Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                  30.9.2012 11:24:08
                                                                                                             Šumavský kufr 14.ročník
===ČSOS-KSH========================================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.6km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-126     5-104     6-100   
  1 Kateřina Černá                 18.03  2.44/2    8.24/1*  12.20/1*  14.23/1*  16.37/1*  17.41/1*  18.03/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.44/2    5.40/4    3.56/1*   2.03/1*   2.14/1*   1.04/6    0.22/1* 
  2 Kovářová Lucie                 19.23  3.00/4    8.25/2   12.49/2   15.25/2   17.56/2   18.55/2   19.23/2  
    KČT Aš                                3.00/4    5.25/2    4.24/3    2.36/5    2.31/3    0.59/5    0.28/6  
  3 Staňková Radka                 21.16  2.52/3    8.56/3   13.06/3   17.35/3   19.50/3   20.48/3   21.16/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.52/3    6.04/5    4.10/2    4.29/6    2.15/2    0.58/4    0.28/6  
  4 Richtrová Kamila               22.14  5.53/5   11.22/5   15.47/4   18.22/4   20.55/4   21.49/4   22.14/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.53/5    5.29/3    4.25/4    2.35/4    2.33/4    0.54/2    0.25/3  
  5 Chladová Martina               22.38  1.59/1*  10.45/4   16.13/5   18.34/5   21.16/5   22.11/5   22.38/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.59/1*   8.46/6    5.28/6    2.21/2    2.42/5    0.55/3    0.27/4  
  6 Nádeníčková Iva                25.12  8.55/6   14.17/6   18.46/6   21.15/6   23.58/6   24.50/6   25.12/6  
    TJ Jiskra Nejdek                      8.55/6    5.22/1*   4.29/5    2.29/3    2.43/6    0.52/1*   0.22/1* 
  7 Pěstová Eliška                 48.35 20.54/8   29.45/8   38.28/7   43.14/7   46.50/7   48.08/7   48.35/7  
    Ski Klub Lenora                      20.54/8    8.51/7    8.43/7    4.46/7    3.36/7    1.18/7    0.27/4  
  8 Komárková Jindra               75.58 13.38/7   26.28/7   45.06/8   67.53/8   73.50/8   75.26/8   75.58/8  
    TJ OK Tolar                          13.38/7   12.50/8   18.38/8   22.47/8    5.57/8    1.36/8    0.32/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.8km    5m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-110     3-126     4-105     5-123     6-104     7-100   
  1 Škáchová Magdalena             19.12  2.34/1*   5.55/1*   9.27/1*  13.12/1*  15.01/1*  17.58/1*  18.51/1*  19.12/1* 
    SK Kamenice                           2.34/1*   3.21/2    3.32/1*   3.45/3    1.49/4    2.57/2    0.53/1*   0.21/1* 
  2 Nádeníčková Pavla              22.30  4.27/3    7.45/2   13.57/3   17.01/2   18.09/2   21.11/2   22.04/2   22.30/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.27/3    3.18/1*   6.12/7    3.04/1*   1.08/1*   3.02/3    0.53/1*   0.26/5  
  3 Staňková Markéta               25.13  3.09/2    8.36/3   12.36/2   17.31/3   19.02/3   23.44/3   24.48/3   25.13/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.09/2    5.27/4    4.00/2    4.55/4    1.31/3    4.42/4    1.04/4    0.25/4  
  4 Tokárová Regina                31.29 10.37/8   14.01/6   22.48/7   26.02/4   27.19/4   30.06/4   31.03/4   31.29/4  
    TJ Jiskra Nejdek                     10.37/8    3.24/3    8.47/8    3.14/2    1.17/2    2.47/1*   0.57/3    0.26/5  
  5 Horáková Barbora               41.58  4.44/4   12.43/4   18.17/5   26.58/5   30.43/6   40.01/5   41.26/5   41.58/5  
    Ski Klub Lenora                       4.44/4    7.59/6    5.34/6    8.41/5    3.45/8    9.18/5    1.25/5    0.32/8  
  6 Horáková Barbora               44.23  7.19/6   12.47/5   18.05/4   28.16/6   30.11/5   41.29/6   43.52/6   44.23/6  
    USK Praha                             7.19/6    5.28/5    5.18/5   10.11/6    1.55/6   11.18/6    2.23/6    0.31/7  
  7 Pelcová Kateřina               50.26  6.21/5   16.31/7   21.34/6   34.14/7   36.07/7   47.28/7   50.03/7   50.26/7  
    TJ ČZ Strakonice                      6.21/5   10.10/7    5.03/4   12.40/8    1.53/5   11.21/7    2.35/7    0.23/3  
  8 Ash Kristina                   53.24  9.17/7   19.29/8   24.27/8   37.05/8   39.02/8   50.25/8   53.02/8   53.24/8  
    Orienteering club České Budějovice    9.17/7   10.12/8    4.58/3   12.38/7    1.57/7   11.23/8    2.37/8    0.22/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.2km   85m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-137     3-114     4-119     5-129     6-125     7-111     8-104     9-100   
  1 Kroupová Eliška                43.19  1.42/1*   4.02/1*   7.39/1*  13.45/1*  17.11/1*  21.46/1*  32.44/1*  41.54/1*  42.54/1*  43.19/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.42/1*   2.20/5    3.37/3    6.06/3    3.26/2    4.35/3   10.58/1*   9.10/4    1.00/2    0.25/3  
  2 Pelcová Tereza                 46.18  5.23/3    7.11/3   10.40/3   16.42/3   20.08/3   24.43/3   35.45/2   44.53/2   45.55/2   46.18/2  
    KČT Aš                                5.23/3    1.48/2    3.29/2    6.02/2    3.26/2    4.35/3   11.02/2    9.08/2    1.02/5    0.23/1* 
  3 Štastná Jana                   52.31 11.24/5   13.21/5   16.17/5   22.41/5   25.50/4   28.59/4   41.47/3   50.56/3   51.57/3   52.31/3  
    KČT Aš                               11.24/5    1.57/3    2.56/1*   6.24/4    3.09/1*   3.09/1*  12.48/3    9.09/3    1.01/4    0.34/5  
  4 Marešová Alexandra             53.34  2.05/2    4.23/2    8.14/2   14.15/2   19.03/2   23.03/2   44.45/4   52.07/4   53.06/4   53.34/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      2.05/2    2.18/4    3.51/4    6.01/1*   4.48/4    4.00/2   21.42/5    7.22/1*   0.59/1*   0.28/4  
  5 Štefanyuková Eliška            63.41  8.50/4   10.20/4   14.41/4   21.22/4   29.58/5   35.21/5   52.45/5   62.18/5   63.18/5   63.41/5  
    TJ ČZ Strakonice                      8.50/4    1.30/1*   4.21/5    6.41/5    8.36/5    5.23/5   17.24/4    9.33/5    1.00/2    0.23/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.8km  125m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-137     3-114     4-119     5-129     6-102     7-106     8-111     9-105    10-109    11-126    12-100   
  1 Jirsová Anna                   51.12  1.59/1*   5.11/1*   8.45/1*  13.13/1*  16.15/1*  20.01/1*  27.37/1*  33.51/1*  40.54/1*  44.48/1*  48.40/1*  50.51/1*  51.12/1* 
    TJ Kašperské Hory                     1.59/1*   3.12/1*   3.34/1*   4.28/1*   3.02/1*   3.46/1*   7.36/1*   6.14/1*   7.03/1*   3.54/1*   3.52/1*   2.11/1*   0.21/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.4km  135m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-127     3-114     4-112     5-110     6-125     7-129     8-117     9-135    10-141    11-134    12-123    13-122    14-100   
  1 Křivancová Zdenka              57.21  2.54/3    5.51/2    6.47/2   10.26/2   12.45/1*  15.03/1*  18.21/1*  26.47/1*  29.11/1*  42.29/1*  51.28/1*  54.03/1*  55.31/1*  57.00/1*  57.21/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.54/3    2.57/2    0.56/2    3.39/4    2.19/1*   2.18/1*   3.18/2    8.26/1*   2.24/1*  13.18/1*   8.59/2    2.35/5    1.28/2    1.29/3    0.21/1* 
  2 Kovářová Lenka                 61.34  3.12/4    6.22/4    7.32/4   10.39/3   13.10/2   16.28/3   18.47/2   31.07/3   33.40/2   47.15/2   56.01/2   58.03/2   59.23/2   61.04/2   61.34/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.12/4    3.10/3    1.10/4    3.07/2    2.31/2    3.18/4    2.19/1*  12.20/4    2.33/3   13.35/4    8.46/1*   2.02/2    1.20/1*   1.41/4    0.30/5  
  3 Otrusinová Jana                62.06  2.22/1*   5.09/1*   6.07/1*   9.03/1*  13.12/3   15.55/2   19.44/3   30.15/2   33.40/2   47.35/3   56.49/3   58.46/3   60.23/3   61.42/3   62.06/3  
    KOB MOIRA Brno                        2.22/1*   2.47/1*   0.58/3    2.56/1*   4.09/5    2.43/2    3.49/4   10.31/2    3.25/5   13.55/5    9.14/4    1.57/1*   1.37/4    1.19/1*   0.24/3  
  4 Zemanová Aneta                 73.57  2.29/2    6.08/3    7.28/3   10.43/4   13.47/4   16.52/4   21.35/4   32.35/4   35.17/4   48.49/4   67.59/4   70.10/4   71.49/4   73.31/4   73.57/4  
    Ski Klub Lenora                       2.29/2    3.39/4    1.20/5    3.15/3    3.04/3    3.05/3    4.43/5   11.00/3    2.42/4   13.32/3   19.10/5    2.11/3    1.39/5    1.42/5    0.26/4  
  5 Hudečková Veronika             75.19  6.02/5   10.00/5   10.37/5   15.19/5   18.44/5   22.58/5   26.25/5   44.36/5   47.07/5   60.31/5   69.30/5   71.55/5   73.29/5   74.57/5   75.19/5  
    Ski Klub Lenora                       6.02/5    3.58/5    0.37/1*   4.42/5    3.25/4    4.14/5    3.27/3   18.11/5    2.31/2   13.24/2    8.59/2    2.25/4    1.34/3    1.28/2    0.22/2  
    Doležalová Anna            DISK       4.36/    11.28/    12.58/    20.43/    27.18/    33.41/         /         /         /    46.10/    63.37/    70.54/    73.53/    77.30/    78.10/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.36/     6.52/     1.30/     7.45/     6.35/     6.23/         /         /         /         /    17.27/     7.17/     2.59/     3.37/     0.40/   
    Kuberková Lucie            DISK       8.03/         /         /    11.17/    18.10/         /         /         /         /         /    46.13/    50.57/    55.01/    60.44/    62.11/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.03/         /         /         /     6.53/         /         /         /         /         /         /     4.44/     4.04/     5.43/     1.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         6.7km  230m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1         2         3         4         5         6         7         8         9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19       
  1 Baldrianová Barbora            59.37  2.09/1*   4.05/1*   5.58/1*  13.14/2   15.41/2   22.17/2   24.22/2   25.22/2   26.23/2   27.15/2   28.08/2   29.22/2   30.11/2   33.02/1*  49.17/1*  54.53/1*  56.34/1*  57.29/1*  59.09/1*  59.37/1* 
    USK Praha                             2.09/1*   1.56/1*   1.53/2    7.16/3    2.27/1*   6.36/2    2.05/10   1.00/1*   1.01/5    0.52/2    0.53/1*   1.14/5    0.49/4    2.51/1*  16.15/1*   5.36/3    1.41/1*   0.55/7    1.40/7    0.28/9  
  2 Bořánková Karolína             60.02  2.22/3    4.22/2    6.12/2   12.30/1*  15.03/1*  21.38/1*  23.36/1*  24.50/1*  25.53/1*  26.43/1*  27.43/1*  28.49/1*  29.33/1*  33.14/2   49.52/2   55.03/2   57.30/2   58.21/2   59.39/2   60.02/2  
    SK Kamenice                           2.22/3    2.00/2    1.50/1*   6.18/1*   2.33/3    6.35/1*   1.58/9    1.14/3    1.03/6    0.50/1*   1.00/2    1.06/2    0.44/1*   3.41/9   16.38/2    5.11/1*   2.27/10   0.51/3    1.18/2    0.23/3  
  3 Svobodová Jitka                63.33  2.18/2    4.32/3    6.53/3   15.58/7   18.27/7   25.29/5   26.36/3   27.58/3   28.43/3   30.38/3   31.48/3   32.52/3   33.52/3   36.58/3   53.56/3   59.11/3   61.14/3   61.58/3   63.11/3   63.33/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.18/2    2.14/3    2.21/6    9.05/10   2.29/2    7.02/5    1.07/1*   1.22/7    0.45/1*   1.55/8    1.10/3    1.04/1*   1.00/8    3.06/2   16.58/3    5.15/2    2.03/7    0.44/1*   1.13/1*   0.22/1* 
