/1*  23.21/1*  27.32/1*  29.19/1*  30.22/1*  32.18/1*  33.44/1*  38.42/3   39.20/3   39.42/3  
    KOB MOIRA Brno                        1.23/9    1.36/15   0.52/2    1.45/1*   1.01/1*   2.16/10   1.24/3    2.08/8    4.52/3    2.50/1*   1.43/2    1.31/8    4.11/1*   1.47/2    1.03/2    1.56/1*   1.26/4    4.58/34   0.38/3    0.22/12 
  4 Rambousek Karel                39.55  1.24/10   2.17/2    3.26/3    5.28/4    6.45/5    8.54/5   10.20/4   12.17/2   17.43/5   20.52/2   23.08/5   25.15/5   29.43/5   31.55/5   32.58/4   35.57/5   37.31/5   38.48/4   39.37/4   39.55/4  
    KOB Baník Sokolov                     1.24/10   0.53/1*   1.09/10   2.02/9    1.17/8    2.09/2    1.26/5    1.57/2    5.26/10   3.09/2    2.16/15   2.07/19   4.28/4    2.12/8    1.03/2    2.59/15   1.34/8    1.17/4    0.49/14   0.18/2  
  5 Suchý Petr                     40.00  1.07/2    2.29/6    4.33/14   6.30/10   7.48/9    9.53/9   11.12/8   13.10/7   18.29/7   22.07/7   24.07/9   26.04/8   30.57/7   33.16/7   34.21/7   36.20/7   37.49/6   38.54/5   39.39/5   40.00/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.07/2    1.22/10   2.04/28   1.57/7    1.18/9    2.05/1*   1.19/1*   1.58/3    5.19/7    3.38/10   2.00/8    1.57/16   4.53/8    2.19/15   1.05/6    1.59/2    1.29/6    1.05/1*   0.45/10   0.21/10 
  6 Horák Pavel (Starosta)         40.30  1.15/6    2.19/4    4.10/10   6.09/8    7.28/8    9.50/8   11.36/9   13.54/9   18.44/8   22.12/8   24.06/8   25.22/6   30.32/6   32.35/6   33.38/6   35.57/5   37.50/7   39.13/6   40.04/6   40.30/6  
    USK Praha                             1.15/6    1.04/3    1.51/25   1.59/8    1.19/10   2.22/11   1.46/12   2.18/10   4.50/2    3.28/6    1.54/5    1.16/1*   5.10/10   2.03/6    1.03/2    2.19/7    1.53/16   1.23/9    0.51/18   0.26/22 
  7 Přikryl Petr                   40.56  1.28/13   3.06/13   4.03/8    5.48/6    7.01/6    9.14/6   10.42/6   13.00/6   17.31/2   21.03/3   23.02/4   24.24/3   29.33/3   31.41/4   32.47/3   35.13/3   36.56/3   39.52/7   40.34/7   40.56/7  
    KOB MOIRA Brno                        1.28/13   1.38/16   0.57/4    1.45/1*   1.13/7    2.13/6    1.28/8    2.18/10   4.31/1*   3.32/7    1.59/6    1.22/4    5.09/9    2.08/7    1.06/7    2.26/9    1.43/10   2.56/31   0.42/7    0.22/12 
  8 Hrobař Štěpán                  41.50  1.20/8    2.29/6    3.26/3    5.11/2    6.39/4    8.52/3   10.14/2   12.28/4   17.41/4   21.03/3   22.44/2   25.57/7   31.34/8   33.48/8   34.58/8   37.40/8   39.03/8   40.47/8   41.28/8   41.50/8  
    KOB MOIRA Brno                        1.20/8    1.09/6    0.57/4    1.45/1*   1.28/15   2.13/6    1.22/2    2.14/9    5.13/6    3.22/5    1.41/1*   3.13/28   5.37/14   2.14/11   1.10/10   2.42/12   1.23/2    1.44/16   0.41/6    0.22/12 
  9 Šafařík Ivo                    43.38  2.49/25   4.05/19   5.20/18   9.51/21  10.52/18  13.01/17  14.27/16  16.27/15  21.36/12  25.10/12  27.11/11  29.05/10  33.52/11  35.54/10  37.01/10  39.41/11  41.34/10  42.43/9   43.19/9   43.38/9  
    TJ ČZ Strakonice                      2.49/25   1.16/7    1.15/13   4.31/29   1.01/1*   2.09/2    1.26/5    2.00/6    5.09/5    3.34/8    2.01/10   1.54/15   4.47/7    2.02/5    1.07/9    2.40/10   1.53/16   1.09/2    0.36/1*   0.19/6  
 10 Pilař Karel                    44.34  3.06/27   4.04/18   5.07/17   6.57/13   8.26/12  10.39/11  12.16/10  14.15/10  19.39/10  23.36/10  25.58/10  29.07/11  33.49/10  36.05/11  37.05/11  39.19/10  42.13/11  43.36/10  44.15/10  44.34/10 
    KOB Baník Sokolov                     3.06/27   0.58/2    1.03/8    1.50/6    1.29/16   2.13/6    1.37/10   1.59/5    5.24/9    3.57/13   2.22/20   3.09/26   4.42/6    2.16/12   1.00/1*   2.14/5    2.54/28   1.23/9    0.39/5    0.19/6  
 11 Klimeš Petr                    45.08  1.08/3    2.14/1*   3.30/5    7.53/16   9.04/15  11.34/14  13.00/12  14.50/11  20.23/11  24.54/11  27.12/12  28.48/9   34.18/12  36.53/12  38.04/12  41.11/12  42.54/12  44.13/12  44.50/12  45.08/11 
    TJ Sokol Křemže                       1.08/3    1.06/4    1.16/14   4.23/28   1.11/6    2.30/13   1.26/5    1.50/1*   5.33/11   4.31/20   2.18/17   1.36/11   5.30/12   2.35/20   1.11/11   3.07/20   1.43/10   1.19/5    0.37/2    0.18/2  
 12 Fišer Jiří                     45.12  1.09/4    2.17/2    3.15/1*   5.03/1*   6.05/1*   8.18/1*   9.42/1*  11.40/1*  18.15/6   22.03/6   24.02/7   29.14/12  33.29/9   35.12/9   36.18/9   38.21/9   39.50/9   43.42/11  44.41/11  45.12/12 
    SK Slavia Praha                       1.09/4    1.08/5    0.58/7    1.48/5    1.02/3    2.13/6    1.24/3    1.58/3    6.35/15   3.48/11   1.59/6    5.12/31   4.15/2    1.43/1*   1.06/7    2.03/3    1.29/6    3.52/33   0.59/27   0.31/30 
 13 Bořánek Petr                   46.56  1.27/12   3.09/14   4.31/13   6.42/11   8.06/11  10.38/10  12.46/11  15.18/12  22.43/14  26.35/14  28.59/14  30.28/13  36.00/13  38.17/13  39.37/13  42.30/13  44.17/13  45.45/13  46.31/13  46.56/13 
    USK Praha                             1.27/12   1.42/17   1.22/15   2.11/12   1.24/11   2.32/15   2.08/17   2.32/14   7.25/19   3.52/12   2.24/21   1.29/5    5.32/13   2.17/14   1.20/16   2.53/14   1.47/13   1.28/11   0.46/11   0.25/18 
 14 Šedivý Jiří                    49.13  1.26/11   2.53/9    4.05/9    6.23/9    8.05/10  10.50/12  13.01/13  16.00/13  22.00/13  26.16/13  28.22/13  32.18/15  36.54/14  39.31/14  40.49/14  44.24/14  46.39/14  47.59/14  48.45/14  49.13/14 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.26/11   1.27/12   1.12/11   2.18/14   1.42/19   2.45/17   2.11/20   2.59/18   6.00/13   4.16/17   2.06/13   3.56/30   4.36/5    2.37/21   1.18/15   3.35/25   2.15/23   1.20/6    0.46/11   0.28/29 
 15 Teringl Radek                  50.24  1.36/15   2.52/8    4.17/11   7.40/15  10.18/17  12.48/16  14.30/17  19.14/17  25.36/17  29.40/16  31.41/16  33.10/16  39.27/16  41.40/15  42.53/15  45.53/15  47.30/15  49.17/15  49.59/15  50.24/15 
    TJ OB České Budějovice                1.36/15   1.16/7    1.25/17   3.23/22   2.38/32   2.30/13   1.42/11   4.44/31   6.22/14   4.04/14   2.01/10   1.29/5    6.17/17   2.13/9    1.13/12   3.00/16   1.37/9    1.47/17   0.42/7    0.25/18 
 16 Pelc Václav                    51.47  1.16/7    3.05/12   4.02/7   11.02/28  12.46/27  15.12/22  16.58/21  19.24/18  24.47/15  27.57/15  29.59/15  32.03/14  39.26/15  42.36/16  43.59/16  46.41/16  48.50/16  50.27/16  51.16/16  51.47/16 
    TJ ČZ Strakonice                      1.16/7    1.49/19   0.57/4    7.00/32   1.44/21   2.26/12   1.46/12   2.26/12   5.23/8    3.10/3    2.02/12   2.04/18   7.23/22   3.10/30   1.23/19   2.42/12   2.09/19   1.37/13   0.49/14   0.31/30 
 17 Paták Jan                      53.03  1.32/14   3.36/16   4.49/16   7.17/14   8.42/14  11.43/15  13.54/15  17.27/16  26.42/18  30.53/17  32.53/17  34.37/17  41.57/17  44.47/17  46.00/17  49.06/17  50.33/17  51.55/17  52.45/17  53.03/17 
    TJ Kašperské Hory                     1.32/14   2.04/22   1.13/12   2.28/17   1.25/13   3.01/23   2.11/20   3.33/24   9.15/25   4.11/16   2.00/8    1.44/13   7.20/21   2.50/25   1.13/12   3.06/18   1.27/5    1.22/8    0.50/17   0.18/2  
 18 Kovář Vladimír                 54.13  5.31/32   6.49/31   7.55/28  10.00/24  11.27/21  14.00/19  16.10/19  20.01/20  26.49/19  30.57/18  33.34/19  35.16/18  42.49/19  45.50/19  47.05/19  49.21/18  51.05/18  52.56/18  53.50/18  54.13/18 
    KČT Aš                                5.31/32   1.18/9    1.06/9    2.05/10   1.27/14   2.33/16   2.10/19   3.51/26   6.48/17   4.08/15   2.37/26   1.42/12   7.33/24   3.01/27   1.15/14   2.16/6    1.44/12   1.51/19   0.54/20   0.23/15 
 19 Bartoš Luděk                   55.40  1.37/16   3.01/11   4.39/15   6.53/12   8.33/13  11.33/13  13.28/14  16.01/14  24.48/16  32.10/20  34.27/20  36.38/20  42.43/18  45.21/18  46.43/18  50.28/19  52.26/19  54.07/19  55.07/19  55.40/19 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.37/16   1.24/11   1.38/21   2.14/13   1.40/18   3.00/22   1.55/16   2.33/15   8.47/23   7.22/32   2.17/16   2.11/22   6.05/16   2.38/22   1.22/17   3.45/27   1.58/18   1.41/15   1.00/28   0.33/33 
 20 Koldinský Jan                  57.44  2.21/24   4.50/26   6.17/24   9.08/18  11.19/20  14.17/20  16.45/20  20.20/22  27.03/20  31.23/19  33.30/18  35.17/19  44.11/20  46.24/20  48.29/20  51.45/20  53.57/20  56.24/20  57.20/20  57.44/20 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.21/24   2.29/31   1.27/18   2.51/20   2.11/28   2.58/21   2.28/26   3.35/25   6.43/16   4.20/18   2.07/14   1.47/14   8.54/28   2.13/9    2.05/31   3.16/23   2.12/21   2.27/27   0.56/23   0.24/16 
 21 Pilař Karel                    60.58  2.14/23   4.18/23   5.53/20   8.16/17  10.08/16  13.37/18  16.04/18  19.31/19  29.44/22  36.28/24  38.49/22  40.21/22  47.09/21  49.40/21  51.15/21  54.23/21  56.45/21  59.07/21  60.25/21  60.58/21 
    KČT Aš                                2.14/23   2.04/22   1.35/20   2.23/15   1.52/24   3.29/25   2.27/25   3.27/23  10.13/27   6.44/29   2.21/19   1.32/9    6.48/18   2.31/19   1.35/21   3.08/21   2.22/24   2.22/25   1.18/33   0.33/33 