  4 Kožinová Jana                  67.10  2.31/5    5.05/5    7.19/4   15.26/5   18.26/6   25.02/3   27.15/4   28.38/4   29.52/4   30.52/4   32.07/4   33.18/4   34.04/4   37.13/4   55.15/4   62.07/4   64.00/4   65.05/4   66.44/4   67.10/4  
    SK Praga Praha                        2.31/5    2.34/7    2.14/3    8.07/7    3.00/6    6.36/2    2.13/11   1.23/8    1.14/10   1.00/3    1.15/5    1.11/3    0.46/2    3.09/4   18.02/4    6.52/9    1.53/4    1.05/10   1.39/6    0.26/7  
  5 Horová Magda                   69.58  2.58/11   5.27/9    7.43/5   14.56/3   17.59/4   25.19/4   28.02/5   29.25/5   30.40/6   31.42/5   33.28/5   34.43/5   35.37/5   39.14/5   58.08/5   64.57/5   66.52/5   67.46/5   69.33/5   69.58/5  
    USK Praha                             2.58/11   2.29/6    2.16/5    7.13/2    3.03/9    7.20/6    2.43/14   1.23/8    1.15/11   1.02/4    1.46/11   1.15/6    0.54/5    3.37/8   18.54/6    6.49/8    1.55/6    0.54/6    1.47/8    0.25/6  
  6 Městková Lucie                 72.46  2.34/6    5.10/6    7.58/7   15.38/6   18.24/5   26.25/6   28.02/5   29.25/5   30.18/5   33.32/7   34.46/6   36.01/6   37.10/6   40.38/7   61.27/7   68.08/6   70.02/6   70.55/6   72.19/6   72.46/6  
    Tempo Praha                           2.34/6    2.36/9    2.48/9    7.40/5    2.46/5    8.01/8    1.37/6    1.23/8    0.53/3    3.14/9    1.14/4    1.15/6    1.09/10   3.28/6   20.49/10   6.41/6    1.54/5    0.53/4    1.24/5    0.27/8  
  7 Kovářová Jitka                 76.13  2.52/10   5.36/10   8.03/9   16.00/8   20.34/9   29.03/9   30.10/8   31.25/8   32.14/7   37.51/9   39.26/9   40.53/10  42.16/11  45.43/10  64.28/9   71.03/7   72.55/7   73.48/7   75.44/7   76.13/7  
    KČT Aš                                2.52/10   2.44/10   2.27/7    7.57/6    4.34/13   8.29/9    1.07/1*   1.15/4    0.49/2    5.37/14   1.35/8    1.27/10   1.23/11   3.27/5   18.45/5    6.35/5    1.52/3    0.53/4    1.56/10   0.29/11 
  8 Kovářová Josefa                77.03  2.26/4    4.52/4   12.24/14  22.15/12  25.15/11  32.08/11  34.48/11  35.59/11  37.07/11  38.15/11  39.34/10  40.45/9   41.33/9   45.03/9   65.09/10  71.54/8   73.45/8   74.45/8   76.41/8   77.03/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.26/4    2.26/5    7.32/15   9.51/11   3.00/6    6.53/4    2.40/13   1.11/2    1.08/8    1.08/7    1.19/7    1.11/3    0.48/3    3.30/7   20.06/7    6.45/7    1.51/2    1.00/8    1.56/10   0.22/1* 
  9 Flašarová Kristýna             78.43  3.23/12   5.42/11   7.57/6   15.14/4   17.57/3   27.26/7   29.47/7   31.04/7   32.19/8   33.23/6   35.00/7   36.23/7   37.21/7   40.29/6   60.51/6   74.11/10  76.14/9   76.59/9   78.20/9   78.43/9  
    SK Praga Praha                        3.23/12   2.19/4    2.15/4    7.17/4    2.43/4    9.29/11   2.21/12   1.17/5    1.15/11   1.04/6    1.37/9    1.23/9    0.58/7    3.08/3   20.22/8   13.20/15   2.03/7    0.45/2    1.21/3    0.23/3  
 10 Škáchová Petra                 79.24  2.49/9    5.23/7    8.38/10  17.39/10  20.48/10  29.39/10  30.48/10  32.08/9   33.08/9   38.01/10  39.39/11  41.00/11  42.02/10  46.37/11  68.28/11  74.34/11  76.38/11  77.38/11  79.01/10  79.24/10 
    SK Slavia Praha                       2.49/9    2.34/7    3.15/11   9.01/9    3.09/10   8.51/10   1.09/3    1.20/6    1.00/4    4.53/13   1.38/10   1.21/8    1.02/9    4.35/11  21.51/11   6.06/4    2.04/9    1.00/8    1.23/4    0.23/3  
 11 Soudková Martina               79.54  2.38/7    5.24/8    7.58/7   16.51/9   19.53/8   27.37/8   30.41/9   32.09/10  33.24/10  34.27/8   35.43/8   37.21/8   38.17/8   42.28/8   63.13/8   73.41/9   76.31/10  77.36/10  79.23/11  79.54/11 
    SK Technik České Budějovice           2.38/7    2.46/11   2.34/8    8.53/8    3.02/8    7.44/7    3.04/15   1.28/11   1.15/11   1.03/5    1.16/6    1.38/11   0.56/6    4.11/10  20.45/9   10.28/11   2.50/12   1.05/10   1.47/8    0.31/13 
 12 Bohuslavová Jana               99.34  2.45/8    5.42/11  11.04/12  22.09/11  26.32/12  36.12/12  37.31/12  39.36/12  41.12/12  45.04/12  47.21/12  49.08/12  50.35/12  56.48/12  84.12/12  92.40/12  95.44/12  97.02/12  99.00/12  99.34/12 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.45/8    2.57/12   5.22/14  11.05/12   4.23/12   9.40/12   1.19/4    2.05/15   1.36/15   3.52/10   2.17/15   1.47/14   1.27/13   6.13/14  27.24/12   8.28/10   3.04/13   1.18/12   1.58/12   0.34/15 
 13 Zemanová Lenka                109.09  3.34/13   7.58/13  10.59/11  24.20/14  28.23/13  40.49/13  42.09/13  43.38/13  44.44/13  48.39/13  50.32/13  52.16/13  53.52/13  59.07/13  90.18/13 100.56/13 105.13/13 106.43/13 108.41/13 109.09/13 
    SK Kotnov Tábor                       3.34/13   4.24/14   3.01/10  13.21/14   4.03/11  12.26/14   1.20/5    1.29/12   1.06/7    3.55/11   1.53/12   1.44/13   1.36/14   5.15/13  31.11/15  10.38/13   4.17/15   1.30/13   1.58/12   0.28/9  
 14 Soudková Alena                114.33  3.55/14   8.10/14  11.48/13  24.13/13  29.00/14  41.43/14  43.34/14  45.16/14  46.38/14  56.09/15  58.12/15  59.54/15  61.20/15  66.25/14  96.51/14 107.22/14 110.10/14 111.47/14 114.03/14 114.33/14 
    SK Technik České Budějovice           3.55/14   4.15/13   3.38/13  12.25/13   4.47/14  12.43/15   1.51/8    1.42/13   1.22/14   9.31/15   2.03/13   1.42/12   1.26/12   5.05/12  30.26/14  10.31/12   2.48/11   1.37/14   2.16/14   0.30/12 
 15 Vejrostová Lenka              116.53  4.15/15  10.40/15  14.15/15  28.14/15  33.08/15  45.20/15  47.04/15  48.48/15  49.59/15  54.44/14  56.48/14  58.39/14  60.21/14  67.39/15  97.42/15 108.56/15 112.07/15 113.46/15 116.20/15 116.53/15 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   4.15/15   6.25/15   3.35/12  13.59/15   4.54/15  12.12/13   1.44/7    1.44/14   1.11/9    4.45/12   2.04/14   1.51/15   1.42/15   7.18/15  30.03/13  11.14/14   3.11/14   1.39/15   2.34/15   0.33/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.4km  135m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-127     3-114     4-112     5-110     6-125     7-129     8-117     9-135    10-141    11-134    12-123    13-122    14-100   
  1 Komárková Lenka                56.21  3.14/2    6.18/2    7.31/2   10.30/2   13.03/1*  15.21/1*  17.22/1*  27.35/1*  30.17/1*  43.11/2   51.26/1*  53.08/1*  54.35/1*  55.58/1*  56.21/1* 
    TJ OK Tolar                           3.14/2    3.04/3    1.13/10   2.59/1*   2.33/1*   2.18/2    2.01/1*  10.13/5    2.42/2   12.54/6    8.15/2    1.42/2    1.27/2    1.23/1*   0.23/2  
  2 Městková Kateřina              56.32  2.30/1*   5.35/1*   6.45/1*   9.55/1*  13.08/2   15.46/2   18.07/2   28.15/2   30.49/2   42.35/1*  51.37/2   53.15/2   54.36/2   56.05/2   56.32/2  
    USK Praha                             2.30/1*   3.05/4    1.10/8    3.10/2    3.13/4    2.38/3    2.21/2   10.08/4    2.34/1*  11.46/1*   9.02/4    1.38/1*   1.21/1*   1.29/3    0.27/8  
  3 Staňková Marcela               58.04  3.31/4    6.34/3    7.47/3   11.12/3   14.14/3   16.29/3   19.05/3   28.43/3   31.43/3   44.03/3   52.33/3   54.29/3   55.58/3   57.37/3   58.04/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.31/4    3.03/2    1.13/10   3.25/4    3.02/2    2.15/1*   2.36/3    9.38/2    3.00/6   12.20/3    8.30/3    1.56/5    1.29/4    1.39/5    0.27/8  
  4 Bischofová Petra               62.35  6.05/20   9.06/13   9.52/9   13.15/7   16.23/5   19.05/4   22.26/4   31.49/4   35.49/4   47.59/4   57.13/4   59.20/4   60.47/4   62.13/4   62.35/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.05/20   3.01/1*   0.46/1*   3.23/3    3.08/3    2.42/4    3.21/9    9.23/1*   4.00/15  12.10/2    9.14/6    2.07/12   1.27/2    1.26/2    0.22/1* 
  5 Bartošová Jana                 65.13  5.14/16   9.19/17  10.16/13  13.44/10  17.07/7   21.50/10  24.46/7   35.21/8   38.17/7   51.35/6   59.41/5   61.24/5   62.55/5   64.49/5   65.13/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.14/16   4.05/10   0.57/2    3.28/5    3.23/7    4.43/18   2.56/4   10.35/7    2.56/4   13.18/7    8.06/1*   1.43/3    1.31/6    1.54/12   0.24/4  
  6 Marie Flašarová                67.47  3.25/3    7.22/4    8.24/4   12.09/4   16.20/4   19.37/5   22.33/5   34.06/5   37.55/5   51.23/5   61.39/6   63.42/6   65.20/6   67.18/6   67.47/6  
    KOB Český Krumlov                     3.25/3    3.57/8    1.02/4    3.45/8    4.11/13   3.17/6    2.56/4   11.33/11   3.49/14  13.28/8   10.16/9    2.03/9    1.38/8    1.58/14   0.29/13 
  7 Kamarytová Martina             68.47  4.32/13   8.21/7    9.32/7   13.03/5   16.56/6   19.54/6   24.07/6   34.35/6   38.41/8   52.33/8   62.48/7   64.54/7   66.31/7   68.23/7   68.47/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.32/13   3.49/6    1.11/9    3.31/6    3.53/9    2.58/5    4.13/13  10.28/6    4.06/16  13.52/9   10.15/8    2.06/11   1.37/7    1.52/11   0.24/4  
  8 Jirsová Pavla                  71.52  3.58/8    7.56/5    9.00/5   13.04/6   18.09/10  21.28/8   25.07/10  35.02/7   38.08/6   52.21/7   65.52/8   67.51/8   69.45/8   71.27/8   71.52/8  
    TJ Kašperské Hory                     3.58/8    3.58/9    1.04/6    4.04/12   5.05/16   3.19/9    3.39/11   9.55/3    3.06/9   14.13/10  13.31/18   1.59/7    1.54/13   1.42/6    0.25/6  
  9 Pelcová Pavla                  73.47  4.13/10   7.58/6    9.20/6   13.29/8   17.12/8   20.30/7   24.53/8   36.29/9   39.53/9   55.45/9   67.31/9   69.33/9   71.21/9   73.15/9   73.47/9  
    TJ ČZ Strakonice                      4.13/10   3.45/5    1.22/16   4.09/13   3.43/8    3.18/8    4.23/14  11.36/12   3.24/11  15.52/14  11.46/13   2.02/8    1.48/11   1.54/12   0.32/16 
 10 Kolovská Ilona                 76.08  5.22/17   9.12/14  10.36/16  14.29/11  22.23/19  25.40/18  28.41/14  39.45/12  43.08/12  57.28/10  67.44/10  70.11/10  72.15/10  75.05/10  76.08/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.22/17   3.50/7    1.24/18   3.53/10   7.54/20   3.17/6    3.01/6   11.04/9    3.23/10  14.20/11  10.16/9    2.27/15   2.04/17   2.50/20   1.03/21 
 11 Horáková Lenka                 76.12  5.56/19  10.36/20  11.55/20  15.55/19  19.08/12  23.28/13  32.29/19  43.21/16  46.12/14  59.02/13  70.41/15  72.31/13  74.16/12  75.45/11  76.12/11 
    USK Praha                             5.56/19   4.40/16   1.19/15   4.00/11   3.13/4    4.20/15   9.01/21  10.52/8    2.51/3   12.50/5   11.39/12   1.50/4    1.45/9    1.29/3    0.27/8  
 12 Šoupová Jana                   76.16  3.43/5    9.12/14  10.28/15  14.40/12  18.01/9   21.45/9   24.56/9   37.35/10  40.35/10  57.39/11  68.34/11  71.43/11  73.59/11  75.49/12  76.16/12 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.43/5    5.29/20   1.16/14   4.12/14   3.21/6    3.44/11   3.11/7   12.39/15   3.00/6   17.04/16  10.55/11   3.09/19   2.16/20   1.50/10   0.27/8  