 22 Lhoták Luboš                   61.13  1.56/20   3.46/17   6.23/26   9.57/23  11.48/23  14.33/21  17.32/23  20.38/24  32.26/26  37.44/26  40.02/26  41.31/23  48.34/23  51.28/23  53.10/23  56.16/22  58.04/22  59.52/22  60.46/22  61.13/22 
    KČT Aš                                1.56/20   1.50/20   2.37/32   3.34/24   1.51/23   2.45/17   2.59/32   3.06/20  11.48/33   5.18/25   2.18/17   1.29/5    7.03/20   2.54/26   1.42/23   3.06/18   1.48/14   1.48/18   0.54/20   0.27/27 
 23 Kamaryt Michal                 62.38  3.26/29   6.06/29   7.59/29  10.49/26  12.32/26  15.29/24  17.20/22  20.02/21  27.57/21  32.54/21  36.00/21  39.29/21  47.39/22  50.40/22  52.22/22  57.44/24  59.54/24  61.22/23  62.19/23  62.38/23 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.26/29   2.40/33   1.53/26   2.50/19   1.43/20   2.57/20   1.51/14   2.42/16   7.55/20   4.57/22   3.06/30   3.29/29   8.10/26   3.01/27   1.42/23   5.22/33   2.10/20   1.28/11   0.57/24   0.19/6  
 24 Hora Vladimír                  62.57  1.50/17   4.14/22   6.09/22   9.53/22  12.31/24  15.44/25  18.13/26  21.20/25  31.49/25  36.18/23  39.37/24  42.26/26  50.56/26  53.34/26  55.02/26  58.06/25  59.56/25  61.33/24  62.31/24  62.57/24 
    USK Praha                             1.50/17   2.24/28   1.55/27   3.44/26   2.38/32   3.13/24   2.29/27   3.07/21  10.29/29   4.29/19   3.19/32   2.49/25   8.30/27   2.38/22   1.28/20   3.04/17   1.50/15   1.37/13   0.58/26   0.26/22 
 25 Badura Václav                  63.10  1.55/19   6.23/30   7.47/27  15.28/32  16.52/31  20.54/30  23.11/30  26.03/30  33.07/27  40.16/27  42.49/27  44.24/27  50.05/25  52.30/24  53.52/24  56.33/23  59.37/23  61.50/25  62.45/25  63.10/25 
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.55/19   4.28/34   1.24/16   7.41/33   1.24/11   4.02/28   2.17/23   2.52/17   7.04/18   7.09/31   2.33/24   1.35/10   5.41/15   2.25/16   1.22/17   2.41/11   3.04/30   2.13/24   0.55/22   0.25/18 
 26 Šimon Václav                   64.27  4.10/30   5.53/28   8.31/31  10.57/27  12.31/24  15.23/23  17.32/23  20.36/23  30.52/24  37.00/25  39.42/25  42.16/25  49.42/24  52.56/25  54.46/25  59.01/26  61.30/27  63.23/27  64.11/26  64.27/26 
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.10/30   1.43/18   2.38/33   2.26/16   1.34/17   2.52/19   2.09/18   3.04/19  10.16/28   6.08/27   2.42/27   2.34/23   7.26/23   3.14/31   1.50/27   4.15/29   2.29/25   1.53/20   0.48/13   0.16/1* 
 27 Přeček Zdeněk                  64.50  3.04/26   4.36/25   6.14/23   9.38/20  11.33/22  15.52/26  18.06/25  22.03/26  30.30/23  35.45/22  39.13/23  41.51/24  50.57/27  53.59/27  55.52/27  59.04/27  61.17/26  63.14/26  64.19/27  64.50/27 
    AC Sparta Praha                       3.04/26   1.32/14   1.38/21   3.24/23   1.55/26   4.19/31   2.14/22   3.57/27   8.27/21   5.15/24   3.28/33   2.38/24   9.06/29   3.02/29   1.53/28   3.12/22   2.13/22   1.57/21   1.05/31   0.31/30 
 28 Komárek Arnošt                 76.15  2.04/21   4.09/21   6.18/25  10.29/25  14.56/29  18.39/29  21.10/29  24.34/27  35.49/29  41.56/29  44.30/29  46.40/28  57.24/28  59.40/28  61.34/28  66.54/28  72.56/29  74.58/28  75.50/28  76.15/28 
    TJ OK Tolar                           2.04/21   2.05/24   2.09/29   4.11/27   4.27/34   3.43/26   2.31/28   3.24/22  11.15/31   6.07/26   2.34/25   2.10/21  10.44/33   2.16/12   1.54/29   5.20/32   6.02/34   2.02/22   0.52/19   0.25/18 
 29 Hudeček Petr                   76.21  1.50/17   4.08/20   5.50/19   9.28/19  11.13/19  17.04/27  20.01/27  25.10/29  35.05/28  41.25/28  44.08/28  47.17/29  59.37/29  62.20/29  64.16/29  69.31/29  72.19/28  74.58/28  75.55/29  76.21/29 
    SK Kotnov Tábor                       1.50/17   2.18/27   1.42/23   3.38/25   1.45/22   5.51/33   2.57/30   5.09/32   9.55/26   6.20/28   2.43/29   3.09/26  12.20/34   2.43/24   1.56/30   5.15/31   2.48/27   2.39/28   0.57/24   0.26/22 
 30 Hegner Lukáš                   77.30  7.19/33   9.17/33  22.13/34  25.00/34  26.54/34  31.27/34  34.00/34  37.57/34  47.08/33  51.53/33  54.24/33  56.21/31  63.21/30  65.48/30  67.37/30  71.20/30  73.55/30  76.21/30  77.10/30  77.30/30 
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.19/33   1.58/21  12.56/34   2.47/18   1.54/25   4.33/32   2.33/29   3.57/27   9.11/24   4.45/21   2.31/23   1.57/16   7.00/19   2.27/17   1.49/26   3.43/26   2.35/26   2.26/26   0.49/14   0.20/9  