 13 Ledererová Kamila              76.34  5.39/18   9.54/19  11.07/18  14.58/14  20.13/16  25.41/19  29.13/16  43.47/17  48.27/16  60.56/15  70.00/13  72.28/12  74.22/14  76.11/14  76.34/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.39/18   4.15/13   1.13/10   3.51/9    5.15/17   5.28/20   3.32/10  14.34/20   4.40/18  12.29/4    9.04/5    2.28/16   1.54/13   1.49/9    0.23/2  
 14 Pecharová Michaela             76.35  4.09/9    8.44/9    9.49/8   16.11/20  20.11/15  23.42/14  27.44/12  40.26/13  43.29/13  58.41/12  70.31/14  72.51/15  74.20/13  76.07/13  76.35/14 
    OOB TJ Sokol Troja                    4.09/9    4.35/14   1.05/7    6.22/21   4.00/10   3.31/10   4.02/12  12.42/16   3.03/8   15.12/13  11.50/14   2.20/14   1.29/4    1.47/8    0.28/12 
 15 Bínová Kateřina                77.32  5.06/15   9.45/18  11.07/18  15.23/17  19.23/13  23.09/12  26.27/11  37.57/11  41.31/11  59.45/14  69.46/12  72.31/13  74.26/15  76.53/15  77.32/15 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.06/15   4.39/15   1.22/16   4.16/15   4.00/10   3.46/12   3.18/8   11.30/10   3.34/12  18.14/17  10.01/7    2.45/18   1.55/15   2.27/18   0.39/20 
 16 Hudečková Jana                 87.04  4.42/14   8.56/12   9.59/10  13.34/9   25.56/20  30.48/20  38.31/20  50.07/20  53.06/18  67.29/17  81.01/16  82.58/16  84.49/16  86.35/16  87.04/16 
    Ski Klub Lenora                       4.42/14   4.14/11   1.03/5    3.35/7   12.22/21   4.52/19   7.43/20  11.36/12   2.59/5   14.23/12  13.32/19   1.57/6    1.51/12   1.46/7    0.29/13 
 17 Pešlová Martina                93.03  3.56/7    8.50/10  10.19/14  14.45/13  18.58/11  22.51/11  28.34/13  49.22/19  54.35/20  73.35/18  85.42/17  88.13/17  90.18/17  92.31/17  93.03/17 
    Ski Klub Lenora                       3.56/7    4.54/18   1.29/19   4.26/17   4.13/14   3.53/14   5.43/19  20.48/21   5.13/20  19.00/19  12.07/15   2.31/17   2.05/18   2.13/17   0.32/16 
 18 Marešová Marcela               98.07  3.44/6    8.50/10  10.04/11  15.08/15  19.29/14  24.06/15  29.02/15  43.17/15  48.17/15  75.02/19  89.27/18  92.55/18  95.21/18  97.33/18  98.07/18 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.44/6    5.06/19   1.14/13   5.04/19   4.21/15   4.37/17   4.56/15  14.15/18   5.00/19  26.45/20  14.25/20   3.28/20   2.26/21   2.12/15   0.34/18 
 19 Richtrová Lucie               103.11 11.37/21  21.38/21  22.37/21  27.02/21  31.11/21  41.34/21  46.41/21  60.03/21  64.12/21  83.10/20  96.17/19  98.30/19 100.17/19 102.46/19 103.11/19 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  11.37/21  10.01/21   0.59/3    4.25/16   4.09/12  10.23/21   5.07/16  13.22/17   4.09/17  18.58/18  13.07/17   2.13/13   1.47/10   2.29/19   0.25/6  
 20 Tokárová Regina               111.31  4.25/12   9.15/16  10.48/17  15.26/18  20.50/18  24.39/16  30.10/17  42.37/14  53.35/19  86.35/21  99.11/20 106.39/20 108.41/20 110.53/20 111.31/20 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.25/12   4.50/17   1.33/20   4.38/18   5.24/18   3.49/13   5.31/17  12.27/14  10.58/21  33.00/21  12.36/16   7.28/21   2.02/16   2.12/15   0.38/19 
 21 Černá Monika                  128.16  4.17/11   8.31/8   10.04/11  15.13/16  20.45/17  25.17/17  30.50/18  45.17/18  48.51/17  64.58/16 120.38/21 122.43/21 124.50/21 127.47/21 128.16/21 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.17/11   4.14/11   1.33/20   5.09/20   5.32/19   4.32/16   5.33/18  14.27/19   3.34/12  16.07/15  55.40/21   2.05/10   2.07/19   2.57/21   0.29/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.8km   75m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-127     3-114     4-112     5-119     6-117     7-135     8-125     9-110    10-134    11-123    12-122    13-100   
  1 Šedivá Mirka                   53.54  3.13/1*   7.08/1*   8.17/1*  12.07/1*  14.51/1*  21.27/1*  24.42/1*  36.53/1*  41.10/1*  47.56/1*  50.13/1*  51.37/1*  53.23/1*  53.54/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.13/1*   3.55/1*   1.09/1*   3.50/1*   2.44/1*   6.36/1*   3.15/1*  12.11/1*   4.17/5    6.46/1*   2.17/3    1.24/1*   1.46/3    0.31/5  
  2 Opavová Stanislava             61.12  3.14/2    7.25/2    9.02/2   13.39/2   16.50/2   24.12/2   27.40/2   41.17/2   45.34/2   54.52/2   57.02/2   59.03/2   60.38/2   61.12/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.14/2    4.11/3    1.37/12   4.37/4    3.11/3    7.22/2    3.28/2   13.37/3    4.17/5    9.18/5    2.10/2    2.01/5    1.35/1*   0.34/11 
  3 Gabrielová Šárka               69.24  6.21/8   10.55/8   12.29/8   17.06/7   20.47/5   29.53/5   33.25/5   46.50/3   52.09/4   61.40/3   64.21/3   66.38/3   68.53/3   69.24/3  
    SKOB Ostrov                           6.21/8    4.34/6    1.34/11   4.37/4    3.41/5    9.06/7    3.32/4   13.25/2    5.19/12   9.31/7    2.41/7    2.17/8    2.15/10   0.31/5  
  4 Peřinková Irena                71.46  3.40/3    8.14/4    9.26/3   13.40/3   17.44/3   26.43/3   30.13/3   47.27/4   51.01/3   64.01/5   67.16/5   69.20/4   71.21/4   71.46/4  
    KPKS BETA Brno                        3.40/3    4.34/6    1.12/3    4.14/2    4.04/7    8.59/6    3.30/3   17.14/5    3.34/1*  13.00/11   3.15/10   2.04/6    2.01/6    0.25/1* 
  5 Doležalová Lucie               71.55  4.02/5    9.02/5   10.25/5   15.03/5   18.26/4   27.51/4   32.01/4   50.19/5   54.39/5   63.44/4   66.38/4   69.24/5   71.24/5   71.55/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.02/5    5.00/9    1.23/7    4.38/6    3.23/4    9.25/8    4.10/7   18.18/8    4.20/9    9.05/4    2.54/8    2.46/11   2.00/4    0.31/5  
  6 Kovářová Alena                 74.16  8.35/9   13.13/9   14.35/9   20.02/9   23.55/9   35.08/10  39.16/10  53.22/6   57.41/6   67.03/6   69.29/6   71.23/6   73.46/6   74.16/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 8.35/9    4.38/8    1.22/6    5.27/9    3.53/6   11.13/11   4.08/6   14.06/4    4.19/7    9.22/6    2.26/4    1.54/3    2.23/11   0.30/4  
  7 Sklenářová Jana                77.24  3.50/4    7.59/3    9.31/4   14.06/4   21.10/6   30.46/6   37.46/7   55.44/7   59.33/7   70.10/7   72.39/7   74.47/7   76.52/7   77.24/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.50/4    4.09/2    1.32/10   4.35/3    7.04/11   9.36/9    7.00/11  17.58/6    3.49/2   10.37/9    2.29/6    2.08/7    2.05/8    0.32/9  
  8 Bremová Hilda                  81.04  9.34/10  13.59/10  15.19/10  20.39/10  25.11/10  33.21/8   38.20/9   59.14/9   63.50/9   72.37/8   75.39/8   78.20/8   80.31/8   81.04/8  
    Ski Klub Lenora                       9.34/10   4.25/4    1.20/4    5.20/8    4.32/8    8.10/4    4.59/9   20.54/10   4.36/11   8.47/3    3.02/9    2.41/10   2.11/9    0.33/10 
  9 Mágrová Ivana                  82.40 11.38/11  16.38/11  17.49/11  22.40/11  25.45/11  33.55/9   37.52/8   64.33/11  68.42/11  76.26/9   78.30/9   80.25/9   82.09/9   82.40/9  
    TJ Loko Chomutov                     11.38/11   5.00/9    1.11/2    4.51/7    3.05/2    8.10/4    3.57/5   26.41/12   4.09/4    7.44/2    2.04/1*   1.55/4    1.44/2    0.31/5  
 10 Zavadilová Naďa                86.23  4.45/7    9.14/6   10.44/6   18.34/8   23.08/8   36.47/11  44.33/11  64.20/10  68.28/10  79.07/10  81.34/10  83.56/10  85.58/10  86.23/10 
    AC Sparta Praha                       4.45/7    4.29/5    1.30/9    7.50/11   4.34/9   13.39/12   7.46/12  19.47/9    4.08/3   10.39/10   2.27/5    2.22/9    2.02/7    0.25/1* 
 11 Šmejkalová Karla               91.28  4.35/6   10.00/7   11.20/7   16.47/6   21.24/7   31.36/7   36.50/6   58.17/8   62.46/8   80.51/11  84.37/11  87.38/11  90.50/11  91.28/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.35/6    5.25/11   1.20/4    5.27/9    4.37/10  10.12/10   5.14/10  21.27/11   4.29/10  18.05/12   3.46/11   3.01/12   3.12/12   0.38/12 
 12 Zemanová Alena                 97.42 13.40/12  19.22/12  20.50/12  32.46/12  43.55/12  51.47/12  56.12/12  74.16/12  78.35/12  88.34/12  93.35/12  95.13/12  97.13/12  97.42/12 
    SK Kotnov Tábor                      13.40/12   5.42/12   1.28/8   11.56/12  11.09/12   7.52/3    4.25/8   18.04/7    4.19/7    9.59/8    5.01/12   1.38/2    2.00/4    0.29/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.8km   50m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-137     3-112     4-119     5-129     6-125     7-110     8-134     9-123    10-104    11-100   
  1 Městková Eva                   43.04  3.44/1*   5.08/1*   7.31/1*  10.33/1*  16.10/1*  20.23/1*  25.12/1*  34.29/1*  37.23/1*  41.08/1*  42.30/1*  43.04/1* 
    Tempo Praha                           3.44/1*   1.24/1*   2.23/1*   3.02/1*   5.37/1*   4.13/1*   4.49/2    9.17/1*   2.54/1*   3.45/1*   1.22/2    0.34/1* 
  2 Bischofová Alena               62.10  8.16/2   10.19/2   15.14/2   22.45/2   30.09/2   36.33/2   40.34/2   52.02/2   55.48/2   60.13/2   61.34/2   62.10/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.16/2    2.03/2    4.55/2    7.31/2    7.24/2    6.24/2    4.01/1*  11.28/2    3.46/2    4.25/2    1.21/1*   0.36/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.2km   55m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-119     3-129     4-125     5-109     6-124     7-104     8-100   
  1 Zmeková Míla                   38.58  2.51/1*   6.58/1*  12.31/1*  18.11/1*  26.43/1*  33.45/1*  36.57/1*  38.25/1*  38.58/1* 
    SK Slavia Praha                       2.51/1*   4.07/1*   5.33/1*   5.40/1*   8.32/1*   7.02/2    3.12/1*   1.28/2    0.33/1* 
  2 Boučková Ludmila               56.26  4.15/3    9.58/2   16.23/2   22.26/2   36.11/2   46.39/2   53.14/2   55.37/2   56.26/2  
    Orienteering club České Budějovice    4.15/3    5.43/2    6.25/2    6.03/2   13.45/3   10.28/3    6.35/3    2.23/3    0.49/3  
  3 Hudečková Alena                71.20  3.55/2   13.45/3   39.16/3   47.43/3   58.53/3   65.09/3   69.24/3   70.45/3   71.20/3  
    SK Kotnov Tábor                       3.55/2    9.50/3   25.31/3    8.27/3   11.10/2    6.16/1*   4.15/2    1.21/1*   0.35/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DL          1.6km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-126     5-104     6-100   
  1 Šafaříková Lucie               24.42  2.12/1*   9.59/1*  15.39/1*  20.07/1*  22.15/1*  24.16/1*  24.42/1* 
    TJ ČZ Strakonice                      2.12/1*   7.47/1*   5.40/2    4.28/2    2.08/1*   2.01/3    0.26/1* 
  2 Bartošová Marie                27.50  7.05/2   15.50/2   21.17/2   23.36/2   26.21/2   27.18/2   27.50/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.05/2    8.45/2    5.27/1*   2.19/1*   2.45/2    0.57/1*   0.32/3  
  3 Zemanová Andrea                39.53  8.54/3   18.47/3   29.17/3   34.51/3   38.18/3   39.24/3   39.53/3  
    Ski Klub Lenora                       8.54/3    9.53/3   10.30/3    5.34/3    3.27/3    1.06/2    0.29/2  
  4 Hegnerová Adéla                65.57 11.15/4   32.36/4   45.30/4   58.26/4   63.14/4   65.22/4   65.57/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.15/4   21.21/4   12.54/4   12.56/4    4.48/4    2.08/4    0.35/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.6km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-126     5-104     6-100   
  1 Hasman Marek                   16.10  3.28/3    7.11/1*  11.01/1*  13.09/1*  14.51/1*  15.48/1*  16.10/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.28/3    3.43/1*   3.50/2    2.08/2    1.42/2    0.57/3    0.22/1* 
  2 Kožina Štěpán                  19.13  6.39/7   11.14/4   13.56/2   16.03/2   17.59/2   18.49/2   19.13/2  
    SK Praga Praha                        6.39/7    4.35/2    2.42/1*   2.07/1*   1.56/6    0.50/2    0.24/2  
  3 Škácha Vít                     19.51  2.02/1*   8.57/3   14.55/3   17.04/3   18.44/3   19.26/3   19.51/3  
    SK Slavia Praha                       2.02/1*   6.55/4    5.58/5    2.09/3    1.40/1*   0.42/1*   0.25/3  
  4 Kovář Ondřej                   22.13  2.49/2    8.22/2   15.08/4   18.51/4   20.41/4   21.44/4   22.13/4  
    KČT Aš                                2.49/2    5.33/3    6.46/8    3.43/6    1.50/4    1.03/6    0.29/6  
  5 Kohoutek Olda                  25.13  4.10/5   12.00/5   18.09/5   21.53/5   23.44/5   24.45/5   25.13/5  
    KOB Baník Sokolov                     4.10/5    7.50/7    6.09/7    3.44/7    1.51/5    1.01/5    0.28/5  
  6 Pelc Matyáš                    28.07  7.07/8   14.59/6   20.46/6   24.56/6   26.43/6   27.42/6   28.07/6  
    TJ ČZ Strakonice                      7.07/8    7.52/8    5.47/4    4.10/8    1.47/3    0.59/4    0.25/3  
  7 Stehlík Petr                   34.50 10.12/10  17.08/8   25.34/9   28.18/8   33.11/7   34.21/7   34.50/7  
    KČT Aš                               10.12/10   6.56/5    8.26/9    2.44/4    4.53/10   1.10/7    0.29/6  
  8 Horák Pavel ml.                36.05 13.21/11  20.47/9   24.40/8   28.15/7   34.13/8   35.32/8   36.05/8  
    USK Praha                            13.21/11   7.26/6    3.53/3    3.35/5    5.58/11   1.19/9    0.33/10 
  9 Knepr Tomáš                    37.05  5.32/6   15.13/7   21.11/7   31.20/9   35.25/9   36.35/9   37.05/9  
    KOB Baník Sokolov                     5.32/6    9.41/9    5.58/5   10.09/10   4.05/8    1.10/7    0.30/9  
 10 Mareš Jakub                    48.55  3.53/4   21.29/10  30.53/10  44.31/10  46.59/10  48.18/10  48.55/10 
    Ski Klub Lenora                       3.53/4   17.36/11   9.24/10  13.38/11   2.28/7    1.19/9    0.37/11 
 11 Baldrián Tomáš                 59.04 10.02/9   26.36/11  44.29/11  51.40/11  56.15/11  58.35/11  59.04/11 
    USK Praha                            10.02/9   16.34/10  17.53/11   7.11/9    4.35/9    2.20/11   0.29/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.5km   60m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-119     3-129     4-102     5-103     6-105     7-136     8-104     9-100   
  1 Richtr Lukáš                   21.50  1.56/1*   3.43/1*   7.04/1*  10.14/1*  12.52/1*  16.02/1*  17.37/1*  20.41/1*  21.30/1*  21.50/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.56/1*   1.47/2    3.21/2    3.10/1*   2.38/1*   3.10/1*   1.35/1*   3.04/2    0.49/2    0.20/1* 
  2 Hasman Ondřej                  30.18  2.49/3    4.31/2    7.37/2   11.05/2   21.15/3   24.28/2   26.19/2   29.14/2   29.58/2   30.18/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.49/3    1.42/1*   3.06/1*   3.28/2   10.10/5    3.13/2    1.51/2    2.55/1*   0.44/1*   0.20/1* 
  3 Solomko Adam                   34.23  2.54/4    5.31/3    9.29/3   13.56/4   20.04/2   24.51/3   27.44/3   32.49/3   33.59/3   34.23/3  
    KOB Baník Sokolov                     2.54/4    2.37/4    3.58/4    4.27/5    6.08/2    4.47/3    2.53/5    5.05/3    1.10/5    0.24/4  
  4 Hejduk Jan                     39.19  4.17/5    6.31/5   10.05/4   13.51/3   21.30/4   27.40/4   30.09/4   38.02/4   38.54/4   39.19/4  
    KOB Baník Sokolov                     4.17/5    2.14/3    3.34/3    3.46/3    7.39/4    6.10/4    2.29/3    7.53/5    0.52/3    0.25/5  
  5 Vecko Jan                      45.45  2.30/2    6.07/4   15.33/5   19.56/5   27.31/5   33.45/5   36.26/5   44.05/5   45.09/5   45.45/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      2.30/2    3.37/6    9.26/5    4.23/4    7.35/3    6.14/5    2.41/4    7.39/4    1.04/4    0.36/6  
  6 Bartoš Václav                  86.48  8.32/6   11.50/6   29.28/6   41.04/6   53.33/6   64.40/6   72.10/6   84.20/6   86.27/6   86.48/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.32/6    3.18/5   17.38/6   11.36/6   12.29/6   11.07/6    7.30/6   12.10/6    2.07/6    0.21/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.8km  125m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-137     3-114     4-119     5-129     6-102     7-106     8-111     9-105    10-109    11-126    12-100   
  1 Hasal Martin                   51.16  4.15/1*   5.56/1*   8.49/1*  15.30/1*  18.30/1*  23.36/1*  28.46/1*  34.20/1*  39.14/1*  44.52/1*  48.36/1*  50.57/1*  51.16/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.15/1*   1.41/1*   2.53/1*   6.41/2    3.00/1*   5.06/1*   5.10/1*   5.34/2    4.54/1*   5.38/2    3.44/1*   2.21/1*   0.19/1* 
  2 Macura Vít                     64.11  7.51/2    9.57/2   13.07/2   19.29/2   22.46/2   32.13/2   38.47/2   44.07/2   51.17/2   56.33/2   61.21/2   63.44/2   64.11/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.51/2    2.06/2    3.10/2    6.22/1*   3.17/2    9.27/2    6.34/2    5.20/1*   7.10/2    5.16/1*   4.48/2    2.23/2    0.27/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.4km  135m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-127     3-114     4-112     5-110     6-125     7-129     8-117     9-135    10-141    11-134    12-123    13-122    14-100   
  1 Sova František                 62.57  7.43/4   11.29/4   12.15/4   15.18/4   18.16/3   22.12/4   25.15/3   34.39/1*  37.44/1*  50.03/1*  58.18/1*  59.57/1*  61.13/1*  62.38/1*  62.57/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.43/4    3.46/2    0.46/1*   3.03/3    2.58/2    3.56/3    3.03/2    9.24/1*   3.05/2   12.19/2    8.15/1*   1.39/1*   1.16/1*   1.25/2    0.19/1* 
  2 Štětka Matěj                   67.49  5.35/2    8.55/1*   9.44/1*  12.41/1*  15.54/1*  20.07/2   27.58/4   38.20/4   40.54/3   52.42/2   62.43/2   64.28/2   65.47/2   67.28/2   67.49/2  
    Neregistrovaní                        5.35/2    3.20/1*   0.49/2    2.57/2    3.13/3    4.13/4    7.51/5   10.22/2    2.34/1*  11.48/1*  10.01/3    1.45/2    1.19/2    1.41/3    0.21/3  
  3 Bartoš Vojtěch                 70.49  6.18/3   10.50/3   11.48/3   14.40/3   17.14/2   19.24/1*  23.29/1*  35.21/2   39.27/2   54.49/3   63.44/3   65.36/3   69.07/3   70.29/3   70.49/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.18/3    4.32/3    0.58/4    2.52/1*   2.34/1*   2.10/1*   4.05/4   11.52/4    4.06/4   15.22/3    8.55/2    1.52/3    3.31/5    1.22/1*   0.20/2  
  4 Pešek Martin                   80.37  5.09/1*   9.50/2   10.45/2   14.31/2   18.23/4   21.38/3   24.29/2   35.42/3   40.56/4   59.34/4   73.50/4   76.12/4   78.01/4   80.15/4   80.37/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.09/1*   4.41/4    0.55/3    3.46/4    3.52/4    3.15/2    2.51/1*  11.13/3    5.14/5   18.38/4   14.16/4    2.22/4    1.49/3    2.14/4    0.22/5  
  5 Ash Adam                      117.19 10.43/5   17.11/5   18.59/5   25.22/5   31.07/5   35.34/5   39.00/5   59.00/5   62.43/5   88.07/5  107.15/5  110.56/5  113.34/5  116.58/5  117.19/5  
    Orienteering club České Budějovice   10.43/5    6.28/5    1.48/5    6.23/5    5.45/5    4.27/5    3.26/3   20.00/5    3.43/3   25.24/5   19.08/5    3.41/5    2.38/4    3.24/5    0.21/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.7km  190m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1         2         3         4         5         6         7         8         9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19        20       
                                     
  1 Valeš Jiří                     74.36  4.18/1*   5.57/1*  14.18/2   31.10/1*  36.20/1*  37.19/1*  38.33/1*  39.10/1*  41.37/1*  42.36/1*  43.29/1*  44.17/1*  50.14/1*  53.02/1*  63.12/1*  66.34/3   68.58/2   70.42/1*  73.39/1*  74.17/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.18/1*   1.39/2    8.21/3   16.52/1*   5.10/4    0.59/1*   1.14/4    0.37/1*   2.27/3    0.59/3    0.53/1*   0.48/2    5.57/3    2.48/3   10.10/4    3.22/4    2.24/1*   1.44/1*   2.57/1*   0.38/1* 
                                         74.36/1* 
                                          0.19/2  
  2 Hulec Filip                    77.36  5.08/4    6.44/4   11.59/1*  32.29/2   37.04/2   39.10/2   40.19/2   41.24/2   42.26/2   43.24/2   44.42/2   45.36/2   52.37/3   55.05/3   63.41/3   65.52/1*  68.37/1*  72.28/3   76.13/2   77.14/2  
    SKP České Budějovice                  5.08/4    1.36/1*   5.15/1*  20.30/4    4.35/3    2.06/3    1.09/3    1.05/4    1.02/2    0.58/2    1.18/4    0.54/4    7.01/4    2.28/2    8.36/1*   2.11/1*   2.45/2    3.51/3    3.45/2    1.01/5  
                                         77.36/2  
                                          0.22/4  
  3 Frank Jiří                     77.43  4.43/3    6.30/3   14.21/3   33.22/3   37.34/3   41.03/3   42.02/3   42.59/3   43.57/3   44.53/3   46.08/3   46.42/3   52.27/2   54.42/2   63.35/2   66.18/2   69.18/3   71.59/2   76.22/3   77.18/3  
    KČT Aš                                4.43/3    1.47/4    7.51/2   19.01/2    4.12/2    3.29/5    0.59/1*   0.57/3    0.58/1*   0.56/1*   1.15/3    0.34/1*   5.45/2    2.15/1*   8.53/2    2.43/2    3.00/3    2.41/2    4.23/4    0.56/4  
                                         77.43/3  
                                          0.25/5  
  4 Knepr Lukáš                    94.28  4.21/2    6.05/2   17.25/4   36.28/4   40.30/4   43.49/4   44.54/4   45.36/4   48.19/4   49.24/4   51.52/4   52.45/4   57.52/4   61.23/4   71.31/4   74.28/4   78.34/4   89.24/4   93.20/4   94.10/4  
    KOB Baník Sokolov                     4.21/2    1.44/3   11.20/5   19.03/3    4.02/1*   3.19/4    1.05/2    0.42/2    2.43/4    1.05/4    2.28/5    0.53/3    5.07/1*   3.31/4   10.08/3    2.57/3    4.06/4   10.50/5    3.56/3    0.50/2  
                                         94.28/4  
                                          0.18/1* 
  5 Bouček Jakub                  146.36  9.08/5   12.29/5   21.08/5   60.33/5   72.52/5   74.53/5   77.22/5   78.58/5   84.45/5   86.12/5   87.13/5   88.19/5   98.53/5  102.57/5  118.44/5  125.28/5  134.17/5  138.45/5  145.26/5  146.16/5  
    Orienteering club České Budějovice    9.08/5    3.21/5    8.39/4   39.25/5   12.19/5    2.01/2    2.29/5    1.36/5    5.47/5    1.27/5    1.01/2    1.06/5   10.34/5    4.04/5   15.47/5    6.44/5    8.49/5    4.28/4    6.41/5    0.50/2  
                                        146.36/5  