 31 Vonášek Adam                   82.50  3.15/28   5.50/27   8.11/30  23.00/33  25.14/33  29.15/33  32.12/33  36.48/33  45.16/32  50.27/31  52.51/31  58.03/32  65.48/32  68.16/32  70.35/32  74.42/31  78.25/31  81.13/31  82.24/31  82.50/31 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.15/28   2.35/32   2.21/31  14.49/34   2.14/29   4.01/27   2.57/30   4.36/30   8.28/22   5.11/23   2.24/21   5.12/31   7.45/25   2.28/18   2.19/33   4.07/28   3.43/32   2.48/30   1.11/32   0.26/22 
 32 Kolman Jan                     86.01  2.05/22   4.30/24   6.04/21  12.08/29  14.25/28  18.29/28  20.54/28  24.59/28  38.08/30  45.54/30  52.15/30  54.22/30  63.29/31  67.08/31  69.32/31  76.03/32  81.22/32  84.36/32  85.37/32  86.01/32 
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.05/22   2.25/30   1.34/19   6.04/31   2.17/30   4.04/29   2.25/24   4.05/29  13.09/34   7.46/33   6.21/34   2.07/19   9.07/30   3.39/32   2.24/34   6.31/34   5.19/33   3.14/32   1.01/29   0.24/16 
 33 Šulc Marek                     87.11  8.08/34  10.23/34  12.11/33  15.13/31  17.39/32  21.47/31  25.37/31  31.26/31  42.03/31  51.12/32  54.20/32  60.21/33  70.38/33  74.48/33  76.58/33  80.16/33  83.15/33  85.19/33  86.44/33  87.11/33 
    KČT Aš                                8.08/34   2.15/25   1.48/24   3.02/21   2.26/31   4.08/30   3.50/33   5.49/33  10.37/30   9.09/34   3.08/31   6.01/34  10.17/32   4.10/33   2.10/32   3.18/24   2.59/29   2.04/23   1.25/34   0.27/27 
 34 Donát Michal                   97.00  4.35/31   6.59/32   9.17/32  14.19/30  16.27/30  23.48/32  28.41/32  36.01/32  47.32/34  54.38/34  57.20/34  63.16/34  72.44/34  82.47/34  84.32/34  89.21/34  92.44/34  95.30/34  96.34/34  97.00/34 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.35/31   2.24/28   2.18/30   5.02/30   2.08/27   7.21/34   4.53/34   7.20/34  11.31/32   7.06/30   2.42/27   5.56/33   9.28/31  10.03/34   1.45/25   4.49/30   3.23/31   2.46/29   1.04/30   0.26/22 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         3.7km  150m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-102     4-113     5-110     6-109     7-114     8-115     9-105    10-131    11-121    12-129    13-108    14-122    15-100   
  1 Bílý Milan                     29.08  1.40/6    2.55/3    4.57/1*   6.18/1*   7.51/1*   8.51/1*  10.29/1*  12.55/1*  15.52/1*  19.08/1*  24.00/1*  24.39/1*  25.26/1*  27.39/1*  28.48/1*  29.08/1* 
    KOS Jesenice                          1.40/6    1.15/3    2.02/1*   1.21/1*   1.33/1*   1.00/1*   1.38/1*   2.26/3    2.57/1*   3.16/1*   4.52/1*   0.39/2    0.47/2    2.13/2    1.09/2    0.20/1* 
  2 Milota Josef                   34.32  2.02/8    3.15/5    5.25/4    7.50/6    9.41/5   10.49/5   12.44/3   15.42/3   19.03/3   22.57/3   28.04/2   29.07/2   29.50/2   32.50/2   34.02/2   34.32/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.02/8    1.13/1*   2.10/3    2.25/11   1.51/2    1.08/2    1.55/3    2.58/10   3.21/2    3.54/3    5.07/2    1.03/14   0.43/1*   3.00/7    1.12/3    0.30/10 
  3 Richtr Aleš                    36.20  1.31/3    2.47/2    5.06/2    7.25/3    9.16/3   10.40/3   12.57/4   15.45/4   19.37/4   23.44/4   29.29/3   30.25/3   31.29/3   34.24/3   35.49/3   36.20/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.31/3    1.16/4    2.19/4    2.19/10   1.51/2    1.24/8    2.17/6    2.48/6    3.52/8    4.07/4    5.45/4    0.56/8    1.04/9    2.55/5    1.25/14   0.31/13 
  4 Kožina Petr                    37.32  2.30/11   4.03/10   7.00/9    8.36/7   10.43/7   11.57/7   14.29/7   17.28/7   21.02/7   25.26/7   30.50/4   31.41/4   32.46/4   35.29/4   37.04/4   37.32/4  
    SK Praga Praha                        2.30/11   1.33/8    2.57/8    1.36/3    2.07/8    1.14/4    2.32/8    2.59/11   3.34/5    4.24/8    5.24/3    0.51/6    1.05/10   2.43/4    1.35/16   0.28/7  
  5 Šilhavý Miroslav               38.36  1.30/2    3.20/7    5.41/5    7.25/3    9.21/4   10.41/4   13.28/6   16.25/6   20.09/6   24.32/6   32.12/5   32.50/5   33.39/5   36.51/5   38.10/5   38.36/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.30/2    1.50/14   2.21/5    1.44/4    1.56/4    1.20/6    2.47/10   2.57/9    3.44/6    4.23/7    7.40/14   0.38/1*   0.49/4    3.12/11   1.19/9    0.26/3  
  6 Baldrian Petr                  40.00  1.34/5    3.10/4    5.16/3    6.45/2    8.48/2   10.07/2   12.00/2   14.25/2   17.56/2   21.31/2   34.19/7   35.07/7   35.59/7   38.16/6   39.30/6   40.00/6  
    SK Praga Praha                        1.34/5    1.36/10   2.06/2    1.29/2    2.03/6    1.19/5    1.53/2    2.25/2    3.31/4    3.35/2   12.48/18   0.48/4    0.52/5    2.17/3    1.14/7    0.30/10 
  7 Pěsta Roman                    41.11  2.08/9    3.33/9    5.55/6    7.45/5    9.44/6   10.56/6   13.07/5   15.45/4   19.54/5   24.30/5   32.16/6   33.30/6   35.20/6   39.40/7   40.41/7   41.11/7  