                                          0.20/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         9.2km  325m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1         2         3         4         5         6         7         8         9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19        20       
                                      21        22       
  1 Šedivý Jan                     59.29  1.38/1*   3.59/1*   5.17/1*  11.54/1*  14.27/1*  25.56/1*  28.48/1*  30.10/1*  30.56/1*  31.37/1*  32.14/1*  32.53/1*  33.43/1*  34.15/1*  37.36/1*  39.11/1*  41.51/1*  49.46/1*  56.23/1*  57.35/1* 
    SK Praga Praha                        1.38/1*   2.21/1*   1.18/7    6.37/1*   2.33/1*  11.29/1*   2.52/1*   1.22/15   0.46/1*   0.41/5    0.37/1*   0.39/2    0.50/2    0.32/1*   3.21/1*   1.35/1*   2.40/1*   7.55/12   6.37/1*   1.12/1* 
                                         58.13/1*  59.09/1*  59.29/1* 
                                          0.38/2    0.56/1*   0.20/12 
  2 Flašar Jan                     64.15  1.53/4    4.27/2    5.38/2   13.31/2   16.06/2   28.44/2   31.41/2   32.28/2   33.17/2   33.56/2   35.28/2   36.15/2   37.05/2   37.55/2   41.19/2   43.04/2   46.11/2   52.26/2   60.55/2   62.13/2  
    SK Praga Praha                        1.53/4    2.34/3    1.11/2    7.53/3    2.35/2   12.38/2    2.57/2    0.47/6    0.49/2    0.39/4    1.32/17   0.47/6    0.50/2    0.50/16   3.24/2    1.45/3    3.07/5    6.15/3    8.29/3    1.18/3  
                                         62.52/2   63.56/2   64.15/2  
                                          0.39/3    1.04/6    0.19/8  
  3 Kamaryt Tomáš                  69.37  2.22/14   5.06/7    6.18/6   14.36/5   17.32/5   31.18/4   34.36/4   37.25/8   38.23/7   39.18/7   40.03/5   40.38/5   41.35/5   42.12/5   46.38/6   48.44/6   51.45/6   57.06/3   66.00/3   67.39/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.22/14   2.44/6    1.12/3    8.18/5    2.56/8   13.46/5    3.18/5    2.49/26   0.58/6    0.55/17   0.45/4    0.35/1*   0.57/8    0.37/3    4.26/9    2.06/11   3.01/2    5.21/1*   8.54/6    1.39/11 
                                         68.16/3   69.19/3   69.37/3  
                                          0.37/1*   1.03/4    0.18/3  
  4 Rambousek Karel                71.20  2.05/8    4.43/4    6.10/5   14.41/6   17.19/4   32.41/8   36.04/7   37.06/6   38.00/5   38.37/5   40.23/6   41.11/6   42.14/6   42.52/6   46.32/5   48.21/5   51.26/5   57.58/4   67.42/4   69.12/4  
    KOB Baník Sokolov                     2.05/8    2.38/5    1.27/14   8.31/7    2.38/4   15.22/12   3.23/6    1.02/10   0.54/4    0.37/3    1.46/21   0.48/9    1.03/12   0.38/5    3.40/4    1.49/5    3.05/3    6.32/4    9.44/12   1.30/8  
                                         69.55/4   71.01/4   71.20/4  
                                          0.43/10   1.06/8    0.19/8  
  5 Pilař Karel                    72.36  2.37/20   5.13/9    6.27/8   14.50/7   17.36/6   32.24/6   35.51/6   37.03/5   39.06/8   39.40/8   41.22/8   42.33/9   43.31/9   44.22/9   47.50/8   49.43/8   53.18/8   59.22/5   68.39/5   70.31/5  
    KOB Baník Sokolov                     2.37/20   2.36/4    1.14/5    8.23/6    2.46/5   14.48/10   3.27/9    1.12/13   2.03/33   0.34/1*   1.42/18   1.11/21   0.58/9    0.51/19   3.28/3    1.53/9    3.35/8    6.04/2    9.17/9    1.52/18 
                                         71.11/5   72.16/5   72.36/5  
                                          0.40/6    1.05/7    0.20/12 
  6 Přikryl Petr                   72.58  2.17/12   5.25/12   6.35/10  15.27/8   18.16/8   32.38/7   36.16/8   37.17/7   38.15/6   38.56/6   40.38/7   41.33/7   42.23/7   43.07/7   47.26/7   49.16/7   52.38/7   60.10/6   69.04/6   70.38/6  
    KOB MOIRA Brno                        2.17/12   3.08/15   1.10/1*   8.52/8    2.49/6   14.22/7    3.38/11   1.01/9    0.58/6    0.41/5    1.42/18   0.55/12   0.50/2    0.44/9    4.19/8    1.50/8    3.22/7    7.32/9    8.54/6    1.34/10 
                                         71.17/6   72.34/6   72.58/6  
                                          0.39/3    1.17/13   0.24/21 
  7 Hrobař Štěpán                  74.39  1.58/5    4.44/6    6.06/4   13.39/3   18.07/7   31.38/5   34.54/5   36.47/4   37.37/4   38.31/4   39.15/4   40.20/4   41.10/4   41.46/4   45.56/4   47.45/4   50.58/4   62.16/7   70.58/7   72.20/7  
    KOB MOIRA Brno                        1.58/5    2.46/9    1.22/10   7.33/2    4.28/22  13.31/3    3.16/3    1.53/22   0.50/3    0.54/16   0.44/3    1.05/18   0.50/2    0.36/2    4.10/7    1.49/5    3.13/6   11.18/22   8.42/4    1.22/4  
                                         72.59/7   74.18/7   74.39/7  
                                          0.39/3    1.19/15   0.21/17 
  8 Novotný Ondřej                 76.04  2.06/9    4.37/3    5.54/3   14.10/4   16.47/3   30.31/3   33.56/3   34.37/3   35.31/3   36.06/3   37.59/3   38.53/3   39.42/3   40.29/3   44.55/3   46.42/3   50.40/3   64.45/8   72.45/8   74.02/8  
    KOB MOIRA Brno                        2.06/9    2.31/2    1.17/6    8.16/4    2.37/3   13.44/4    3.25/7    0.41/4    0.54/4    0.35/2    1.53/24   0.54/11   0.49/1*   0.47/12   4.26/9    1.47/4    3.58/13  14.05/26   8.00/2    1.17/2  
                                         74.44/8   75.46/8   76.04/8  
                                          0.42/9    1.02/3    0.18/3  
  9 Šafařík Ivo                    78.26  2.01/6    7.03/25   9.58/28  19.59/23  24.00/21  38.20/14  41.45/14  42.25/13  43.28/13  44.16/12  46.22/14  47.17/14  48.10/14  48.50/14  53.39/13  55.28/12  58.33/11  66.15/10  74.58/10  76.25/10 
    TJ ČZ Strakonice                      2.01/6    5.02/31   2.55/32  10.01/17   4.01/16  14.20/6    3.25/7    0.40/2    1.03/14   0.48/11   2.06/25   0.55/12   0.53/6    0.40/6    4.49/16   1.49/5    3.05/3    7.42/10   8.43/5    1.27/7  
                                         77.05/10  78.08/9   78.26/9  
                                          0.40/6    1.03/4    0.18/3  
 10 Horák Pavel (Starosta)         78.38  2.36/18   5.35/13   6.58/13  16.08/10  19.17/9   33.56/9   37.13/9   39.00/10  39.58/9   40.54/10  41.36/9   42.15/8   43.22/8   44.03/8   48.33/9   51.11/9   54.56/9   65.47/9   74.46/9   76.11/9  
    USK Praha                             2.36/18   2.59/13   1.23/11   9.10/10   3.09/10  14.39/9    3.17/4    1.47/21   0.58/6    0.56/18   0.42/2    0.39/2    1.07/16   0.41/7    4.30/11   2.38/19   3.45/9   10.51/20   8.59/8    1.25/5  
                                         76.55/9   78.14/10  78.38/10 
                                          0.44/12   1.19/15   0.24/21 
 11 Teringl Radek                  80.13  2.19/13   5.13/9    6.37/11  16.49/12  20.23/13  36.23/13  40.20/12  42.31/14  43.37/14  44.35/14  45.34/13  46.34/13  47.49/13  48.36/13  53.19/12  55.32/13  59.47/14  67.02/12  76.29/11  77.55/11 
    TJ OB České Budějovice                2.19/13   2.54/12   1.24/13  10.12/18   3.34/13  16.00/14   3.57/13   2.11/23   1.06/17   0.58/20   0.59/11   1.00/14   1.15/23   0.47/12   4.43/12   2.13/13   4.15/17   7.15/7    9.27/10   1.26/6  
                                         78.38/11  79.53/11  80.13/11 
                                          0.43/10   1.15/12   0.20/12 
 12 Klimeš Petr                    82.09  4.46/32   7.31/28   9.02/23  18.27/19  22.17/17  38.35/15  42.35/15  43.15/15  44.14/15  44.56/15  46.39/15  47.43/15  48.49/15  49.43/15  53.51/14  55.47/14  59.33/13  66.32/11  78.27/12  80.16/12 
    TJ Sokol Křemže                       4.46/32   2.45/8    1.31/17   9.25/12   3.50/14  16.18/15   4.00/14   0.40/2    0.59/9    0.42/7    1.43/20   1.04/16   1.06/14   0.54/21   4.08/6    1.56/10   3.46/10   6.59/5   11.55/18   1.49/16 
                                         80.56/12  81.52/12  82.09/12 
                                          0.40/6    0.56/1*   0.17/1* 
 13 Bořánek Petr                   84.06  2.58/21   5.48/14   7.17/14  16.41/11  19.45/10  35.25/11  40.34/13  42.16/12  43.18/12  44.23/13  45.20/11  46.01/11  47.04/11  47.48/11  52.41/11  54.50/11  58.37/12  68.29/13  79.36/13  81.21/13 
    USK Praha                             2.58/21   2.50/10   1.29/15   9.24/11   3.04/9   15.40/13   5.09/25   1.42/19   1.02/13   1.05/24   0.57/8    0.41/4    1.03/12   0.44/9    4.53/17   2.09/12   3.47/11   9.52/16  11.07/15   1.45/13 
                                         82.10/13  83.38/13  84.06/13 
                                          0.49/21   1.28/21   0.28/28 
 14 Šimon Václav                   90.20  1.52/3    5.12/8    6.31/9   17.05/13  22.44/18  42.05/19  46.12/18  46.58/17  47.59/17  48.45/17  50.34/17  51.54/17  53.07/17  54.01/17  58.55/17  61.31/17  65.19/16  75.15/17  86.16/16  88.07/15 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.52/3    3.20/16   1.19/9   10.34/21   5.39/26  19.21/21   4.07/16   0.46/5    1.01/12   0.46/10   1.49/22   1.20/25   1.13/21   0.54/21   4.54/19   2.36/16   3.48/12   9.56/17  11.01/14   1.51/17 
                                         88.54/14  90.03/14  90.20/14 
                                          0.47/17   1.09/10   0.17/1* 
 15 Kovář Vladimír                 90.54  3.23/26   6.30/18   7.48/18  17.14/14  21.17/15  42.23/21  46.59/21  49.12/22  50.19/22  51.27/22  52.13/20  53.28/20  55.10/21  56.00/21  61.12/21  64.35/22  69.22/21  76.37/19  86.48/17  88.33/17 
    KČT Aš                                3.23/26   3.07/14   1.18/7    9.26/13   4.03/17  21.06/25   4.36/22   2.13/24   1.07/18   1.08/27   0.46/5    1.15/24   1.42/31   0.50/16   5.12/21   3.23/28   4.47/20   7.15/7   10.11/13   1.45/13 
                                         89.18/17  90.32/15  90.54/15 
                                          0.45/13   1.14/11   0.22/18 
 16 Lhoták Luboš                   91.03  2.03/7    5.24/11   6.53/12  17.31/17  23.42/20  42.16/20  46.36/19  48.49/21  49.49/20  50.50/19  51.38/18  52.24/18  54.09/18  54.46/18  59.31/18  62.07/18  66.39/18  74.26/16  86.53/18  88.24/16 
    KČT Aš                                2.03/7    3.21/17   1.29/15  10.38/22   6.11/28  18.34/19   4.20/19   2.13/24   1.00/11   1.01/21   0.48/6    0.46/5    1.45/32   0.37/3    4.45/14   2.36/16   4.32/18   7.47/11  12.27/22   1.31/9  
                                         89.10/15  90.43/16  91.03/16 
                                          0.46/14   1.33/24   0.20/12 
 17 Fišer Jiří                     91.15  3.45/29   6.29/17   7.42/16  17.18/16  20.13/11  35.27/12  39.07/11  40.47/11  41.46/11  42.42/11  43.31/10  44.18/10  45.13/10  45.54/10  49.46/10  51.25/10  55.37/10  73.38/15  85.51/15  87.58/14 
    SK Slavia Praha                       3.45/29   2.44/6    1.13/4    9.36/16   2.55/7   15.14/11   3.40/12   1.40/18   0.59/9    0.56/18   0.49/7    0.47/6    0.55/7    0.41/7    3.52/5    1.39/2    4.12/15  18.01/30  12.13/21   2.07/24 
                                         89.10/15  90.43/16  91.15/17 
                                          1.12/29   1.33/24   0.32/32 