    Ski Klub Lenora                       2.08/9    1.25/6    2.22/6    1.50/6    1.59/5    1.12/3    2.11/4    2.38/4    4.09/9    4.36/9    7.46/15   1.14/17   1.50/18   4.20/18   1.01/1*   0.30/10 
  8 Kohoutek Oldřich               44.45  2.08/9    3.28/8    6.52/8    8.45/8   12.18/9   13.48/9   16.21/8   19.46/8   24.16/8   30.01/8   36.51/8   37.59/8   39.24/8   42.52/8   44.13/8   44.45/8  
    KOB Baník Sokolov                     2.08/9    1.20/5    3.24/11   1.53/7    3.33/17   1.30/11   2.33/9    3.25/14   4.30/12   5.45/13   6.50/8    1.08/16   1.25/15   3.28/13   1.21/11   0.32/14 
  9 Sedláček Tomáš                 45.54  3.59/14   5.46/14  12.37/16  14.30/16  17.41/15  19.06/13  21.24/13  24.09/12  28.43/12  32.55/9   39.31/9   40.12/9   41.24/10  44.19/9   45.31/9   45.54/9  
    Kometa Kralovice                      3.59/14   1.47/13   6.51/18   1.53/7    3.11/15   1.25/9    2.18/7    2.45/5    4.34/13   4.12/5    6.36/6    0.41/3    1.12/12   2.55/5    1.12/3    0.23/2  
 10 Kroupa Štěpán                  46.12  1.33/4    2.46/1*   6.31/7    9.18/9   11.32/8   13.28/8   19.41/11  23.00/10  27.18/9   32.55/9   39.40/10  40.34/10  41.21/9   44.24/10  45.39/10  46.12/10 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.33/4    1.13/1*   3.45/12   2.47/16   2.14/9    1.56/15   6.13/19   3.19/13   4.18/10   5.37/12   6.45/7    0.54/7    0.47/2    3.03/8    1.15/8    0.33/16 
 11 Mareš Alexander                46.48  1.51/7    3.17/6   17.12/19  18.56/19  21.01/19  22.24/18  24.37/16  27.00/14  30.25/14  34.41/13  41.06/11  41.54/11  42.54/11  45.06/11  46.19/11  46.48/11 
    TJ Jiskra Nejdek                      1.51/7    1.26/7   13.55/19   1.44/4    2.05/7    1.23/7    2.13/5    2.23/1*   3.25/3    4.16/6    6.25/5    0.48/4    1.00/7    2.12/1*   1.13/5    0.29/8  
 12 Polívka Vratislav              48.59  4.12/15   5.46/14   9.50/12  11.46/12  14.45/11  16.13/11  19.10/9   22.41/9   27.57/10  33.55/11  41.23/12  42.24/12  43.17/12  46.51/12  48.33/12  48.59/12 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.12/15   1.34/9    4.04/15   1.56/9    2.59/14   1.28/10   2.57/11   3.31/15   5.16/15   5.58/17   7.28/13   1.01/12   0.53/6    3.34/15   1.42/18   0.26/3  
 13 Kamaryt Miloš                  50.28  5.17/16   9.58/18  14.13/17  16.44/17  19.21/16  21.04/16  24.13/14  27.07/15  30.57/15  35.57/15  43.17/15  44.16/14  45.37/14  48.40/13  50.01/13  50.28/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.17/16   4.41/19   4.15/16   2.31/15   2.37/12   1.43/14   3.09/12   2.54/8    3.50/7    5.00/10   7.20/12   0.59/11   1.21/14   3.03/8    1.21/11   0.27/6  
 14 Staněk Rostislav               51.00  1.11/1*   4.05/11   7.09/10  10.05/10  13.44/10  15.46/10  19.20/10  23.06/11  28.28/11  34.19/12  43.02/14  44.07/13  45.36/13  49.09/14  50.28/14  51.00/14 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.11/1*   2.54/18   3.04/9    2.56/17   3.39/18   2.02/16   3.34/14   3.46/16   5.22/16   5.51/14   8.43/16   1.05/15   1.29/16   3.33/14   1.19/9    0.32/14 
 15 Libor Černý                    54.17  5.44/17   7.23/16  10.29/14  13.59/15  17.13/14  19.22/14  24.19/15  28.22/17  32.42/16  39.19/16  46.26/16  47.23/16  49.08/16  52.14/15  53.42/15  54.17/15 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.44/17   1.39/12   3.06/10   3.30/19   3.14/16   2.09/17   4.57/18   4.03/18   4.20/11   6.37/19   7.07/9    0.57/10   1.45/17   3.06/10   1.28/15   0.35/19 
 16 Nádeníček Josef                54.46  6.32/18   8.25/17  11.17/15  13.46/14  16.22/13  18.01/12  21.18/12  24.29/13  29.28/13  35.25/14  42.40/13  44.43/15  45.46/15  52.36/16  54.13/16  54.46/16 
    TJ Jiskra Nejdek                      6.32/18   1.53/15   2.52/7    2.29/13   2.36/11   1.39/13   3.17/13   3.11/12   4.59/14   5.57/15   7.15/10   2.03/18   1.03/8    6.50/19   1.37/17   0.33/16 
 17 Bína Pavel                     56.53  9.03/19  10.40/19  14.41/18  17.11/18  19.39/17  21.17/17  25.06/17  27.54/16  34.53/17  40.50/17  48.09/17  49.05/17  51.14/17  55.06/17  56.27/17  56.53/17 
    MLOK Mariánské Lázně                  9.03/19   1.37/11   4.01/14   2.30/14   2.28/10   1.38/12   3.49/16   2.48/6    6.59/18   5.57/15   7.19/11   0.56/8    2.09/19   3.52/16   1.21/11   0.26/3  
 18 Šoupa Karel                    63.17  2.57/13   5.30/13  10.12/13  12.39/13  15.18/12  20.41/15  25.36/18  29.56/18  35.31/18  41.46/18  55.48/18  56.50/18  58.05/18  61.31/18  62.44/18  63.17/18 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.57/13   2.33/17   4.42/17   2.27/12   2.39/13   5.23/18   4.55/17   4.20/19   5.35/17   6.15/18  14.02/19   1.02/13   1.15/13   3.26/12   1.13/5    0.33/16 
 19 Jeníček Jiří                   73.47  2.31/12   4.25/12   8.19/11  11.22/11  19.52/18  29.00/19  32.44/19  36.36/19  45.52/19  51.21/19  60.13/19  65.48/19  66.58/19  71.03/19  73.18/19  73.47/19 
    TJ ČZ Strakonice                      2.31/12   1.54/16   3.54/13   3.03/18   8.30/19   9.08/19   3.44/15   3.52/17   9.16/19   5.29/11   8.52/17   5.35/19   1.10/11   4.05/17   2.15/19   0.29/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.5km   95m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-119     2-112     3-113     4-110     5-115     6-105     7-102     8-131     9-121    10-108    11-122    12-100   
  1 Jan Flašar                     38.14  2.14/2    5.02/1*   8.05/2   10.13/2   15.12/2   19.17/3   21.17/1*  24.37/1*  31.31/1*  33.53/1*  36.32/1*  37.48/1*  38.14/1* 
    KOB Český Krumlov                     2.14/2    2.48/1*   3.03/2    2.08/1*   4.59/2    4.05/3    2.00/1*   3.20/1*   6.54/1*   2.22/5    2.39/1*   1.16/1*   0.26/2  
  2 Blabla Zdeněk                  39.20  2.36/5    5.27/3    7.40/1*   9.48/1*  15.03/1*  18.48/1*  21.21/2   24.43/2   33.03/2   34.44/2   37.25/2   38.49/2   39.20/2  
    SKP České Budějovice                  2.36/5    2.51/2    2.13/1*   2.08/1*   5.15/3    3.45/2    2.33/2    3.22/2    8.20/4    1.41/3    2.41/2    1.24/3    0.31/4  
  3 Kovář Karel                    42.00  2.30/4    5.24/2    8.29/3   10.46/3   15.23/3   19.06/2   22.18/3   25.57/3   35.29/3   36.51/3   40.13/3   41.33/3   42.00/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.30/4    2.54/3    3.05/3    2.17/3    4.37/1*   3.43/1*   3.12/4    3.39/3    9.32/5    1.22/1*   3.22/4    1.20/2    0.27/3  
  4 Kavka Jiří                     45.46  2.21/3    6.05/4    9.43/4   12.17/4   18.14/4   22.56/4   27.23/4   31.28/4   38.38/4   40.25/4   43.38/4   45.13/4   45.46/4  
    AC Sparta Praha                       2.21/3    3.44/4    3.38/5    2.34/5    5.57/6    4.42/4    4.27/6    4.05/5    7.10/2    1.47/4    3.13/3    1.35/4    0.33/5  
  5 Macura Jaroslav                51.38  2.36/5   11.58/6   15.07/6   17.42/6   23.35/6   29.51/6   32.42/6   36.33/6   44.14/5   45.48/5   49.18/5   51.02/5   51.38/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.36/5    9.22/6    3.09/4    2.35/6    5.53/5    6.16/6    2.51/3    3.51/4    7.41/3    1.34/2    3.30/5    1.44/6    0.36/6  
  6 Blažek Jiří                    61.29  2.06/1*   7.10/5   12.01/5   14.27/5   20.13/5   25.47/5   29.41/5   34.53/5   52.50/6   55.30/6   59.25/6   61.05/6   61.29/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.06/1*   5.04/5    4.51/6    2.26/4    5.46/4    5.34/5    3.54/5    5.12/6   17.57/6    2.40/6    3.55/6    1.40/5    0.24/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.2km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-119     2-127     3-108     4-121     5-131     6-102     7-113     8-110     9-107    10-112    11-100   
  1 Jirásek Jaroslav               37.05  2.38/3    5.55/3    9.58/2   11.40/1*  18.40/1*  25.09/1*  27.45/1*  30.33/1*  31.45/1*  34.26/1*  36.41/1*  37.05/1* 
    TJ Skalka Cheb                        2.38/3    3.17/1*   4.03/1*   1.42/1*   7.00/1*   6.29/1*   2.36/6    2.48/2    1.12/5    2.41/4    2.15/2    0.24/1* 
  2 Fišák Jan                      42.43  1.40/2    5.22/2   10.05/3   11.51/2   19.02/2   30.35/3   32.44/3   35.56/2   37.12/2   39.38/2   42.14/2   42.43/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.40/2    3.42/3    4.43/5    1.46/2    7.11/2   11.33/8    2.09/1*   3.12/3    1.16/6    2.26/1*   2.36/3    0.29/7  
  3 Šafařík Bedřich                49.12  3.04/6    7.08/5   11.38/4   17.40/7   30.45/8   37.27/7   39.42/7   42.29/6   43.36/6   46.37/5   48.48/3   49.12/3  
    TJ ČZ Strakonice                      3.04/6    4.04/5    4.30/3    6.02/10  13.05/9    6.42/3    2.15/3    2.47/1*   1.07/3    3.01/6    2.11/1*   0.24/1* 
  4 Denemarek Oldřich              49.31  2.57/5    7.48/8   17.14/8   19.30/8   27.50/7   34.50/6   37.00/5   41.00/4   42.25/3   45.19/3   49.05/4   49.31/4  
    KPKS BETA Brno                        2.57/5    4.51/9    9.26/8    2.16/6    8.20/4    7.00/5    2.10/2    4.00/7    1.25/8    2.54/5    3.46/7    0.26/3  
  5 Schimm Dieter                  50.08  3.08/8    7.03/4   14.17/7   16.14/6   24.56/5   31.38/4   36.19/4   39.43/3   43.20/5   45.51/4   49.40/5   50.08/5  