 18 Pelc Václav                    91.34  1.51/2    4.43/4    6.19/7   15.50/9   20.15/12  34.41/10  38.15/10  38.53/9   39.58/9   40.43/9   45.23/12  46.10/12  47.12/12  48.02/12  53.55/15  56.44/15  60.42/15  72.23/14  81.59/14  89.01/18 
    TJ ČZ Strakonice                      1.51/2    2.52/11   1.36/18   9.31/14   4.25/20  14.26/8    3.34/10   0.38/1*   1.05/15   0.45/8    4.40/32   0.47/6    1.02/11   0.50/16   5.53/24   2.49/23   3.58/13  11.41/24   9.36/11   7.02/33 
                                         89.47/18  91.09/18  91.34/18 
                                          0.46/14   1.22/18   0.25/25 
 19 Koldinský Jan                  93.26  2.36/18   7.29/27  10.22/30  20.49/25  24.15/22  41.38/18  46.45/20  48.11/19  49.56/21  50.58/20  53.28/22  54.41/22  55.42/22  56.48/22  62.05/22  64.31/21  69.58/22  77.08/20  88.59/20  90.53/19 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.36/18   4.53/30   2.53/31  10.27/19   3.26/12  17.23/16   5.07/24   1.26/16   1.45/30   1.02/23   2.30/27   1.13/23   1.01/10   1.06/26   5.17/22   2.26/15   5.27/26   7.10/6   11.51/17   1.54/19 
                                         91.40/19  93.08/19  93.26/19 
                                          0.47/17   1.28/21   0.18/3  
 20 Bartoš Luděk                   94.08  2.30/17   6.04/16   7.41/15  18.44/20  22.07/16  40.07/16  45.19/17  46.13/16  47.18/16  48.07/16  50.33/16  51.37/16  52.44/16  53.46/16  58.43/16  61.02/16  65.38/17  75.21/18  88.04/19  91.25/20 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.30/17   3.34/19   1.37/19  11.03/23   3.23/11  18.00/18   5.12/26   0.54/7    1.05/15   0.49/13   2.26/26   1.04/16   1.07/16   1.02/24   4.57/20   2.19/14   4.36/19   9.43/15  12.43/23   3.21/31 
                                         92.17/20  93.46/20  94.08/20 
                                          0.52/22   1.29/23   0.22/18 
 21 Šedivý Jiří                    94.56  2.09/10   5.59/15   7.46/17  17.17/15  21.09/14  42.45/22  47.11/22  48.16/20  49.23/18  50.11/18  52.01/19  53.08/19  54.14/19  55.02/19  59.55/19  62.38/19  67.29/20  78.28/21  90.38/21  92.21/21 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.09/10   3.50/21   1.47/20   9.31/14   3.52/15  21.36/28   4.26/21   1.05/11   1.07/18   0.48/11   1.50/23   1.07/19   1.06/14   0.48/14   4.53/17   2.43/21   4.51/21  10.59/21  12.10/20   1.43/12 
                                         93.08/21  94.29/21  94.56/21 
                                          0.47/17   1.21/17   0.27/26 
 22 Paták Jan                     101.17  2.16/11   6.54/23   8.45/21  17.49/18  22.48/19  40.27/17  44.37/16  47.58/18  49.30/19  51.26/21  52.28/21  53.40/21  54.47/20  55.31/20  60.18/20  63.10/20  67.22/19  85.06/22  96.41/22  98.29/22 
    TJ Kašperské Hory                     2.16/11   4.38/28   1.51/21   9.04/9    4.59/24  17.39/17   4.10/17   3.21/30   1.32/26   1.56/33   1.02/12   1.12/22   1.07/16   0.44/9    4.47/15   2.52/24   4.12/15  17.44/29  11.35/16   1.48/15 
                                         99.26/22 100.59/22 101.17/22 
                                          0.57/24   1.33/24   0.18/3  
 23 Komárek Arnošt                105.49  3.18/25   7.11/26   9.15/24  19.46/21  25.52/26  45.08/23  49.14/23  52.29/24  54.00/24  55.11/24  56.09/24  57.16/24  58.32/24  59.21/24  67.49/24  73.27/25  78.38/25  87.34/24 100.58/23 102.57/23 
    TJ OK Tolar                           3.18/25   3.53/23   2.04/26  10.31/20   6.06/27  19.16/20   4.06/15   3.15/29   1.31/25   1.11/29   0.58/10   1.07/19   1.16/24   0.49/15   8.28/30   5.38/33   5.11/24   8.56/13  13.24/25   1.59/21 
                                        104.00/23 105.26/23 105.49/23 
                                          1.03/28   1.26/20   0.23/20 
 24 Pilař Karel                   108.07  3.57/31   8.26/30  10.19/29  21.29/26  25.44/25  45.16/25  49.36/25  50.47/23  52.07/23  52.56/23  55.50/23  56.53/23  58.01/23  59.15/23  65.57/23  68.40/23  74.43/23  86.56/23 101.59/24 104.55/24 
    KČT Aš                                3.57/31   4.29/27   1.53/23  11.10/25   4.15/18  19.32/22   4.20/19   1.11/12   1.20/22   0.49/13   2.54/29   1.03/15   1.08/19   1.14/31   6.42/27   2.43/21   6.03/30  12.13/25  15.03/29   2.56/29 
                                        105.52/24 107.34/24 108.07/24 
                                          0.57/24   1.42/28   0.33/33 
 25 Kamaryt Michal                110.18  3.05/22   6.47/22   8.10/19  20.48/24  25.14/24  47.25/26  53.45/26  59.28/28  60.40/27  62.05/28  63.17/26  64.59/26  66.46/26  67.55/26  73.59/26  77.20/26  82.29/26  91.38/25 105.44/25 107.48/25 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.05/22   3.42/20   1.23/11  12.38/28   4.26/21  22.11/29   6.20/29   5.43/31   1.12/21   1.25/30   1.12/13   1.42/30   1.47/33   1.09/30   6.04/25   3.21/27   5.09/23   9.09/14  14.06/27   2.04/23 
                                        108.41/25 109.59/25 110.18/25 
                                          0.53/23   1.18/14   0.19/8  
 26 Hora Vladimír                 113.17  3.36/27   8.04/29   9.56/27  23.59/30  28.20/27  52.57/29  57.55/28  59.16/27  60.49/28  61.54/27  65.11/28  66.45/28  68.17/28  69.24/28  76.01/28  79.09/27  84.44/27  94.43/26 108.06/26 110.17/26 
    USK Praha                             3.36/27   4.28/26   1.52/22  14.03/31   4.21/19  24.37/30   4.58/23   1.21/14   1.33/27   1.05/24   3.17/31   1.34/28   1.32/29   1.07/27   6.37/26   3.08/26   5.35/27   9.59/18  13.23/24   2.11/26 
                                        111.15/26 112.50/26 113.17/26 
                                          0.58/26   1.35/27   0.27/26 
 27 Badura Václav                 114.55  3.07/23   6.30/18   8.47/22  19.56/22  24.33/23  45.15/24  49.30/24  55.59/25  57.10/25  58.17/25  59.14/25  61.53/25  63.02/25  63.53/25  68.37/25  71.17/24  78.05/24  98.02/27 110.02/27 112.01/27 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.07/23   3.23/18   2.17/27  11.09/24   4.37/23  20.42/24   4.15/18   6.29/32   1.11/20   1.07/26   0.57/8    2.39/33   1.09/20   0.51/19   4.44/13   2.40/20   6.48/31  19.57/32  12.00/19   1.59/21 
                                        112.47/27 114.31/27 114.55/27 
                                          0.46/14   1.44/29   0.24/21 
 28 Hegner Lukáš                  118.39  5.13/33   9.51/32  12.32/32  24.15/31  31.39/31  52.51/28  59.22/29  60.17/29  61.56/29  62.41/29  68.45/31  69.35/31  70.51/31  71.54/30  80.43/30  83.19/30  89.11/30 100.50/28 114.30/28 116.24/28 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.13/33   4.38/28   2.41/30  11.43/26   7.24/31  21.12/27   6.31/32   0.55/8    1.39/28   0.45/8    6.04/33   0.50/10   1.16/24   1.03/25   8.49/32   2.36/16   5.52/29  11.39/23  13.40/26   1.54/19 
                                        117.12/28 118.20/28 118.39/28 
                                          0.48/20   1.08/9    0.19/8  
 29 Šulc Marek                    122.17  2.24/15   6.45/21   9.52/26  22.51/28  29.07/28  54.19/31  60.04/31  61.47/30  63.30/30  64.31/30  67.13/30  68.33/29  69.46/29  73.35/31  82.08/31  85.13/31  90.08/31 100.58/29 116.15/29 118.24/29 
    KČT Aš                                2.24/15   4.21/25   3.07/33  12.59/29   6.16/29  25.12/31   5.45/28   1.43/20   1.43/29   1.01/21   2.42/28   1.20/25   1.13/21   3.49/33   8.33/31   3.05/25   4.55/22  10.50/19  15.17/30   2.09/25 
                                        119.25/29 121.48/29 122.17/29 
                                          1.01/27   2.23/33   0.29/30 
 30 Přeček Zdeněk                 126.08  3.07/23   6.58/24   9.26/25  21.49/27  32.48/32  53.57/30  59.37/30  62.46/31  64.14/31  65.43/31  67.12/29  68.48/30  70.19/30  71.18/29  76.58/29  80.46/29  86.06/29 105.14/30 119.59/30 122.28/30 
    AC Sparta Praha                       3.07/23   3.51/22   2.28/28  12.23/27  10.59/32  21.09/26   5.40/27   3.09/27   1.28/23   1.29/32   1.29/16   1.36/29   1.31/28   0.59/23   5.40/23   3.48/30   5.20/25  19.08/31  14.45/28   2.29/27 
                                        123.48/30 125.37/30 126.08/30 
                                          1.20/31   1.49/30   0.31/31 
 31 Kolman Jan                    131.52  3.42/28   9.02/31  11.05/31  24.56/32  30.13/30  50.25/27  56.46/27  58.16/26  60.10/26  61.00/26  64.04/27  65.36/27  67.00/27  68.08/27  75.10/27  79.19/28  85.03/28 106.55/31 124.50/31 128.13/31 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.42/28   5.20/32   2.03/25  13.51/30   5.17/25  20.12/23   6.21/30   1.30/17   1.54/31   0.50/15   3.04/30   1.32/27   1.24/26   1.08/28   7.02/28   4.09/31   5.44/28  21.52/33  17.55/33   3.23/32 
                                        129.35/31 131.28/31 131.52/31 
                                          1.22/32   1.53/31   0.24/21 
 32 Hudeček Petr                  135.51  2.26/16   6.40/20   8.42/20  23.25/29  29.49/29  60.37/32  67.06/32  70.17/32  71.47/32  72.56/32  74.20/32  76.07/32  77.40/32  78.48/32  87.37/32  91.13/32  98.15/32 112.20/32 129.39/32 132.16/32 
    SK Kotnov Tábor                       2.26/16   4.14/24   2.02/24  14.43/32   6.24/30  30.48/33   6.29/31   3.11/28   1.30/24   1.09/28   1.24/14   1.47/31   1.33/30   1.08/28   8.49/32   3.36/29   7.02/33  14.05/26  17.19/32   2.37/28 
                                        133.59/32 135.23/32 135.51/32 
                                          1.43/33   1.24/19   0.28/28 
 33 Donát Michal                  160.36  3.49/30  10.50/33  13.28/33  30.39/33  45.39/33  75.01/33  83.10/33  91.28/33  93.28/33  94.53/33  96.19/33  98.44/33 100.11/33 101.28/33 109.18/33 114.20/33 121.19/33 137.09/33 154.08/33 157.09/33 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.49/30   7.01/33   2.38/29  17.11/33  15.00/33  29.22/32   8.09/33   8.18/33   2.00/32   1.25/30   1.26/15   2.25/32   1.27/27   1.17/32   7.50/29   5.02/32   6.59/32  15.50/28  16.59/31   3.01/30 
                                        158.23/33 160.16/33 160.36/33 
                                          1.14/30   1.53/31   0.20/12 
    Suchý Petr                 DISK       3.20/     6.13/         /    14.32/    18.22/    34.53/    46.12/    40.52/    42.01/    43.05/         /    44.40/    45.33/         /    51.00/    52.55/    56.25/    64.40/    77.01/    78.42/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.20/     2.53/         /         /     3.50/    16.31/    11.19/         /     1.09/     1.04/         /         /     0.53/         /         /     1.55/     3.30/     8.15/    12.21/     1.41/   
                                         79.28/    80.52/    81.22/   
                                          0.46/     1.24/     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         7.7km  190m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1         2         3         4         5         6         7         8         9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19        20       
                                     