    KOB Baník Sokolov                     3.08/8    3.55/4    7.14/7    1.57/4    8.42/5    6.42/3    4.41/7    3.24/4    3.37/10   2.31/2    3.49/8    0.28/6  
  6 Vonášek Jiří                   50.52  3.31/9    8.01/9   12.40/5   14.36/4   22.38/4   33.52/5   39.09/6   42.43/7   43.43/7   47.27/7   50.25/7   50.52/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.31/9    4.30/8    4.39/4    1.56/3    8.02/3   11.14/7    5.17/8    3.34/5    1.00/2    3.44/7    2.58/4    0.27/5  
  6 Sklenář Jan                    50.52  1.32/1*   5.04/1*   9.28/1*  12.12/3   21.29/3   27.59/2   30.28/2   42.20/5   43.16/4   47.07/6   50.21/6   50.52/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.32/1*   3.32/2    4.24/2    2.44/7    9.17/6    6.30/2    2.29/4   11.52/9    0.56/1*   3.51/8    3.14/5    0.31/8  
  8 Novák Pavel                    76.13  3.45/10   8.57/10  26.53/10  30.09/10  43.41/10  52.04/10  59.14/10  63.45/9   65.45/9   70.37/9   75.31/8   76.13/8  
    ABK České Budějovice - Šumava         3.45/10   5.12/10  17.56/10   3.16/8   13.32/10   8.23/6    7.10/10   4.31/8    2.00/9    4.52/9    4.54/9    0.42/9  
  9 Mágr Zdeněk                    77.11  2.48/4    7.11/6   23.34/9   26.54/9   38.42/9   51.37/9   57.37/9   69.47/10  70.56/10  73.30/10  76.45/9   77.11/9  
    TJ Loko Chomutov                      2.48/4    4.23/7   16.23/9    3.20/9   11.48/8   12.55/9    6.00/9   12.10/10   1.09/4    2.34/3    3.15/6    0.26/3  
 10 Janeček Eduard                 83.35  3.07/7    7.13/7   12.54/6   15.03/5   25.28/6   42.48/8   45.21/8   49.20/8   50.38/8   57.13/8   82.25/10  83.35/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.07/7    4.06/6    5.41/6    2.09/5   10.25/7   17.20/10   2.33/5    3.59/6    1.18/7    6.35/10  25.12/10   1.10/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.6km   30m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-130     3-102     4-113     5-111     6-107     7-126     8-127     9-100   
  1 Bouček Václav                  24.30  2.21/1*   4.20/1*   9.16/1*  11.49/1*  15.19/1*  16.42/1*  20.13/1*  22.28/1*  23.48/1*  24.30/1* 
    Orienteering club České Budějovice    2.21/1*   1.59/1*   4.56/2    2.33/1*   3.30/1*   1.23/1*   3.31/2    2.15/2    1.20/1*   0.42/1* 
  2 Lisý Jan                       31.02  5.05/2    7.04/2   11.30/2   16.50/2   21.26/2   23.22/2   26.49/2   28.49/2   30.18/2   31.02/2  
    SKOB Ostrov                           5.05/2    1.59/1*   4.26/1*   5.20/2    4.36/2    1.56/2    3.27/1*   2.00/1*   1.29/2    0.44/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.7km   35m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-100   
  1 Baldriánová Eva                31.04  6.54/7   12.06/3   20.32/2   25.46/2   30.18/1*  31.04/1* 
    USK Praha                             6.54/7    5.12/5    8.26/5    5.14/4    4.32/1*   0.46/7  
  2 Hudečková Lucie                31.37  8.35/8   12.24/4   20.36/3   25.16/1*  30.56/2   31.37/2  
    Ski Klub Lenora                       8.35/8    3.49/1*   8.12/3    4.40/1*   5.40/3    0.41/3  
  3 Kohoutková Klara               36.06 12.15/11  16.20/9   24.50/8   30.02/6   35.20/3   36.06/3  
    KOB Baník Sokolov                    12.15/11   4.05/2    8.30/6    5.12/3    5.18/2    0.46/7  
  4 Viki a Zuzi Škáchovy           37.21 10.28/9   15.07/7   23.19/7   30.14/7   36.43/4   37.21/4  
    SK Slavia Praha                      10.28/9    4.39/3    8.12/3    6.55/7    6.29/5    0.38/1* 
  5 Horák Martin                   37.32  5.38/4   11.29/2   19.39/1*  29.37/5   36.52/5   37.32/5  
    USK Praha                             5.38/4    5.51/6    8.10/2    9.58/11   7.15/7    0.40/2  
  6 Teringl Vojtěch                37.41  5.12/2   12.40/5   21.20/4   28.15/4   36.59/6   37.41/6  
    TJ OB České Budějovice                5.12/2    7.28/9    8.40/7    6.55/7    8.44/9    0.42/4  
  7 Teringlová Vendula             37.51  5.12/2   12.42/6   21.32/5   28.13/3   37.09/7   37.51/7  
    TJ OB České Budějovice                5.12/2    7.30/10   8.50/8    6.41/6    8.56/10   0.42/4  
  8 Třísková Tereza                39.59 15.53/13  23.14/12  28.47/9   33.33/9   39.16/8   39.59/8  
    Neregistrovaní                       15.53/13   7.21/8    5.33/1*   4.46/2    5.43/4    0.43/6  
  9 Polívková Magdaléna            41.46  3.27/1*   8.08/1*  21.44/6   32.34/8   40.59/9   41.46/9  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.27/1*   4.41/4   13.36/13  10.50/13   8.25/8    0.47/9  
 10 Komárková Zbyňka               48.06  6.08/6   15.33/8   28.54/10  37.30/10  47.18/10  48.06/10 
    TJ OK Tolar                           6.08/6    9.25/14  13.21/11   8.36/10   9.48/11   0.48/10 
 11 Tříska Lukáš                   48.47 16.39/14  25.32/14  36.11/12  41.27/11  47.58/11  48.47/11 
    Neregistrovaní                       16.39/14   8.53/12  10.39/9    5.16/5    6.31/6    0.49/11 
 12 Šoupa Martin                   57.15 13.59/12  22.16/11  33.51/11  41.36/12  56.16/12  57.15/12 
    OK Lokomotiva Plzeň                  13.59/12   8.17/11  11.35/10   7.45/9   14.40/13   0.59/12 
 13 Kovářová Lenka                 65.40 19.48/15  26.39/15  40.10/15  50.49/14  63.41/13  65.40/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                  19.48/15   6.51/7   13.31/12  10.39/12  12.52/12   1.59/14 
 14 Bohuslav Fanda                 69.06  5.56/5   23.33/13  37.39/13  49.34/13  66.43/14  69.06/14 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.56/5   17.37/15  14.06/14  11.55/14  17.09/14   2.23/15 
 15 Liberdová Magdaléna            80.19 10.44/10  19.54/10  37.55/14  60.22/15  78.49/15  80.19/15 
    TJ Kašperské Hory                    10.44/10   9.10/13  18.01/15  22.27/15  18.27/15   1.30/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HL          1.7km   35m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-100   
  1 Jonáš Černý                    29.12  8.10/6   11.23/1*  21.10/2   24.15/1*  28.42/1*  29.12/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  8.10/6    3.13/1*   9.47/5    3.05/1*   4.27/2    0.30/1* 
  2 Hasman Jakub                   31.59  4.02/2   16.38/4   24.06/4   27.11/3   31.22/2   31.59/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.02/2   12.36/6    7.28/1*   3.05/1*   4.11/1*   0.37/4  
  3 Městka Václav                  41.07  7.52/5   11.34/2   19.46/1*  24.26/2   40.30/3   41.07/3  
    USK Praha                             7.52/5    3.42/2    8.12/2    4.40/3   16.04/5    0.37/4  
  4 Milota Břetislav               46.59  6.32/4   17.13/5   25.36/5   30.16/5   46.27/4   46.59/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.32/4   10.41/5    8.23/3    4.40/3   16.11/6    0.32/2  
  5 Bohuslav Pepa                  52.15  2.49/1*  20.18/6   33.56/6   44.05/6   51.41/5   52.15/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.49/1*  17.29/7   13.38/6   10.09/6    7.36/3    0.34/3  
  6 Pelc Tadeáš                    55.42  5.12/3   14.10/3   22.34/3   27.18/4   55.04/6   55.42/6  
    TJ ČZ Strakonice                      5.12/3    8.58/4    8.24/4    4.44/5   27.46/7    0.38/6  
  7 Kašpar Adam                    62.00 18.32/7   24.34/7   42.11/7   52.27/7   61.11/7   62.00/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                  18.32/7    6.02/3   17.37/7   10.16/7    8.44/4    0.49/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           2.1km   90m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-105     3-103     4-117     5-107     6-129     7-127     8-100   
  1 Štětka Matěj                   24.55  2.36/1*   4.51/1*   9.17/2   11.53/1*  14.38/1*  18.59/1*  23.13/1*  24.28/1*  24.55/1* 
    Neregistrovaní                        2.36/1*   2.15/1*   4.26/5    2.36/1*   2.45/1*   4.21/2    4.14/2    1.15/2    0.27/2  
  2 Hlinovský Milan                30.45  3.32/2    6.05/2    9.03/1*  12.46/2   18.00/2   22.44/2   28.28/2   30.12/2   30.45/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.32/2    2.33/2    2.58/2    3.43/2    5.14/4    4.44/3    5.44/4    1.44/5    0.33/5  
  3 Štětka Petr                    31.53  9.20/5   12.12/4   14.29/4   18.39/4   22.56/3   26.25/3   30.12/3   31.21/3   31.53/3  
    Neregistrovaní                        9.20/5    2.52/3    2.17/1*   4.10/4    4.17/2    3.29/1*   3.47/1*   1.09/1*   0.32/4  
  4 Červenka Jiří                  37.10  4.21/3    7.49/3   11.41/3   18.16/3   23.06/4   29.38/4   35.27/4   36.44/4   37.10/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.21/3    3.28/4    3.52/4    6.35/6    4.50/3    6.32/5    5.49/5    1.17/3    0.26/1* 
  5 Safernová Zuzana               40.55 11.55/6   15.49/6   19.06/5   22.58/5   28.22/5   33.47/5   39.02/5   40.25/5   40.55/5  
    TJ Kašperské Hory                    11.55/6    3.54/5    3.17/3    3.52/3    5.24/5    5.25/4    5.15/3    1.23/4    0.30/3  
  6 Eliška Marková                109.24  9.05/4   15.41/5   53.13/6   59.14/6   70.26/6   88.23/6  104.23/6  107.39/6  109.24/6  
    TJ Kašperské Hory                     9.05/4    6.36/6   37.32/6    6.01/5   11.12/6   17.57/6   16.00/6    3.16/6    1.45/6