  1 Bílý Milan                     56.24  4.07/1*   5.24/1*   8.53/1*  23.35/1*  27.12/1*  27.50/1*  28.43/1*  29.21/1*  30.57/1*  31.54/1*  32.48/1*  33.38/1*  37.17/1*  39.01/1*  46.38/1*  48.27/1*  50.55/1*  52.25/1*  55.21/1*  56.05/1* 
    KOS Jesenice                          4.07/1*   1.17/1*   3.29/1*  14.42/1*   3.37/1*   0.38/1*   0.53/1*   0.38/1*   1.36/8    0.57/3    0.54/3    0.50/3    3.39/1*   1.44/1*   7.37/1*   1.49/1*   2.28/1*   1.30/1*   2.56/1*   0.44/1* 
                                         56.24/1* 
                                          0.19/1* 
  2 Milota Josef                   66.25  4.28/3    5.54/3   10.15/3   26.22/3   30.19/3   31.07/2   32.18/2   33.07/2   35.27/3   36.25/2   37.17/2   38.08/2   42.44/3   45.51/3   53.43/2   55.38/2   58.07/2   61.45/2   65.11/2   66.01/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.28/3    1.26/5    4.21/4   16.07/3    3.57/4    0.48/2    1.11/7    0.49/3    2.20/10   0.58/5    0.52/2    0.51/5    4.36/4    3.07/8    7.52/2    1.55/2    2.29/2    3.38/12   3.26/6    0.50/4  
                                         66.25/2  
                                          0.24/6  
  3 Baldrian Petr                  68.07  4.08/2    5.30/2    9.31/2   25.26/2   29.10/2   32.08/3   33.17/3   34.19/3   35.09/2   36.51/3   37.39/3   38.22/3   42.24/2   45.03/2   55.31/3   57.32/3   60.01/3   63.40/3   66.56/3   67.42/3  
    SK Praga Praha                        4.08/2    1.22/2    4.01/2   15.55/2    3.44/2    2.58/12   1.09/3    1.02/8    0.50/1*   1.42/12   0.48/1*   0.43/2    4.02/2    2.39/5   10.28/7    2.01/3    2.29/2    3.39/13   3.16/3    0.46/2  
                                         68.07/3  
                                          0.25/9  
  4 Kožina Petr                    72.50  5.00/5    6.44/6   11.22/6   31.53/7   35.48/7   36.37/6   38.00/5   38.45/5   41.14/5   42.31/6   43.39/6   44.31/6   49.28/5   51.36/4   60.02/4   62.40/4   66.14/4   67.57/4   71.30/4   72.25/4  
    SK Praga Praha                        5.00/5    1.44/9    4.38/6   20.31/9    3.55/3    0.49/3    1.23/9    0.45/2    2.29/11   1.17/9    1.08/5    0.52/7    4.57/5    2.08/2    8.26/3    2.38/8    3.34/13   1.43/3    3.33/7    0.55/8  
                                         72.50/4  
                                          0.25/9  
  5 Mareš Alexander                74.20  5.12/7    6.35/5   11.03/5   31.03/6   35.15/6   37.52/7   39.21/7   40.34/7   41.27/7   42.42/7   44.02/7   44.58/7   50.37/6   53.11/6   63.30/6   65.36/5   68.20/5   70.11/5   73.08/5   73.56/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.12/7    1.23/3    4.28/5   20.00/8    4.12/5    2.37/11   1.29/10   1.13/13   0.53/2    1.15/8    1.20/7    0.56/9    5.39/8    2.34/4   10.19/6    2.06/4    2.44/4    1.51/4    2.57/2    0.48/3  
                                         74.20/5  
                                          0.24/6  
  6 Richtr Aleš                    78.24  4.51/4    6.16/4   10.56/4   28.14/4   33.33/4   36.03/4   37.05/4   38.32/4   39.34/4   40.39/4   41.56/4   42.50/4   51.27/7   55.17/7   66.09/7   68.31/7   71.23/7   73.17/6   77.10/6   78.02/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.51/4    1.25/4    4.40/7   17.18/5    5.19/9    2.30/10   1.02/2    1.27/14   1.02/3    1.05/6    1.17/6    0.54/8    8.37/14   3.50/13  10.52/9    2.22/6    2.52/6    1.54/5    3.53/8    0.52/5  
                                         78.24/6  
                                          0.22/4  
  7 Pěsta Roman                    79.18  5.38/9    7.09/8   11.56/7   30.31/5   35.00/5   36.27/5   38.07/6   39.05/6   41.24/6   42.21/5   43.24/5   44.15/5   48.42/4   51.56/5   62.32/5   68.16/6   71.18/6   74.30/7   77.51/7   78.49/7  
    Ski Klub Lenora                       5.38/9    1.31/6    4.47/8   18.35/6    4.29/6    1.27/7    1.40/13   0.58/5    2.19/9    0.57/3    1.03/4    0.51/5    4.27/3    3.14/11  10.36/8    5.44/13   3.02/8    3.12/10   3.21/4    0.58/9  
                                         79.18/7  
                                          0.29/14 
  8 Sedláček Tomáš                 81.27  5.15/8   11.27/15  15.44/11  31.56/8   37.43/8   43.11/9   44.26/9   45.27/9   46.33/9   47.29/9   49.55/9   50.29/9   55.57/9   59.04/9   68.08/8   70.17/8   73.11/8   75.45/8   80.14/8   81.06/8  
    Kometa Kralovice                      5.15/8    6.12/15   4.17/3   16.12/4    5.47/11   5.28/15   1.15/8    1.01/7    1.06/5    0.56/2    2.26/15   0.34/1*   5.28/7    3.07/8    9.04/4    2.09/5    2.54/7    2.34/7    4.29/14   0.52/5  
                                         81.27/8  
                                          0.21/3  
  9 Kamaryt Miloš                  83.32  5.54/10   7.55/11  12.50/8   32.45/9   37.56/9   40.18/8   41.27/8   42.38/8   43.40/8   44.33/8   45.53/8   46.43/8   53.36/8   56.18/8   68.34/9   71.35/9   74.22/9   77.56/9   82.11/9   83.10/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.54/10   2.01/11   4.55/9   19.55/7    5.11/8    2.22/9    1.09/3    1.11/11   1.02/3    0.53/1*   1.20/7    0.50/3    6.53/11   2.42/6   12.16/12   3.01/10   2.47/5    3.34/11   4.15/11   0.59/10 
                                         83.32/9  
                                          0.22/4  
 10 Bína Pavel                     93.46  5.59/11   7.45/9   13.03/9   42.41/12  48.06/12  51.27/13  52.36/12  53.47/13  55.00/11  56.10/11  57.50/11  58.58/11  64.09/11  66.30/11  75.38/10  82.44/10  86.09/10  88.08/10  92.05/10  93.22/10 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.59/11   1.46/10   5.18/10  29.38/15   5.25/10   3.21/13   1.09/3    1.11/11   1.13/7    1.10/7    1.40/13   1.08/12   5.11/6    2.21/3    9.08/5    7.06/15   3.25/11   1.59/6    3.57/9    1.17/15 
                                         93.46/10 
                                          0.24/6  
 11 Nádeníček Josef                96.57  6.06/13   7.48/10  14.56/10  40.25/10  46.31/10  47.30/10  49.03/10  49.56/10  52.53/10  54.25/10  55.50/10  56.48/10  63.16/10  66.06/10  78.35/11  84.50/11  88.11/11  91.19/11  95.26/11  96.29/11 
    TJ Jiskra Nejdek                      6.06/13   1.42/7    7.08/11  25.29/12   6.06/14   0.59/4    1.33/12   0.53/4    2.57/12   1.32/10   1.25/10   0.58/10   6.28/10   2.50/7   12.29/13   6.15/14   3.21/10   3.08/9    4.07/10   1.03/11 
                                         96.57/11 
                                          0.28/12 
 12 Kroupa Štěpán                  99.47  5.11/6    6.53/7   17.24/12  46.34/14  52.33/14  56.57/15  58.07/15  59.35/15  60.42/14  63.25/14  65.17/14  66.21/14  72.13/14  75.24/13  87.21/14  89.55/13  93.26/13  95.05/12  98.28/12  99.20/12 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.11/6    1.42/7   10.31/13  29.10/14   5.59/13   4.24/14   1.10/6    1.28/15   1.07/6    2.43/15   1.52/14   1.04/11   5.52/9    3.11/10  11.57/11   2.34/7    3.31/12   1.39/2    3.23/5    0.52/5  
                                         99.47/12 
                                          0.27/11 
 13 Libor Černý                   102.22  7.20/15  10.57/14  19.17/13  42.04/11  47.13/11  48.38/11  50.30/11  51.40/11  55.28/12  57.14/12  58.46/12  60.02/12  67.51/12  71.26/12  86.11/12  89.33/12  92.40/12  96.26/13 100.46/13 101.51/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  7.20/15   3.37/14   8.20/12  22.47/10   5.09/7    1.25/6    1.52/15   1.10/10   3.48/15   1.46/13   1.32/12   1.16/14   7.49/12   3.35/12  14.45/15   3.22/11   3.07/9    3.46/14   4.20/12   1.05/13 
                                        102.22/13 
                                          0.31/15 
 14 Staněk Rostislav              106.20  6.03/12   9.25/12  20.04/14  43.47/13  50.00/13  51.10/12  52.41/13  53.39/12  57.10/13  58.46/13  60.10/13  61.24/13  69.54/13  75.39/14  86.50/13  92.02/14  96.20/14 100.20/14 104.48/14 105.52/14 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   6.03/12   3.22/13  10.39/14  23.43/11   6.13/15   1.10/5    1.31/11   0.58/5    3.31/13   1.36/11   1.24/9    1.14/13   8.30/13   5.45/15  11.11/10   5.12/12   4.18/15   4.00/15   4.28/13   1.04/12 
                                        106.20/14 
                                          0.28/12 
 15 Jeníček Jiří                  114.38  7.05/14   9.47/13  22.38/15  48.49/15  54.40/15  56.20/14  58.02/14  59.10/14  62.55/15  64.49/15  66.15/15  67.35/15  78.56/15  83.41/15  98.15/15 101.05/15 104.52/15 107.44/15 113.10/15 114.18/15 
    TJ ČZ Strakonice                      7.05/14   2.42/12  12.51/15  26.11/13   5.51/12   1.40/8    1.42/14   1.08/9    3.45/14   1.54/14   1.26/11   1.20/15  11.21/15   4.45/14  14.34/14   2.50/9    3.47/14   2.52/8    5.26/15   1.08/14 
                                        114.38/15 
                                          0.20/2  
    Šilhavý Miroslav           DISK      19.48/    25.50/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                  19.48/     6.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         62.59/   
                                              /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.7km  230m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1         2         3         4         5         6         7         8         9        10        11        12        13        14        15        16        17        18        19       
  1 Kovář Karel                    69.57  3.00/2    5.24/2   10.17/5   18.01/3   20.51/3   28.38/2   29.30/2   30.54/2   31.50/2   34.00/2   35.28/2   36.47/2   37.47/2   40.58/2   58.28/1*  65.22/1*  67.27/1*  68.16/1*  69.34/1*  69.57/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.00/2    2.24/2    4.53/6    7.44/2    2.50/1*   7.47/1*   0.52/1*   1.24/2    0.56/1*   2.10/4    1.28/5    1.19/3    1.00/3    3.11/1*  17.30/1*   6.54/1*   2.05/2    0.49/1*   1.18/1*   0.23/2  
  2 Jan Flašar                     73.40  2.41/1*   5.16/1*   7.34/1*  14.58/1*  17.59/1*  26.19/1*  27.21/1*  28.46/1*  29.44/1*  32.10/1*  33.28/1*  34.44/1*  35.48/1*  39.47/1*  58.47/2   66.20/2   70.20/2   71.27/2   73.13/2   73.40/2  
    KOB Český Krumlov                     2.41/1*   2.35/4    2.18/1*   7.24/1*   3.01/2    8.20/2    1.02/2    1.25/4    0.58/3    2.26/5    1.18/2    1.16/1*   1.04/4    3.59/3   19.00/2    7.33/4    4.00/6    1.07/4    1.46/5    0.27/4  
  3 Blabla Zdeněk                  76.30  3.35/5    6.44/5    9.06/3   16.56/2   20.02/2   29.10/3   31.48/3   33.12/3   34.29/3   35.31/3   37.22/3   38.38/3   39.32/3   44.06/3   63.48/3   71.19/3   73.29/3   74.25/3   76.01/3   76.30/3  
    SKP České Budějovice                  3.35/5    3.09/5    2.22/2    7.50/3    3.06/3    9.08/4    2.38/5    1.24/2    1.17/4    1.02/1*   1.51/6    1.16/1*   0.54/1*   4.34/6   19.42/3    7.31/3    2.10/3    0.56/2    1.36/2    0.29/5  
  4 Soudek Vojtěch                 81.03  3.15/4    5.45/3    8.28/2   18.25/5   21.45/5   30.48/4   33.23/4   34.51/4   36.16/4   37.28/4   38.35/4   40.06/4   41.11/4   45.18/4   67.15/4   75.17/4   77.49/4   79.00/4   80.39/4   81.03/4  
    SK Technik České Budějovice           3.15/4    2.30/3    2.43/4    9.57/5    3.20/4    9.03/3    2.35/4    1.28/5    1.25/5    1.12/2    1.07/1*   1.31/5    1.05/5    4.07/4   21.57/5    8.02/5    2.32/4    1.11/5    1.39/4    0.24/3  
  5 Blažek Jiří                    97.12  3.06/3    6.21/4    9.29/4   18.03/4   21.29/4   48.49/6   51.42/6   53.05/6   54.43/6   56.06/6   57.24/6   58.48/6   59.46/6   63.31/6   84.36/6   91.42/5   93.40/5   94.57/5   96.51/5   97.12/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.06/3    3.15/6    3.08/5    8.34/4    3.26/6   27.20/6    2.53/6    1.23/1*   1.38/6    1.23/3    1.18/2    1.24/4    0.58/2    3.45/2   21.05/4    7.06/2    1.58/1*   1.17/6    1.54/6    0.21/1* 
  6 Macura Jaroslav                99.37  6.06/6    8.23/6   11.05/6   21.04/6   24.26/6   34.37/5   36.15/5   37.52/5   38.49/5   49.38/5   51.05/5   52.51/5   53.58/5   58.07/5   83.31/5   93.07/6   96.15/6   97.21/6   98.58/6   99.37/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.06/6    2.17/1*   2.42/3    9.59/6    3.22/5   10.11/5    1.38/3    1.37/6    0.57/2   10.49/6    1.27/4    1.46/6    1.07/6    4.09/5   25.24/6    9.36/6    3.08/5    1.06/3    1.37/3    0.39/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.8km   75m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-127     3-114     4-112     5-119     6-117     7-135     8-125     9-110    10-134    11-123    12-122    13-100   
  1 Wald František                 52.38  4.01/6    7.19/2    8.23/1*  11.36/1*  13.56/1*  20.30/1*  23.15/1*  36.45/1*  39.20/1*  46.59/1*  48.47/1*  50.32/1*  52.13/1*  52.38/1* 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.01/6    3.18/1*   1.04/2    3.13/1*   2.20/1*   6.34/2    2.45/1*  13.30/4    2.35/1*   7.39/3    1.48/3    1.45/6    1.41/3    0.25/5  
  2 Štětka Petr                    55.22  6.11/8    9.45/8   10.50/8   14.27/7   17.15/7   23.08/2   25.55/2   36.46/2   41.55/2   50.02/3   51.32/2   53.03/2   55.01/2   55.22/2  
    Neregistrovaní                        6.11/8    3.34/2    1.05/3    3.37/3    2.48/4    5.53/1*   2.47/2   10.51/1*   5.09/8    8.07/6    1.30/1*   1.31/1*   1.58/6    0.21/1* 
  3 Sklenář Jan                    56.11  4.28/7    8.35/7    9.44/7   13.35/5   16.14/3   23.26/4   26.43/4   38.56/3   42.38/3   49.51/2   52.04/3   53.55/3   55.43/3   56.11/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.28/7    4.07/6    1.09/4    3.51/4    2.39/2    7.12/5    3.17/4   12.13/3    3.42/6    7.13/2    2.13/6    1.51/7    1.48/5    0.28/8  
  4 Šafařík Bedřich                61.34  3.32/3    7.19/2    8.43/3   13.42/6   16.24/5   23.16/3   29.37/7   44.33/5   48.08/5   55.54/4   57.56/4   59.33/4   61.11/4   61.34/4  
    TJ ČZ Strakonice                      3.32/3    3.47/4    1.24/6    4.59/8    2.42/3    6.52/3    6.21/9   14.56/6    3.35/5    7.46/5    2.02/4    1.37/3    1.38/2    0.23/2  
  5 Jirásek Jaroslav               62.06  3.39/4    7.53/6    8.56/4   12.31/2   16.23/4   23.33/5   26.39/3   47.25/8   50.40/7   57.01/5   58.42/5   60.23/5   61.43/5   62.06/5  
    TJ Skalka Cheb                        3.39/4    4.14/8    1.03/1*   3.35/2    3.52/9    7.10/4    3.06/3   20.46/9    3.15/3    6.21/1*   1.41/2    1.41/4    1.20/1*   0.23/2  
  6 Denemarek Oldřich              64.29  3.30/2    7.13/1*   8.29/2   12.42/3   15.34/2   24.46/7   28.08/5   46.22/7   50.50/8   58.34/8   60.40/7   62.21/7   64.03/6   64.29/6  
    KPKS BETA Brno                        3.30/2    3.43/3    1.16/5    4.13/5    2.52/5    9.12/9    3.22/5   18.14/8    4.28/7    7.44/4    2.06/5    1.41/4    1.42/4    0.26/6  
  7 Fišák Jan                      65.11  3.41/5    7.46/5    9.20/6   13.34/4   16.43/6   24.29/6   28.51/6   40.42/4   46.32/4   57.46/6   60.01/6   62.02/6   64.28/7   65.11/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.41/5    4.05/5    1.34/8    4.14/6    3.09/6    7.46/7    4.22/7   11.51/2    5.50/9   11.14/8    2.15/7    2.01/8    2.26/9    0.43/9  
  8 Mágr Zdeněk                    65.15  3.24/1*   7.37/4    9.10/5   15.32/8   18.55/8   27.38/8   31.12/8   45.26/6   48.46/6   58.26/7   60.47/8   62.54/8   64.52/8   65.15/8  
    TJ Loko Chomutov                      3.24/1*   4.13/7    1.33/7    6.22/9    3.23/8    8.43/8    3.34/6   14.14/5    3.20/4    9.40/7    2.21/8    2.07/9    1.58/6    0.23/2  
  9 Schimm Dieter                  73.36  7.18/9   13.17/9   14.53/9   19.31/9   22.52/9   30.21/9   35.54/9   50.56/9   54.02/9   65.52/9   69.34/9   71.09/9   73.09/9   73.36/9  
    KOB Baník Sokolov                     7.18/9    5.59/9    1.36/9    4.38/7    3.21/7    7.29/6    5.33/8   15.02/7    3.06/2   11.50/9    3.42/9    1.35/2    2.00/8    0.27/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.8km   50m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-137     3-112     4-119     5-129     6-125     7-110     8-134     9-123    10-104    11-100   
  1 Bouček Václav                  42.04  4.09/1*   5.21/1*   8.12/1*  11.16/1*  16.09/1*  20.20/1*  25.39/1*  34.39/1*  37.02/1*  40.12/1*  41.28/1*  42.04/1* 
    Orienteering club České Budějovice    4.09/1*   1.12/2    2.51/2    3.04/1*   4.53/3    4.11/1*   5.19/2    9.00/2    2.23/1*   3.10/1*   1.16/1*   0.36/1* 
  2 Pich Josef                     50.23  7.14/3    8.26/3   11.19/3   14.26/3   19.14/3   23.44/3   28.48/2   40.48/2   44.03/2   48.20/2   49.39/2   50.23/2  
    TJ ČZ Strakonice                      7.14/3    1.12/2    2.53/3    3.07/2    4.48/2    4.30/2    5.04/1*  12.00/3    3.15/3    4.17/3    1.19/3    0.44/3  
  2 Lisý Jan                       50.23  5.25/2    6.30/2    9.04/2   12.27/2   16.25/2   21.00/2   33.55/3   42.41/3   45.04/3   48.28/3   49.44/3   50.23/2  
    SKOB Ostrov                           5.25/2    1.05/1*   2.34/1*   3.23/3    3.58/1*   4.35/3   12.55/3    8.46/1*   2.23/1*   3.24/2    1.16/1*   0.39/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.6km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-126     5-104     6-100   
  1 Hudečková Lucie                24.22  3.19/2    9.12/1*  16.11/1*  19.31/1*  22.11/1*  23.40/1*  24.22/1* 
    Ski Klub Lenora                       3.19/2    5.53/1*   6.59/2    3.20/1*   2.40/1*   1.29/4    0.42/6  
  2 Horák Martin                   27.57  4.41/4   13.40/4   19.32/3   23.17/3   26.15/2   27.21/2   27.57/2  
    USK Praha                             4.41/4    8.59/3    5.52/1*   3.45/3    2.58/2    1.06/1*   0.36/4  
  3 Baldriánová Eva                28.39  3.36/3   11.05/2   19.17/2   22.56/2   26.27/3   28.01/3   28.39/3  
    USK Praha                             3.36/3    7.29/2    8.12/3    3.39/2    3.31/3    1.34/5    0.38/5  
  4 Viki a Zuzi Škáchovy           34.41  5.32/6   15.38/5   24.11/4   28.29/4   32.07/4   34.09/4   34.41/4  
    SK Slavia Praha                       5.32/6   10.06/5    8.33/4    4.18/4    3.38/4    2.02/7    0.32/1* 
  5 Kohoutková Klara               36.45  4.58/5   17.27/6   26.34/5   30.59/5   34.53/5   36.10/5   36.45/5  
    KOB Baník Sokolov                     4.58/5   12.29/6    9.07/5    4.25/5    3.54/6    1.17/3    0.35/3  
  6 Šoupa Martin                   48.50  6.21/7   24.34/7   34.04/6   40.48/6   45.59/6   47.56/6   48.50/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.21/7   18.13/7    9.30/6    6.44/7    5.11/7    1.57/6    0.54/7  
  7 Jitka Pravdová                 54.42  3.04/1*  12.32/3   44.26/7   49.16/7   52.55/7   54.09/7   54.42/7  
    TJ Kašperské Hory                     3.04/1*   9.28/4   31.54/8    4.50/6    3.39/5    1.14/2    0.33/2  
  8 Bohuslav Fanda                 70.00  7.08/8   29.12/8   49.31/8   56.19/8   63.58/8   68.23/8   70.00/8  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.08/8   22.04/8   20.19/7    6.48/8    7.39/8    4.25/8    1.37/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HL          1.6km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-126     5-104     6-100   
  1 Kašpar Adam                    23.39  4.46/1*  10.37/1*  14.31/1*  17.31/1*  21.38/1*  23.10/1*  23.39/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.46/1*   5.51/1*   3.54/1*   3.00/3    4.07/4    1.32/7    0.29/4  
  2 Hasman Jakub                   32.14 10.31/6   19.55/3   26.18/2   28.29/2   31.02/2   31.49/2   32.14/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  10.31/6    9.24/3    6.23/2    2.11/2    2.33/1*   0.47/1*   0.25/1* 
  3 Jonáš Černý                    35.17 13.33/7   22.53/5   29.38/4   31.26/3   34.03/3   34.50/3   35.17/3  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.33/7    9.20/2    6.45/3    1.48/1*   2.37/3    0.47/1*   0.27/2  
  4 Pelc Tadeáš                    38.52  6.49/3   17.13/2   26.25/3   34.28/4   37.02/4   38.24/4   38.52/4  
    TJ ČZ Strakonice                      6.49/3   10.24/4    9.12/4    8.03/5    2.34/2    1.22/5    0.28/3  
  5 Milota Břetislav               48.58  7.42/4   20.35/4   33.19/5   41.55/5   47.16/5   48.22/5   48.58/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.42/4   12.53/5   12.44/5    8.36/6    5.21/7    1.06/3    0.36/7  
  6 Městka Václav                  57.55  8.10/5   29.23/7   42.13/6   51.00/6   56.16/6   57.23/6   57.55/6  
    USK Praha                             8.10/5   21.13/6   12.50/6    8.47/7    5.16/6    1.07/4    0.32/6  
  7 Bohuslav Pepa                  59.51  5.16/2   27.36/6   48.04/7   53.38/7   57.54/7   59.20/7   59.51/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.16/2   22.20/7   20.28/7    5.34/4    4.16/5    1.26/6    0.31/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.9km  105m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-119     3-117     4-135     5-129     6-102     7-103     8-105     9-136    10-104    11-100   
  1 Liberda Ondřej                 55.07  5.32/3    8.46/3   16.10/3   20.51/2   33.04/1*  37.45/1*  42.07/1*  47.14/1*  49.21/1*  53.33/1*  54.40/1*  55.07/1* 
    TJ Kašperské Hory                     5.32/3    3.14/2    7.24/1*   4.41/1*  12.13/1*   4.41/1*   4.22/1*   5.07/1*   2.07/1*   4.12/1*   1.07/1*   0.27/1* 
  2 Irena Ellis                    77.04  1.01/1*   4.56/1*  14.44/2   21.15/3   38.46/2   46.10/2   52.27/2   59.22/2   63.37/2   74.11/2   76.27/2   77.04/2  
    Neregistrovaní                        1.01/1*   3.55/3    9.48/3    6.31/3   17.31/2    7.24/3    6.17/3    6.55/2    4.15/2   10.34/3    2.16/3    0.37/3  
  3 Safernová Zuzana               98.34  3.03/2    5.39/2   14.17/1*  19.08/1*  67.22/3   72.03/3   77.00/3   85.46/3   90.46/3   97.00/3   98.07/3   98.34/3  
    TJ Kašperské Hory                     3.03/2    2.36/1*   8.38/2    4.51/2   48.14/3    4.41/1*   4.57/2    8.46/3    5.00/3    6.14/2    1.07/1*   0.27/1*